Skip to content
Home » Pavadinimo pakeitimas: Everett’s Paine Field oficialiai tvirtina, kad yra antrasis Sietlo oro uostas

Pavadinimo pakeitimas: Everett’s Paine Field oficialiai tvirtina, kad yra antrasis Sietlo oro uostas

Apdovanokite savo gautuosius TPG Daily naujienlaiškiu

Prisijunkite prie daugiau nei 700 000 skaitytojų, kad gautumėte naujausių naujienų, išsamių vadovų ir išskirtinių TPG ekspertų pasiūlymų.

Paine Field (PAE) keičiamas prekės ženklas.

Nuo trečiadienio oro uostas oficialiai bus žinomas kaip Sietlo Paine Field tarptautinis oro uostas, siekiant informuoti keliautojus apie antrą pagal judrumą miesto metro zonoje esantį oro uostą.

PAE tikisi, kad pavadinimo pakeitimas pritrauks daugiau keleivių į mažesnį Evereto (Vašingtono) oro uostą, kuriame jau kasmet apsilanko apie 1 mln.

Norite daugiau naujienų su oro linijomis ir oro uostais? Prisiregistruokite gauti nemokamą TPG dvisavaitinį aviacijos informacinį biuletenį.

„Mes visada žiūrėjome į Paine Field kaip antruosius vartus į Sietlo metro zoną ir džiaugiamės, kad grafystė pakeitė oro uosto pavadinimą“, – pranešime teigė Brettas Smithas, privačios PAE valdančios bendrovės „Propeller Airports“ generalinis direktorius. „Tarptautinis Sietlo Paine Field oro uostas“ geriau fiksuoja rinką, kurią aptarnauja mūsų oro uostas.

Pavadinimo pakeitimas taip pat rodo oro uosto ambicijas plėsti savo buvimą Sietlo rajone. PAE pastaraisiais metais iš esmės grįžo po to, kai dešimtmečius nebuvo komercinių oro susisiekimo paslaugų.

Snohomish apygardos ir „Propeller Airports“ partnerystė atgaivino nedidelį oro uostą 2019 m., kad šio rajono keliautojams būtų suteikta dar viena galimybė. Į Sietlo-Takomos tarptautinį oro uostą (SEA) – vieną judriausių JAV oro uostų – keliaujantys asmenys susiduria su blogiausiu eismu šalyje, todėl PAE yra patraukli alternatyva. (PAE taip pat sėdi tame pačiame aerodrome kaip ir Boeing surinkimo gamykla.)

Nuo tada, kai 2019 m. „Alaska Airlines“ pirmą kartą įžengė į PAE, skrydžiais į Las Vegasą, Finiksą ir Portlandą, Oregonas, vežėjas išplėtė savo veiklą rinkoje. Dabar vežėjas taip pat skraido į San Franciską, Los Andželą, Honolulu ir Ankoridžą, kartu su kitais miestais vakarinėje JAV dalyje.

Kadangi mažesnis oro uostas tapo populiaria SEA alternatyva, PAE tikisi, kad iki 2040 m. keleivių srautas padidės keturis kartus. Tai reiškia, kad per oro uostą kasmet skris apie 4,3 mln. keleivių. Analitikai prognozavo, kad oro uostas turės išplėsti du vartus ir pastatyti dar keturis, kad patenkintų augančią paklausą.

Redakcinis atsisakymas: čia išsakytos nuomonės yra tik autoriaus, o ne banko, kredito kortelių išdavėjo, oro linijų bendrovės ar viešbučių tinklo nuomonės, ir jų neperžiūrėjo, nepatvirtino ar kitaip nepatvirtino nė vienas iš šių subjektų.