Skip to content
Home » 3 tikri būdai, kaip padidinti savo kredito balą per 30 dienų – „The Points Guy“.

3 tikri būdai, kaip padidinti savo kredito balą per 30 dienų – „The Points Guy“.

  • by

Redaktoriaus pastaba: tai pasikartojantis įrašas, reguliariai atnaujinamas nauja informacija.

Kaip ir dauguma gerų dalykų, gero kredito balo sukūrimas užtrunka. Bet jei manote, kad jums reikia atsisakyti svajonių apie naują automobilį ar puikią kelionių premijų kortelę, pagalvokite dar kartą. Kredito balo iškėlimas gali neužtrukti tiek ilgai, kiek baiminatės.

Jei norite pagerinti savo kredito balą, pradėkite nuo šių trijų dalykų. Priklausomai nuo to, kur dabar yra jūsų kreditas, vos per 30 dienų galite pamatyti didesnį skaičių.

Sutelkite dėmesį į panaudojimą

Laiku atlikti mokėjimai sulaukia daug šlovės, kai kalbame apie kredito balus – ir dėl geros priežasties. Tačiau yra dar viena jūsų kredito balo dalis, kuri nusipelno jūsų dėmesio: kredito panaudojimas. Tiesą sakant, šis vienas elementas sudaro 30% jūsų kredito balo.

„Kredito panaudojimas“ reiškia jūsų kredito limito procentą, kuris naudojamas jūsų kredito kortelių sąskaitose. Jei turite kredito kortelę su 10 000 USD limitu ir 5 000 USD likučiu, paskyra naudojama 50 % (ty naudojate pusę turimo kredito).

EXPERIAN BOOST

Mažesnis panaudojimo koeficientas yra geras jūsų kredito balui. Kadangi išnaudojate daugiau turimo kredito ir didėja panaudojimo rodikliai, tai daro neigiamą poveikį jūsų kredito balui.

Galite sumažinti kredito panaudojimą dviem būdais:

Apmokėkite savo kredito kortelės likučius

Tai padidina turimo kredito sumą jūsų paskyroje. Tame pačiame pavyzdyje, kai 10 000 USD kortelė su 5 000 USD likučiu buvo panaudota 50 proc., jei sumokėtumėte likutį iki 2 500 USD, jūsų naujas kredito panaudojimo lygis būtų tik 25 proc., kai paskyra bus atnaujinta jūsų kredito ataskaitoje.

Paprašykite padidinti kredito limitą

Kredito limito padidinimas taip pat gali padėti sumažinti jūsų kredito panaudojimo koeficientą. Jei šiuo metu galite sau leisti sumokėti tik 5 000 USD kortelės likutį iki 4 000 USD, bet kortelės išdavėjas padidina jūsų kredito limitą iki 16 000 USD, atlikus šiuos du veiksmus kredito panaudojimo lygis bus 25%.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Susiję: Ar turėčiau prašyti padidinti limitą?

Ištaisykite savo kredito ataskaitos klaidas

Kredito biurai stengiasi, kad jūsų ataskaitų informacija būtų tiksli, tačiau pasitaiko kredito ataskaitų klaidų. Tiesą sakant, Federalinės prekybos komisijos atliktas tyrimas parodė, kad 20 % vartotojų padarė klaidų bent vienoje iš savo kredito ataskaitų su Equifax, TransUnion ar Experian.

Ne kiekviena klaida sugadins jūsų kredito balą, tačiau daugelis kredito ataskaitų klaidų gali padaryti didelę žalą. Tai ypač pasakytina apie menkinančią informaciją, pvz., pavėluotus mokėjimus ir surinkimo sąskaitas.

Dažnai peržiūrėkite visas tris savo kredito ataskaitas. Jei randate neteisingos informacijos, Sąžiningo kredito ataskaitų teikimo įstatymas suteikia jums teisę ginčyti šias klaidas su kredito biurais. Jei iš jūsų kredito ataskaitos pašalinamas neteisingas neigiamas elementas, yra didelė tikimybė, kad jūsų kredito balas pagerės, kai klaida bus ištaisyta.

Susiję: 6 dalykai, kuriuos reikia padaryti, kad pagerintumėte savo kreditą

Tapkite įgaliotu vartotoju

Jūsų kredito balas gali būti naudingas kažkieno gera kredito istorija. Kai mylimasis prideda jus prie esamos kredito kortelės paskyros kaip įgaliotą naudotoją, paskyra paprastai atsidurs jūsų kredito ataskaitose per kelis mėnesius.

Jei kas nors iš jūsų šeimos narių sumokėjo laiku ir turi žemą kredito panaudojimo koeficientą, jie taip pat gali padėti padidinti jūsų kredito balą. Jei sąskaita buvo atidaryta prieš kurį laiką, jums suteikiama papildoma premija, nes jūsų mylimo žmogaus paskyra jūsų ataskaitoje gali padidinti vidutinį jūsų kredito amžių – tai dar vienas žingsnis, kuris gali būti labai naudingas jūsų balams.

Susiję: Viskas, ką reikia žinoti apie įgaliotus vartotojus

Apatinė eilutė

Geriausias būdas užsidirbti ir išlaikyti puikius kredito balus – praktikuoti protingus kredito valdymo įpročius ilgą laiką. Paprasčiausiai atlikite mokėjimus laiku ir neapmokestinkite iš kredito kortelės daugiau, nei galite sau leisti sumokėti per tam tikrą mėnesį. Ir kuo anksčiau pradėsite šiuos gerus įpročius, tuo greičiau pamatysite savo kredito balą.

Papildomi Benéto J. Wilsono pranešimai.