Skip to content
Home » „Virgin Galactic“ nustato pirmųjų komercinių skrydžių į kosmosą datas, o bilietų kainos yra laukinės

„Virgin Galactic“ nustato pirmųjų komercinių skrydžių į kosmosą datas, o bilietų kainos yra laukinės

  • by

Sero Richardo Bransono „Virgin Galactic“ kosminio turizmo įmonė paskelbė savo pirmąsias komercinių skrydžių datas.

Pirmasis skrydis „Galactic 01“ turėtų įvykti birželio 27–30 dienomis. Šiame pradiniame skrydyje bus šešių asmenų įgula, įskaitant tris narius iš Italijos oro pajėgų ir Italijos nacionalinės tyrimų tarybos. Skrydžio metu komanda atliks mikrogravitacijos tyrimus.

„Galactic 02“ pakils rugpjūtį ir skraidins gyventojus kas mėnesį.

Per pastarąjį dešimtmetį „Virgin Galactic“ pardavė maždaug 800 bilietų į savo keliones į kosmoso kraštą, kurių pradinė bilietų kaina siekė 200 000 USD.

Šiuo metu bilietai kainuoja 450 000 USD vienam asmeniui. Daugelis pirmųjų keleivių, įsigiję bilietus, šios akimirkos laukė daugiau nei dešimtmetį. Pirmiesiems skrydžiams į kosmosą vietos jau skirtos.

„Virgin Galactic“ generalinis direktorius Michaelas Colglazieris išreiškė susijaudinimą dėl labai laukto paleidimo.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

„Šį kitą įdomų Virgin Galactic skyrių paskatino naujovės, ryžtas ir įsipareigojimas teikti neprilygstamą ir tikrai transformuojančią klientų patirtį“, – sakė jis.

Unikalus Virgin Galactic naudojamas paleidimo metodas išskiria jį iš konkurentų, tokių kaip SpaceX ir Blue Origin. Užuot paleidę vertikalias raketas, bendrovės lėktuvnešis „White Knight Two“ pakyla nuo kilimo ir tūpimo tako.

Maždaug 10 mylių virš Žemės paviršiaus raketomis varomas kosminis lėktuvas VSS Unity paleidžiamas ir užveda savo raketos variklį, kad pasiektų daugiau nei 50 mylių aukštį. Šiuo metu „VSS Unity“ kerta kosmoso kraštą, suteikdamas keleiviams nesvarų ir siaubingą mūsų planetos vaizdą.

Patirtis truks apie 90 minučių, įskaitant penkias minutes nesvarumo prieš sklandant atgal į Žemę ir nusileidus Amerikos kosmodrome Naujosios Meksikos dykumoje.

2012 m. Bransonas sėkmingai skrido suborbitiniu skrydžiu su „Virgin Galactic“.

Apatinė eilutė

Netrukus pradėdama komercinius skrydžius į kosmosą, „Virgin Galactic“ ketina įgyvendinti savo klientų svajones. Jie kantriai laukė daugiau nei 10 metų, kol galės pakilti.

Tačiau patirties kaina yra nemaža. Kol kas bilietus galės įsigyti tik keli privilegijuoti asmenys.