Skip to content
Home » „American Airlines“ į žiemos tvarkaraštį įtraukė 3 naujus maršrutus

„American Airlines“ į žiemos tvarkaraštį įtraukė 3 naujus maršrutus

„American Airlines“ į žiemos tvarkaraštį įtraukė tris naujus maršrutus.

Čia išvardyti nauji maršrutai pirmą kartą buvo matomi Cirium tvarkaraščiuose, o vėliau patvirtino vežėjas:

  • Pitsburgo tarptautinis oro uostas (PIT) – Kankuno tarptautinis oro uostas (CUN)
  • Charlotte Douglas tarptautinis oro uostas (CLT) į Quad Cities tarptautinis oro uostas (MLI) Ilinojaus valstijoje
  • Ronaldo Reagano Vašingtono nacionalinis oro uostas (DCA) į Vičitos Dwight D. Eisenhower nacionalinį oro uostą (ICT) Kanzase

Norite daugiau naujienų su oro linijomis? Prisiregistruokite gauti nemokamą TPG dvisavaitinį aviacijos informacinį biuletenį.

Pirmoji iš naujų paslaugų pradės veikti gruodžio viduryje, o visos trys – sausio pradžioje. Daugiau informacijos rasite žemiau.

Pitsburgas-Kankunas

Pirmasis iš naujų maršrutų pradeda veikti gruodžio 9 d., kai „American“ pradeda sezoninį maršrutą, jungiantį Pitsburgo tarptautinį oro uostą (PIT) su Meksikos Kankuno tarptautiniu oro uostu (CUN). Vežėjas kasdien vykdys vieną skrydį į abi puses kiekvieną šeštadienį iki kovo 30 d.

PIT-CUN maršrutas techniškai yra atnaujintas, nes amerikietis paskutinį kartą juo skrido 2018 m.

Kankuno populiarumas smarkiai išaugo, kai kelionės po pandemijos atsigavo. Skrydžių į Meksikos paplūdimio kurortą paklausa išliko didelė, o daugelis JAV oro linijų tobulina paslaugas į paskirties vietą.

Skrydis atidėtas ar atšauktas? Čia yra geriausios kredito kortelės su kelionės vėlavimo kompensavimu

Skelbdama apie savo paslaugą Pitsburge, „American“ paskelbė save „didžiausia aviakompanija, jungiančia JAV su Kankunu“ ir kasdien iš viso vežėjo tinkle skraido iki 40 skrydžių. Neseniai amerikietis paskelbė apie planus teikti tiesiogines paslaugas į Kankuną tiek iš Sinsinačio, tiek iš Nešvilio. Kaip ir Pitsburgo paslauga, abu šie maršrutai veiks sezoniškai ir tik šeštadieniais. Iš viso „American“ pasiūlys sezonines arba ištisus metus Kankuno paslaugas iš 18 JAV miestų.

Apdovanokite savo gautuosius TPG Daily naujienlaiškiu

Prisijunkite prie daugiau nei 700 000 skaitytojų, kad gautumėte naujausių naujienų, išsamių vadovų ir išskirtinių TPG ekspertų pasiūlymų.

Kankuno skrydžiai taip pat padidina amerikiečių buvimą Pitsburge, kur vežėjas dabar turės iš viso 11 tiesioginių krypčių.

Atrodo, kad kol kas amerikietis turi PIT-CUN kelią į save. „Southwest“ anksčiau teikė sezonines paslaugas tik šeštadienį, tačiau šiuo metu maršruto oro linijų žiemos tvarkaraštyje nėra.

Paplūdimys, prašome: amerikietis prideda naujų maršrutų, skrydžių, kurių Karibų jūros regione pakyla iki šiol

Charlotte-Quad Cities

Antrasis maršrutas prasideda gruodžio 20 d., kai „American“ pradeda tiesioginį skrydį tarp Charlotte Douglas tarptautinio oro uosto (CLT) ir Quad Cities tarptautinio oro uosto (MLI) Moline, Ilinojaus valstijoje.

„American“ skrydžius vykdys jos regioniniai filialai regioniniais lėktuvais CRJ-900. „American“ bus vienintelis oro vežėjas, skrendantis be sustojimų šiuo maršrutu, kuris bus trečiasis iš MLI. American taip pat skraidina iš MLI į savo centrus Čikagos O’Hare tarptautiniame oro uoste (ORD) ir Dalaso Fort Verto tarptautiniame oro uoste (DFW).

Išsamiai: svaiginančiame komercinių orlaivių priežiūros procese AA Talsos objekte

MLI oro uosto pareigūnai sveikino naujus Amerikos skrydžius į Šarlotę, sakydami, kad šio maršruto užtikrinimas buvo prioritetas.

„Mes kovojome už daugiau oro susisiekimo paslaugų pandemijos metu ir po jos, naudodami visas mūsų įrankių rinkinyje esančias priemones, kad pasisakytume už Quad Cities“, – sakė MLI vykdomasis direktorius Benjaminas Leischneris. „Šarlotė buvo mūsų sąrašo viršuje kaip logiškiausias ir tvariausias maršrutas, atitinkantis verslo keliautojų, norinčių keliauti aukštyn ir žemyn rytine pakrante, bei laisvalaikio keliautojų, ieškančių patogių paslaugų į Floridą, Meksiką ir Karibų jūrą, poreikius.

Vašingtonas, Vičita

Amerikiečių paslaugos Vašingtone, DC–Vičitoje prasidės sausio 8 d., o bendrovės regioninės filialai skraidins vieną kasdieninį skrydį pirmyn ir atgal Embraer E175 lėktuvais.

DCA taps penktąja amerikiečių paskirties vieta iš Vičitos, kuri prisijungs prie esamų vežėjo maršrutų į jo centrus Čikagoje, Dalase-Fort Verte ir Finikse. Sezoniniai skrydžiai į Majamį prasidės lapkritį.

„American“ bus vienintelis oro vežėjas, be persėdimų skraidantis tarp Vičitos ir Vašingtono-Baltimorės metro zonos. Pažymėtina, kad amerikietis teigia, kad neatsisakė jokių kitų maršrutų, kad pridėtų Vičitos paslaugą iš DCA, kur skrydžiai ribojami laiko tarpsniais.

Kur mano lėktuvas? Ronaldo Reagano Vašingtono nacionalinis oro uostas pernumeruoja savo vartus

„Pridėjus DCA-ICT, paslauga anksčiau nebuvo aptarnaujama, neišeinant iš kitų perimetro rinkų“, – sakoma Amerikos pranešime TPG. Tai rodo, kad vežėjas greičiausiai perkėlė vieną skrydį iš kito maršruto, atlikdamas kelis kasdienius skrydžius, kad būtų vietos Vičitos paslaugai.

Kaip ir Quad Cities, naujasis Vičitos maršrutas buvo gyrė vietos pareigūnai.

„Tai jau seniai buvo tuštuma, kurią girdėjau iš pramonės ir verslo savininkų, ir aš džiaugiuosi, kad mūsų sunkus darbas užpildyti šią tuštumą buvo atliktas. Dėl to kelionės į Vašingtoną, DC, bus greitesnės ir prieinamesnės Kanzaniečiams”, – sakoma senatoriaus Jerry Morano pranešime.

Susiję skaitymai: