Skip to content
Home » Yra nauja galimybė patekti iš Šiaurės Amerikos į Singapūrą

Yra nauja galimybė patekti iš Šiaurės Amerikos į Singapūrą

  • by

Nesvarbu, kur gyvenate Šiaurės Amerikoje, nuvykti į Singapūrą (ir apskritai Pietryčių Aziją) yra tikras žygis.

Jei skrendate ne iš pagrindinio mazgo, pakeliui turėsite prisijungti. Laimei, Singapūras netrukus pasiūlys tiesioginius skrydžius į dar vieną didelį Šiaurės Amerikos oro uostą: Vankuverio tarptautinį oro uostą (YVR).

„Air Canada“ anksčiau šią savaitę paskelbė, kad 2024 m. balandžio mėn. įtrauks Singapūrą į savo maršrutų žemėlapį.

Norite daugiau naujienų su oro linijomis? Prisiregistruokite gauti nemokamą TPG dvisavaitinį aviacijos informacinį biuletenį.

Naujasis 7 967 mylių ilgio maršrutas nuo 2024 m. balandžio 3 d. skraidins keturis kartus per savaitę. Jis skris 298 vietų Boeing 787 Dreamliner, kuriame yra 30 verslo klasės liukso numerių, 21 aukščiausios klasės ekonominis krėslas ir 247 ekonominės klasės sėdimos vietos.

CIRIUM

Nors naujasis skrydis bus pirmasis „Air Canada“ skrydis į Singapūrą, tai galbūt ne mažiau įdomu ir Vankuveriui, Britų Kolumbijai, nes miestas neseniai prarado „Singapore Airlines“ skrydžius į Singapūrą.

„Air Canada“ aktyviai kuria savo Vankuverio centrą kaip pagrindinį vartą per Ramųjį vandenyną, ypač pridėjus naujų paslaugų į Bankoką ir dabar Singapūrą.

Susiję: Geriausios kredito kortelės, leidžiančios patekti į oro uosto poilsio kambarį

Nauji skrydžiai tinkami skrydžiams už Vankuverio ribų. Taigi keliautojai, įsikūrę kitur Kanadoje ir JAV, turėtų pradėti matyti „Air Canada“ parinkties burbulą iki skrydžių paieškos pradžios.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Be to, „Air Canada“ narystė „Star Alliance“ reiškia, kad per savo aljansą ir bendrojo kodo partnerę „Singapore Airlines“ ji gali nukreipti ryšius į Pietryčių Aziją, Pietų Indiją ir Vakarų Australiją.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Singapūro vėliavos vežėjas skraidė į Vankuverį (per Seulą, Pietų Korėją) iki 2009 m. balandžio mėn., kai nutraukė Kanados maršrutą daugiau nei 12 metų, rodo Cirium tvarkaraščiai. „Singapore Airlines“ 2021 m. gruodžio mėn. atnaujino skrydžius į Vankuverį (kaip žyminį skrydį kartu su skrydžiu į Sietlą); tada, pradedant 2022 m. birželio mėn., jis vykdė maršrutą be sustojimo.

Deja, aviakompanija, regis, nebuvo sužavėta maršruto našumu; Singapūro Vankuverio maršrutas rugsėjį mažinamas, nes jis „reguliuoja pajėgumus pagal paklausą“.

JAV „Singapore Airlines“ vykdo du ilgiausius pasaulyje skrydžius iš Niujorko ir Niuarko į Singapūrą. Ji taip pat vykdo maršrutus iš Singapūro į kitus vartus, įskaitant Los Andželą, San Franciską ir Sietlą.

„United Airlines“ taip pat be persėdimų skraido iš San Francisko į Singapūrą.

Šiuo metu neatrodo, kad „Air Canada“ būtų išleidusi sutaupytų vietų savo naujame maršrute Vankuveris–Singapūras, bet mes tikrai tai stebėsime.

Susiję: Kaip užsisakyti „Singapore Airlines“ pirmos klasės liukso numerius su taškais ir myliomis