Skip to content
Home » Kaip maksimaliai padidinti naudą naudojant „Amex Platinum“ kortelę

Kaip maksimaliai padidinti naudą naudojant „Amex Platinum“ kortelę

  • by

Redaktoriaus pastaba: tai pasikartojantis įrašas, nuolat atnaujinamas nauja informacija ir pasiūlymais.

Platinum Card® iš American Express yra viena geriausių turimų aukščiausios kokybės kelionių apdovanojimų kortelių. Dėl gausių privalumų ir galimybės uždirbti vertingų, perleidžiamų „American Express“ narystės apdovanojimų taškų, daugeliui keliautojų jis gali būti vertas 695 USD metinio mokesčio (žr. įkainius ir mokesčius).

Dabartinis viešas Amex Platinum pasiūlymas yra 80 000 narystės premijos taškų, kai išleisite 6 000 USD pirkiniams per pirmuosius šešis narystės kortelės mėnesius. Nors tai yra puiki pasveikinimo premija, galbūt norėsite patikrinti CardMatch įrankį, ar nėra tikslinių pasiūlymų – matėme Amex platina 125 000 ar net 150 000 taškų premijos, sklandančios praeityje (šie pasiūlymai gali būti keičiami be įspėjimo)

Be sveikinimo pasiūlymo, tai yra nuolatinės „Amex Platinum“ privilegijos, kurios gali būti dar vertingesnės, įskaitant metinius ataskaitų kreditus, kurių vertė gali siekti 1 400 USD – ar daugiau, jei tikrai jas išnaudosite iki galo.

Štai kaip maksimaliai padidinti Amex Platinum kortelės pranašumus.

Amex Platinum pranašumų apžvalga

TAŠKŲ VAIKINAS

* Tam tikroms išmokoms reikalinga registracija, taikomos sąlygos.

Sutelkime dėmesį į didžiausią potencialiai vertingą naudą ir į tai, kaip galite ją maksimaliai padidinti metai iš metų.

200 USD „Uber Cash“.

Kas tai yra: Viena iš populiaresnių „Amex Platinum“ privilegijų yra metiniai „Uber Cash“ iki 200 USD, kas mėnesį paskirstomi 15 USD, išskyrus gruodį, kai už JAV paslaugas gausite 35 USD kreditą (15 USD plius 20 USD premija). Visiems, kurie dažnai naudojasi pavėžėjimo paslauga arba jos maisto pristatymo platforma, neturėtų būti sunku gauti visą 200 USD vertę iš šios naudos.

Būtinai pridėkite savo Amex platina į jūsų „Uber“ paskyrą, o kreditas bus automatiškai pritaikytas jūsų pirmajam vidaus kelionės ar maisto užsakymui kiekvieną mėnesį.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

„Amex Platinum“ vartotojai kasmet gauna iki 200 USD „Uber“ kreditų. OLLY CURTIS / FUTURE PUBLISHING / GETTY IMAGES

Patarimai, kaip maksimaliai padidinti: Atminkite, kad šie kreditai galioja tik „Uber“ kelionėms ir „Uber Eats“ užsakymams JAV. Nereikia mokėti likučio Amex kortele, kad gautumėte nuolaidą, o tai reiškia, kad galite naudoti kortelę kelionės daliai, kuriai taikomas ataskaitos kreditas, o likusią bilieto kainą sumokėti naudodami kitą kortelę su geresniais uždarbiais. . Kreditai baigiasi kiekvieno mėnesio pabaigoje, todėl negalėsite perkelti nepanaudotų kreditų.

200 USD oro linijų mokesčių kreditas

Kas tai yra: Su Amex platina, kiekvienais kalendoriniais metais gausite iki 200 USD ataskaitoje kreditų, skirtų atsitiktiniams mokesčiams iš vienos JAV oro linijų bendrovės. Būtina užsiregistruoti. Palyginti su kitomis kortelėmis, kuriose siūlomi oro linijų mokesčiai ar kelionių kreditai, Platinum kortelės sąlygos yra ribotos. Pavyzdžiui, kiekvienais metais turite nurodyti vieną reikalavimus atitinkančią JAV oro linijų bendrovę, kuri iš anksto pasinaudos lengvata, o kreditas neapima lėktuvo bilietų. Vis dėlto galite naudoti Platinum kortelę, kad kompensuotumėte išlaidas nuo bagažo mokesčių iki sėdynės pasirinkimo, patekimo į poilsio kambarį ir kt.

Padengti American Airlines Admirals Club oro uosto salono narystės mokesčius kortelės metiniu oro linijų mokesčio kreditu iki 200 USD. JT GENTER / TAŠKŲ VAIKINAS

Patarimai, kaip maksimaliai padidinti: Techniškai apsiribojate tik tomis oro linijomis, kurias pasirenkate visiems kalendoriniams metams, tačiau ataskaitose nurodoma, kad galbūt galėsite pakeisti pasirinkimą susisiekę su klientų aptarnavimo tarnyba (telefonu arba per internetinį pokalbį). Nors Amex aiškiai nenurodo, kokie mokesčiai yra tinkami šiam kreditui gauti, jis neapima šių išlaidų:

Lėktuvų bilietai, atnaujinimai, ridos ir taškų pirkimas, ridos ir taškų pervedimo mokesčiai, dovanų kortelės, neapmokestinami pirkimai ir apdovanojimų bilietai nelaikomi atsitiktiniais mokesčiais.

Taigi stenkitės laikytis nustatytų parametrų, kad išvengtumėte problemų.

200 USD „American Express Fine Hotels“ + kurortų kreditas

Kas tai yra: Kitas šios kortelės privalumas yra galimybė atlikti užsakymus per Amex Fine Hotels + Resorts programą, kuri yra prieinama Platina, Business Platinum Card® iš American Express ir Centurion kortelių turėtojai.

Amex FHR iš esmės yra kelionių portalas, leidžiantis užsisakyti nakvynę pasirinktuose prabangiuose viešbučiuose ir dalyvaujančiuose objektuose su įvairiais privalumais, įskaitant nemokamus kambarių patobulinimus, kai yra, registraciją vidurdienį, kai yra, išsiregistravimą 16 val., kasdienius pusryčius dviems, unikalus nekilnojamojo turto kreditas, kurio vertė ne mažesnė nei 100 USD ir daugiau. Tam tikruose „Amex FHR“ programos viešbučiuose taip pat galite mėgautis nemokama nakvyne kelių naktų viešnagei – dažniausiai trečią, ketvirtą ar penktą naktį.

Be to, kasmet gausite iki 200 USD ataskaitų kreditų, kai užsisakysite išankstinio apmokėjimo tarifą per „Amex Fine Hotels + Resorts“ su „American Express Travel“. (Šia lengvata taip pat galima apsistojant mažiausiai dvi naktis ne itin prestižinėje „The Hotel Collection“ nuosavybėje.)

Į „American Express Fine Hotels + Resorts“ viešnagę įskaičiuotas unikalus 100 USD vertės patogumas, pavyzdžiui, maisto ir gėrimų kreditas „Loews Chicago“ viešbutyje. KATIE GENTER / TAŠKŲ VAIKINAS

Patarimai, kaip maksimaliai padidinti: Užsakymas per „Amex FHR“ ir mokėjimas „American Express Platinum“ gali būti prasmingas trumpesniam laikui apsistoti tinkamoje apgyvendinimo įstaigoje, ypač jei nekilnojamojo turto kreditas paprastai yra bent 100 USD.

Tačiau, jei užsisakote nuosavybę su FHR, kuri dalyvauja pagrindinėje lojalumo programoje, pvz., „Marriott Bonvoy“ ar „Hilton Honors“, negalėsite uždirbti taškų už viešnagę ar naudotis elitinėmis privilegijomis. Ataskaitose nurodoma, kad kartais taip nutinka, tačiau kadangi šios išlygos techniškai atliekamos per trečiosios šalies platformą, turėtumėte būti pasirengę praleisti šias privilegijas.

Susiję: Kada užsisakyti per Amex Fine Hotels + Resorts vs. Chase Luxury Hotel & Resort Collection

Iki 100 USD kreditai Global Entry arba TSA PreCheck registracijos mokesčiams

Kas tai yra: Tai neabejotinai vienas iš Platinos kortelė nauda, ​​kurios neturėtumėte palikti ant stalo. Galite gauti kreditą, kad padengtumėte paraiškos mokestį Global Entry kartą per ketverius metus (iki 100 USD) arba TSA PreCheck kartą per 4,5 metų (85 USD). Abi patikimų keliautojų programos pagreitina jūsų patirtį oro uoste – muitinėje ir imigracijos srityje naudojant „Global Entry“, o saugumo patikros punktuose naudojant „PreCheck“.

Kai pateiksite paraišką ir būsite priimtas dalyvauti pasauliniu mastu, taip pat turėsite teisę į TSA išankstinį patikrinimą. Taigi visuotinis įėjimas paprastai yra geresnis pasirinkimas (nors turėsite pridėti žinomo keliautojo ID numerį prie visų savo nuolatinių keleivių paskyrų, kad galėtumėte mėgautis PreCheck pranašumais).

Patarimai, kaip maksimaliai padidinti: Norėdami atleisti nuo mokesčio, turite sumokėti paraiškos mokestį iš savo Platinum kortelės. Šia privilegija galėsite pasinaudoti tik kas ketverius metus, tačiau įgalioti vartotojai taip pat gali gauti mokesčių kreditus. Pridėti iki trijų papildomų vartotojų prie kortelės sąskaitos kainuoja 175 USD (žr. įkainius ir mokesčius). Daugiau informacijos rasite mūsų vadove, kaip pridėti „Amex Platinum“ įgaliotus naudotojus.

Susijęs: „Global Entry“ ir „TSA PreCheck“: kuris geresnis?

189 USD Išvalykite narystės kreditą

Kas tai yra: Clear yra programa, kuri iš esmės leidžia praleisti gyvatišką eilę TSA saugumo patikros punktuose. Jis turi savo juostą, kurioje galite įvesti biometrinius duomenis, pvz., pirštų atspaudus ar rainelės nuskaitymą, o ne laukti eilėje, kad galėtumėte perduoti savo asmens tapatybės dokumentą ir įlaipinimo kortelę TSA pareigūnui. Tiesiog skirkite kelias sekundes „Clear“ kioske ir būsite palydėti tiesiai prie didelių pilkų šiukšliadėžių.

Ši kortelės privilegija suteikia jums iki 189 USD grąžinimo per kalendorinius metus už „Clear Plus“ narystę – tikslią narystės kainą. Jūs netgi galite gauti nuolaidas dėl bet kokių kitų asociacijų, pvz., oro linijų elito statuso su kai kuriais vežėjais. Tačiau tol, kol turite „Amex Platinum“, galite gauti nemokamą narystę naudodami „Clear Plus“.

Išvalykite narystę naudodami TSA PreCheck ir jums niekada nereikės laukti. VASAROS HULL/TAŠKŲ VAIKINAS

Patarimai, kaip maksimaliai padidinti: Šeimos gali maksimaliai išnaudoti šią privilegiją derindamos ją su kitomis nuolaidomis, kad visi kartu galėtų naudotis „Clear Plus“. Pavyzdžiui, bendrieji „Delta SkyMiles“ ir „United MileagePlus“ nariai gali užsiregistruoti „Clear Plus“ už 179 USD (tai dar pigiau turintiems elito statusą arba turintiems bendro prekės ženklo kredito korteles). Be to, suaugusio šeimos nario įtraukimas į paskyrą kainuoja 70 USD. O vaikai iki 18 metų gali lydėti suaugusiuosius nemokamai.

Todėl, jei prisiregistruosite per „Delta“ arba „United“ (daugiausia už 179 USD), pridėsite savo sutuoktinį ar partnerį (už 70 USD) ir tada pasiimsite vaiką (-us) per Clear Plus juostą, mokėsite tik 60 USD už visos šeimos narystę po jūsų Amex…