Skip to content
Home » Kokie yra viešbučio ir oro linijų statuso atitikmenys ir kaip juos gauti?

Kokie yra viešbučio ir oro linijų statuso atitikmenys ir kaip juos gauti?

 • by

Įsivaizduokite: reguliariai keliaujate darbo reikalais, o jūsų kelionių politika leidžia pasirinkti pageidaujamą oro liniją / aljansą arba viešbučių tinklą. Pasirinktoje programoje pagaliau gavote elito statusą, o tai palengvina visas tas darbo keliones, pvz., atnaujinimus, pirmenybinę registraciją, papildomų taškų ir sveikinimo dovanėlių.

Tada jūsų darbdavys staiga pakeičia savo kelionių politiką ir dabar visos kelionės vyksta su oro linijų ar viešbučio programa, kurios statuso neturite.

O galbūt daugelį metų buvote lojalus programai, bet nusivylėte tuo, kaip jie elgiasi su jumis kaip elitiniu nariu, todėl ieškote visiškai naujos įmonės, kad užsidirbtumėte savo verslui.

Arba galbūt persikėlėte iš miesto, kurio oro uoste dominuoja „Delta Air Lines“, į miestą, kuriame pagrindinis vežėjas yra „United Airlines“ arba „American Airlines“.

Tas elito statusas, kurį taip sunkiai dirbote, kad kruopščiai susikurtumėte, dabar atrodo nenaudingas.

Viskas neprarasta. Įeikite į būsenos atitikmenų pasaulį.

Kas yra statuso atitiktis?

PALACE HOTEL, PRABANGUS KOLEKTAVIMAS SAN FRANCISCO / MARRIOTT

Būsenos atitiktys yra tada, kai viena programa suderins jūsų būseną iš kitos programos su lygiaverčiu arba žemesniu lygiu savo programoje. Pavyzdžiui, „Oneworld“ oro linijų bendrovė gali atitikti „Star Alliance Gold“ statusą iš konkuruojančios oro linijų bendrovės.

Kodėl jie tai darytų? Trumpai tariant, taip yra todėl, kad jie nori jūsų lojalumo ir jūsų verslo. Tačiau tai taip pat naudinga jums, kaip keliautojui, nes gali leisti iš karto mėgautis naujos programos privilegijomis nepradėjus nuo nulio.

Tai gali būti situacija „pabandykite prieš pirkdami“.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Dabar verta paminėti, kad ne visos programos net apsvarstys būsenos atitiktį. Daugelis oro linijų ir viešbučių programų tai darė praeityje – retkarčiais atsitiktinai. Jie gali viešai reklamuoti pasiūlymą arba sutikti su atitikties būsena, jei susisieksite su jais. Jie gali pateikti būsenos atitikties pasiūlymą dėl įvairių priežasčių.

Būsenos atitikmenų tipai

Būsenos atitiktys yra dviejų tipų. Yra tiesioginis atitikimas, kai antroji programa atitiks jūsų būseną nuo pirmosios programos tam tikrą laikotarpį (dažnai kelis mėnesius). Galite naudotis elito statuso privalumais tuo laikotarpiu, kuriam jums tinka. Jei per atitinkamą laikotarpį uždirbsite pakankamai antroje programoje, jį išlaikysite – kaip ir narys, įgijęs statusą tradiciniu būdu.

Statuso iššūkiai

Taip pat yra statuso iššūkių, kurie tampa vis dažnesni ir labiau ribojantys. Iššūkis yra tada, kai programa atitiks jūsų būseną daug trumpesnį laikotarpį (pvz., 90 ar 120 dienų). Jie gali nereikalauti, kad jau turėtumėte statusą ir nereikalaujama, kad per tą trumpesnį laiką įvykdytumėte tam tikrą skaičių reikalavimų, pvz., minimalų skrydžių skaičių arba minimalų nakvynių skaičių viešbučio programos atveju.

Jei įvykdysite iššūkio reikalavimus, savo statusą išsaugosite ilgesnį laiką (pvz., vienerius metus). Programoje taip pat gali būti reikalaujama išlaidų, kad įrodytumėte, jog rimtai ketinate pakeisti kelionės išlaidas.

Svarbūs priminimai

Būsenos rungtynių ir iššūkių pasaulyje reikia atsiminti keletą svarbių veiksnių:

 • Daugelis programų būsenos atitiktį suteiks tik vieną kartą per visą gyvenimą, todėl turėtumėte tai išbandyti tik tada, kai bus naudingiausia. „United Airlines“ ir „Delta Air Lines“ yra pastebimos išimtys – jos siūlo jas atitinkamai kartą per penkerius ir trejus metus.
 • Geriausias laikas nustatyti būseną būtų tada, kai turite pakankamai būsimų skrydžių ar apsistoję viešbutyje, kad galėtumėte pasinaudoti statuso privilegijomis, bet galbūt to nepakanka, kad statusas būtų pelnytas. Statuso iššūkiui naudinga, kai per trumpą laikotarpį turite daug skrydžių arba apsistojate viešbutyje, kad galėtumėte atitikti rungtynių reikalavimus, kad pratęstumėte statusą.
 • Kai kurios programos gali neatsižvelgti į būsenos atitiktį, jei nėra išsamios istorijos iš pirmosios programos apie tai, kaip gavote tą būseną (pvz., programos ataskaita už pastaruosius šešis mėnesius). Jie nori užtikrinti, kad pirmą statusą pelnėte teisėtai, o ne vien tik ieškote. Jei neturite teisėtai uždirbto statuso, nesusigundykite nufotografuoti netikrus kredencialus – naujoji programa gali patikrinti esamą programą.
 • Prieš patvirtinant atitiktį, jums gali tekti turėti ir pateikti būsimo užsakymo toje aviakompanijoje ar viešbutyje įrodymus.
 • Dauguma programų neatitiks to paties aljanso statuso – ty „Oneworld“ oro linijų bendrovė gali atsisakyti atitikti kitą „Oneworld“ būseną.
 • Kai kurios programos neatitiks to paties lygio kaip konkuruojanti programa. Jie gali reikalauti tik žemesnio lygio. Pavyzdžiui, labai geidžiamo Oneworld Emerald statuso atitikmenys yra reti, nepaisant jūsų statuso kitoje programoje.
 • Visada turėtumėte dar kartą patikrinti, kurios kvalifikacinės mylios, doleriai ir segmentai įskaičiuojami į iššūkį. Pavyzdžiui, bendro prekės ženklo kredito kortelės, padedančios įgyti statusą, kartais neįtraukiamos į statuso iššūkius.
 • Be to, partnerių lėktuvų bilietai ne visada atitinka statuso iššūkius. Turėdami dažnai sudėtingas formules, kurių reikia šioms pajamoms iššifruoti, planuodami iššūkio strategiją turėtumėte du kartus ir tris kartus patikrinti savo tyrimą.
 • Programos turi teisę atsisakyti statuso atitikčių nenurodydamos priežasties (ir jos tai daro reguliariai). Jie nėra garantuojami, net jei planuojate perkelti daug verslo savo keliu.

Kaip gauti statuso atitiktį?

JORDAN WALLER / TAŠKŲ GUY

Taigi, kaip kreiptis dėl statuso atitikimo?

Kai kurios oro linijos turi tam skirtą puslapį, pvz., „United“. Tačiau tai paprastai yra skirta oro linijoms, siūlančioms tik statuso iššūkius, kurie nėra tokie pelningi kaip pilnos rungtynės.

JUNGTINĖ RIDA PLIUS

Jei ieškojote programos, kurią pastebėjote, galite ieškoti, ar jos turi panašų puslapį. Jei taip, jame bus pateiktos visos instrukcijos, ką turėsite pateikti ir kaip tai veikia.

Susiję: Prarasite elito statusą šį mėnesį? Išsaugokite pranašumus su šiomis oro linijų būsenos atitiktimis ir iššūkiais

Jei ne, „Status Matcher“ yra puikus šaltinis, kuriame reguliariai pateikiami geriausi variantai, kuriuos galima suderinti pagal narių sėkmę ar nesėkmę. Šioje svetainėje bus nurodyta, kurios programos šiuo metu siūlo (arba priima) būsenos atitikmenis ir kaip pateikti paraišką, taip pat naudingų patarimų, kaip padidinti patvirtinimo tikimybę. Kiekvienai programai gali prireikti šiek tiek skirtingų pateikimų. Tačiau paprastai turėsite pateikti šiuos dalykus:

 • Jūsų narystės programoje numeris (įsitikinkite, kad jau esate užsiregistravę).
 • Elito statuso, kurį norite atitikti, nuotrauka, kurioje nurodyta programa, statuso lygis, jūsų vardas ir galiojimo data. Kai kurios programos gali reikalauti, kad prieš pateikdami paraišką turėtumėte minimalų laikotarpį (ty šešis mėnesius), ir mažai tikėtina, kad jos atitiks, jei jūsų būsena netrukus baigsis.

Taip pat gali reikėti parodyti naujausių operacijų programoje ir būsimų užsakymų naujojoje programoje kopiją.

Būsenos atitikčių ir iššūkių apdorojimas gali užtrukti nuo kelių valandų iki kelių mėnesių. Jei bus patvirtinta, jums paprastai paštu bus išsiųstas pasveikinimo paketas su narystės kortele ir informacija apie privalumus, kuriais galite mėgautis. Tačiau jums nereikia laukti, kol paštas pradės naudoti būseną – reguliariai tikrinkite paskyrą pateikę užklausą ir pažiūrėkite, ar nepasikeitė būsenos lygis. Kai tai padarysite, galėsite nedelsdami pradėti naudotis privilegijomis.

Net jei atrodo, kad programa, kurią norite suderinti, nepasiūlo būsenos atitikčių, tačiau dėl reikšmingo jūsų kelionės plano pakeitimo reikia to prašyti, vis tiek galite pareikšti savo ieškinį. Pavyzdžiui, tarkime, kad 80 naktų per metus apsistojate „Marriott“ nuosavybėje, o pasikeitus kelionių politikai arba darbdaviui staiga turėsite pereiti prie 80 naktų „Hyatt“ nuosavybėje. Paaiškinkite World of Hyatt, kad planuojate jiems skirti didelę dalį savo verslo, bet nenorite pradėti nuo nulio. Jie gali padaryti jums išimtį.

Galite pabandyti tai padaryti paaiškindami savo situaciją ir pareiškę savo atvejį el. paštu arba internetine atsiliepimų forma. Skambinti dėl būsenos atitikties nepatartina, nes asmuo, su kuriuo kalbate, gali būti nesusipažinęs su šia programos funkcija.

Apatinė eilutė

Jei praleidote šimtus valandų ore arba dešimtis naktų miegojote toli nuo namų ir buvote apdovanoti elito statusu, gali būti nemalonu, jei pasikeis jūsų kelionių įpročiai (arba programos taisyklės) ir nebegalėsite naudotis savo statusu. taip sunkiai dirbo, kad pasiektų.

Būsenos atitikimas gali būti protingas būdas išbandyti naują programą ir iš karto mėgautis privalumais nepradėjus nuo nulio. Būkite strategiški, kai prašote rungtynių, kad galėtumėte iš karto pasinaudoti pranašumais ir turėti geriausią galimybę…