Skip to content
Home » Užsisakykite skrydžius pirmyn ir atgal į Meksiką už 236 USD

Užsisakykite skrydžius pirmyn ir atgal į Meksiką už 236 USD

  • by

Šiais metais pabėkite į paplūdimį su šiais pasiūlymais. Skrydžiai pirmyn ir atgal į įvairius Meksikos miestus kainuoja tik 236 USD.

Kelios oro linijos siūlo pigius skrydžius į Puerto Valjartą, Kabo San Lukasą, San Chosė del Kabą ir Mazatlaną nuo 2023 m. balandžio mėn. iki 2024 m. kovo mėn. Daug galimų skrydžių yra iš kelių pagrindinių JAV miestų į San Chosė del Kabą ir Cabo San Lucas.

San Chosė del Kabas, Baja California Sur, Meksika. JOHN ELK / GETTY IMAGES

Didžioji dalis prieinamumo sutelkta rytinėje pakrantėje. Tačiau yra ir pigių skrydžių į Meksiką iš Teksaso, Denverio, Los Andželo ir Sietlo.

Tikimasi, kad šios bilietų kainos galios tik vieną ar dvi dienas, todėl kuo greičiau gaukite šiuos pigius skrydžius saulėtam poilsiui.

Sandorio pagrindai

Avialinijos: Aeromexico, Alaska Airlines, American Airlines, Delta Air Lines ir United Airlines.
Maršrutai: Ostinas, Baltimorė, Šarlotė, Denveris, Hiustonas, Niujorkas, Los Andželas, Sietlas ir Vašingtonas, DC, į Meksiką.
Kaip užsisakyti: Naudokite „Google“ skrydžius, kad surastumėte savo idealias datas, o tada užsisakykite tiesiogiai pasirinktoje oro linijoje.
Kelionės datos: 2023 m. balandžio mėn. iki 2024 m. kovo mėn. Kai kurie maršrutai pasiekiami per Padėkos dieną, tačiau Naujųjų metų išvakarės į šiuos pasiūlymus neįtraukiamos.
Užsakė: Per kitas dvi dienas.

Dėkojame „Going“, buvusiai „Scott’s Cheap Flights“, kad pažymėjote šiuos pasiūlymus. Svetainės „Premium“ narystė siūlo nuolaidas iki 90% ir apima 14 dienų nemokamą bandomąją versiją, kuri kainuoja 49 USD per metus. „Elite“ narystė taip pat apima aukščiausios klasės, verslo ir pirmos klasės pasiūlymus.

Skrydžių pavyzdžiai

Puiku šiuose pasiūlymuose yra beveik visus metus pasiekiami numeriai, todėl turėsite daug laiko planuoti kelionę į Meksiką.

Tai yra mūsų pažymėti skrydžiai:

Rekomenduojame ieškoti „Google“ skrydžiuose, kad surastumėte idealias datas, o tada užsisakyti skrydį tiesiogiai oro linijų svetainėje. Tiesioginiai oro linijų užsakymai yra patikimesni, jei jūsų skrydis vėluoja, atšaukiamas arba keičiasi.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Jei planuojate skristi iš Niuarko į San Chosė del Kabą, du amerikietiški skrydžiai, nurodyti „Google Flights“, yra vieni pigiausių variantų.

GOOGLE.COM/FLIGHTS

Skrydžiams pirmyn ir atgal „American“ siūlo skrydį iš San Chosė del Kabo 11:37 val

GOOGLE.COM/FLIGHTS

Atminkite, kad šiuose pasiūlymuose nurodytos bilietų kainos taikomos tik pagrindinei ekonomikai, kuriai taikoma daug apribojimų. Amerikos pagrindinė ekonomika leidžia keleiviams vežtis vieną nemokamą rankinį bagažą ir apima mokesčius už sėdynės pasirinkimą. Keliautojai, skraidantys įprastu ekonominiu lėktuvu su amerikietiškumu, negali keisti bilietų ar susigrąžinti pinigų.

GOOGLE.COM/FLIGHTS

Nepaisant apribojimų, susijusių su pagrindine ekonomika, vis tiek sutaupysite daug lėktuvų bilietų. Remiantis „Google Flights“, 315 USD lipduko kaina skrydžiui į abi puses į Los Cabos yra laikoma maža bazinei ekonomikai.

GOOGLE.COM/FLIGHTS

Maksimaliai padidinkite savo pirkinį

Naudokite kortelę, kuri uždirba papildomų taškų perkant lėktuvo bilietus, pvz., Platinum Card® iš American Express (5 taškai už dolerį už lėktuvo bilietus, užsakytus tiesiogiai aviakompanijoje arba per „American Express Travel“), perkant iki 500 000 USD per kalendorinius metus, „Citi Prestige®“ kortelę (5 taškai už dolerį už lėktuvo bilietą), „Citi Premier®“ kortelė, Chase Sapphire rezervatas (3 taškai už dolerį už lėktuvo bilietą), American Express® auksinė kortelė (3 taškai už dolerį už lėktuvo bilietą, kai užsakoma tiesiogiai aviakompanijoje arba per Amex Travel) arba Chase Sapphire Preferred Card (2 taškai už dolerį kelionėje).

Skaitykite „Geriausios kredito kortelės bilietų užsakymams“, kad sužinotumėte, kaip maksimaliai padidinti lėktuvų bilietų pirkimą.

Informaciją „Citi Prestige“ kortelei savarankiškai surinko „The Points Guy“. Kortelės išdavėjas neperžiūrėjo ir nepateikė šiame puslapyje pateiktos kortelės informacijos.

Apatinė eilutė

Skrydžiai į Meksiką gali kainuoti daugiau nei 500 USD, todėl šios kainos yra pavogtos. Skrydžiai sumenkinami net 40 proc. Be to, turėdami platų kelionių datų pasirinkimą, galite užsisakyti kelionę į Meksiką bet kuriuo metų laiku.