Skip to content
Home » Užtikrinti, kad „Hyatt“ gaus teisingą nemokamos nakties apdovanojimą – „The Points Guy“.

Užtikrinti, kad „Hyatt“ gaus teisingą nemokamos nakties apdovanojimą – „The Points Guy“.

  • by

Įsivaizduokite nusivylimą apsistojus 3 kategorijos „Hyatt“ nuosavybėje ir netyčia sumokėjus už tai 1–7 kategorijos nemokamo nakties sertifikatu – visa tai, kol jūsų paskyroje yra 1–4 kategorijos nemokamos nakties sertifikatas. Ach.

Ši patirtis mane išmokė apie Hyatt pasaulio keistenybę, kurią turėtumėte žinoti. Štai kaip užtikrinti, kad „Hyatt“ iš jūsų paskyros ištrauktų tinkamą sertifikatą.

2 Hyatt nemokami naktiniai apdovanojimai

KYLE OLSEN / TAŠKŲ VAIKINAS

„World of Hyatt“ išleidžia du nemokamus naktinius apdovanojimus: 1–4 kategorijos nemokamus nakties apdovanojimus ir 1–7 kategorijos nemokamus nakties apdovanojimus.

Pirmasis gali būti naudojamas bet kuriame nekilnojamajame turte, įvertintame 1–4 kategorijomis Hyatt apdovanojimų diagramoje. Tam įtakos neturi ir „Hyatt“ kainos piko ir ne piko metu. Kol galite rasti standartinį apdovanojimų kambarį tinkamoje nuosavybėje, galite naudoti šį sertifikatą.

Šias nemokamas naktis galite uždirbti šiais būdais:

1–7 kategorijos nemokami naktiniai apdovanojimai yra vertingesni, todėl juos galite naudoti 1–7 kategorijų „Hyatt“ ir AD kategorijų „viskas įskaičiuota“ būstuose.

Šiuos apdovanojimus taip pat sunkiau uždirbti. Jums prireiks 60 kvalifikuotų naktų su Hyatt per metus, kad gautumėte 1–7 kategorijos sertifikatą, kuris taip pat atitiktų aukščiausio lygio globalisto statusą.

Susiję: 12 viešbučių, kuriuose gausite visas „Hyatt“ apdovanojimo nakties sertifikato galimybes

Ištraukus tinkamą pažymėjimą

Jei paskyroje turite abiejų tipų apdovanojimus, apsistodami 1–4 kategorijų viešbutyje nenorite naudoti 1–7 kategorijų apdovanojimo. Deja, aš tai padariau to nesuvokdamas per trumpą laiką užsisakęs Grand Hyatt Incheon.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Užsisakiau trumpalaikę viešnagę Grand Hyatt Incheon. Netyčia panaudojau 1–7 kategorijos apdovanojimą šiai 3 kategorijos nuosavybei. HYATT.COM

Užsakant viešbutį internetu ir naudojant nemokamą nakties apdovanojimą, „Hyatt“ svetainė automatiškai ištraukia apdovanojimą, kurio galiojimas baigiasi pirmiausia. Neturite galimybės pasirinkti mažesnės vertės apdovanojimo.

Norėdami tai padaryti, skambinkite „World of Hyatt“ rezervacijų numeriu 1-800-544-9288 arba susisiekite su „My Hyatt“ konsjeržu (jei tokį turite).

Susiję: Greiti taškai: kaip ir kodėl turėtumėte reguliariai tikrinti savo lojalumo sąskaitas

Apatinė eilutė

Naudodami 1–7 kategorijos nemokamą nakties apdovanojimą 1–4 kategorijos nuosavybėje jaučiatės taip, lyg permokėjote. Deja, po viešnagės apdovanojimo tipo pakeisti negalima, todėl turėtumėte iš anksto įsitikinti, kad Hyatt naudoja teisingą apdovanojimo tipą.