Skip to content
Home » „United“ vadovai atskleidžia daugiau apie planus sutvarkyti „Newark“.

„United“ vadovai atskleidžia daugiau apie planus sutvarkyti „Newark“.

„United Airlines“ ketvirtadienį pasidalijo daugiau informacijos apie savo planus sutvarkyti Niuarko Liberty tarptautinio oro uosto (EWR) centrą. Birželio pabaigoje oro uoste buvo atšaukta daugybė skrydžių, kai dėl atšiaurių oro sąlygų buvo sutrikusi veikla.

Kalbėdamas oro bendrovės antrojo ketvirčio pelno konferencijos pokalbio metu, generalinis direktorius Scottas Kirby sakė, kad oro linijų bendrovė daro „daugiau nei bet kada“, siekdama sušvelninti „labai tikrus veiklos suvaržymus“ oro uoste, nepaisant oro sąlygų.

Norite daugiau naujienų su oro linijomis? Prisiregistruokite gauti nemokamą TPG dvisavaitinį aviacijos informacinį biuletenį.

Aviakompanija laikysis keturių „naujų iniciatyvų“, siekdama pagerinti veiklą Niujorke, sakė oro linijų prezidentas Brettas Hartas. Sumažės bendras skrydžių skaičius, o kai kurie reguliarūs skrydžiai bus perkelti į ne piko valandas; atidaryti šešis naujus vartus A terminale; koreguoti orlaivių tvarkaraščius, kad daugiau orlaivių skristų „iš ir atgal“, o ne tam tikrą dieną skristų pagal eilę, taip išvengiant trikdžių kaskados visame likusiame tinkle; ir pradėti „didinti savo išteklius“ planuojant įgulą ir paspartinant įvairių automatizuotų ir technologinių įrankių diegimą.

Aviakompanija taip pat toliau rūpinasi Federalinės aviacijos administracijos pakartotinio įgaliojimo įstatymo projektu, kuris „FAA aprūpintų reikalingais ištekliais, įrankiais ir finansavimu“, sakė Hartas. Jis iš dalies turėjo omenyje nuolatinį skrydžių vadovų trūkumą, kuris šią vasarą sulėtino oro erdvę aplink Niujorką.

Kitaip vadovai gana tyliai kalbėjo apie smulkmenas. Tačiau jie pažymėjo, kad nors įprastą vasarą iš Niuarko vyksta 435 skrydžiai per dieną, iki rugpjūčio planuojama juos sumažinti iki maždaug 390.

Snazzy to MAX: Išbandoma naujausia „United“ kabina

„United“ Niuarko centras jau seniai egzistavo sudėtingoje pusiausvyroje: oro erdvės apribojimai, geografinis pažeidžiamumas tam tikrų tipų audroms ir ribota erdvė veikti dažnai, todėl dažnai vėluojama.

Hartas teigė, kad trys ketvirtadaliai visų oro linijų atšaukimų antrąjį ketvirtį gali būti siejami su 25 skirtingomis atšiaurių oro dienomis, įskaitant ir kituose centruose.

Apdovanokite savo gautuosius TPG Daily naujienlaiškiu

Prisijunkite prie daugiau nei 700 000 skaitytojų, kad gautumėte naujausių naujienų, išsamių vadovų ir išskirtinių TPG ekspertų pasiūlymų.

Nepaisant to, aviakompanija padvigubėjo Niuarke, nurodydama, kad tai yra puiki vieta tarptautiniams vartams; jam naudinga tiek vietinė paklausa Niujorko regione ir aplink jį, tiek jungiamieji skrydžiai iš kitur visoje šalyje.

Nusileidimas virtuvėje? Apžiūra „United“ atnaujinta Čikagos būstinė Willis bokšte

Net ir pakeitus savo veiklą Niuarke, oro linijų bendrovė neplanuoja mažinti šio centro statuso, sakė vadovai. Vietoj to, ji planuoja tęsti savo planą „United Next“. Be kita ko, dėl to aviakompanija vykdytų mažiau skrydžių kai kuriais trumpo nuotolio maršrutais, bet didesniais lėktuvais, skraidinančiomis tiek pat ar daugiau keleivių.

„United Next“ visada galvojo, kad vienintelis būdas augti Niuarke yra skraidyti iš regioninio į pagrindinį“, – sakė vyriausiasis komercijos pareigūnas Andrew Nocella. „Nors turime sumažinti išvykimų skaičių daugiau nei planuota, netikime, kad šie pokyčiai turės įtakos mūsų ilgalaikiams pajėgumams Niuarke dėl didesnių orlaivių naudojimo.

Daugiau iš TPG: geriausios „United Airlines“ skrajučių kredito kortelės

„FlightAware“ duomenimis, per savaitę trunkantį laikotarpį nuo birželio 24 d. iki liepos 4 d. „United“ atšaukė beveik 3 400 pagrindinių skrydžių – 15,7 % suplanuotų skrydžių. Jis atidėdavo 8 771 – beveik pusę – net kai konkurentai sugebėjo greitai atsigauti po atsitiktinių, bet intensyvių audrų, apėmusių šiaurės rytus paskutinį birželio savaitgalį.