Skip to content
Home » „United Quest“ kortelės apžvalga – „The Points Guy“.

„United Quest“ kortelės apžvalga – „The Points Guy“.

 • by

„United Quest“ kortelės apžvalga

„United Quest“ kortelė yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie dažnai skraido „United“ ir gali pasinaudoti tokiomis privilegijomis kaip pirmas ir antras registruotas bagažas nemokamai, pirmenybinis įlaipinimas ir 25 % nuolaida maistui, gėrimams ir „Wi-Fi“ pirkiniams. Kortelės metinis 125 USD „United“ pirkimo kreditas sudaro pusę metinio mokesčio, o jūs taip pat galite sutaupyti išpirkdami apdovanojimus skrydžiams dėl dviejų 5 000 mylių jubiliejinių apdovanojimų skrydžio kreditų, kai išpirksite skrydžius „United“ arba „United Express“. Kortelės įvertinimas*: ⭐⭐⭐⭐

*Kortelės įvertinimas pagrįstas TPG redaktorių nuomone ir jam įtakos neturi kortelės išdavėjas.

„United Quest Card“ yra puiki „tarpinė“ kortelė dažnai keliaujantiems „United“ su daugiau privilegijų nei „United Explorer“ kortelė ir daug mažesnis metinis mokestis nei „Premium United Club Infinite Card“.

Štai ką reikia žinoti apie United Quest kortelę, kad nuspręstumėte, ar ji jums puikiai tinka.

„United Quest Card“ pasveikinimo pasiūlymas

Šiuo metu „United Quest Card“ siūlo 60 000 papildomų mylių ir 500 „Premier“ kvalifikacinių taškų (PQP) registracijos premiją, išleidus 4 000 USD pirkiniams per pirmuosius tris sąskaitos atidarymo mėnesius.

TPG vertina Jungtines mylias po 1,1 cento, todėl šio pasiūlymo vertė yra 660 USD. Atminkite, kad šis pasiūlymas negalioja dabartiniams ar ankstesniems kortelės nariams, kurie gavo naują premiją per pastaruosius 24 mėnesius.

Susijęs: geriausias vadovas, kaip užsidirbti elito statusą naudojant „United“ korteles

TAŠKŲ VAIKINAS

Uždirbkite mylių naudodami „United Quest“ kortelę

Be „United“ pirkinių, „United Quest“ kortelė uždirba papildomų mylių keliose kategorijose. Su šia kortele uždirbsite:

 • 3 taškai už dolerį perkant „United“ (uždirbus 125 USD metinį „United“ pirkimo kreditą).
 • 2 taškai už dolerį už kitus kelionių pirkinius.
 • 2 taškai už dolerį pietaujant ir perkant perkant srautiniu būdu.
 • 1 taškas už dolerį už visus kitus pirkinius.
ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Smagu, kad „United Quest“ kortelė uždirba papildomų mylių už bendrus kelionių ir maitinimo pirkimus bei „United“ išlaidas. Vis dėlto panašų arba didesnį šių kategorijų uždarbį rasite kitose kelionių kortelėse.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Susiję: Kokią kredito kortelę turėtumėte naudoti „United“ skrydžiams?

Mylių išpirkimas naudojant „United Quest“ kortelę

Savo „United MileagePlus“ mylias galite naudoti norėdami užsisakyti „United“ ar jos partnerių, tokių kaip „Air Canada“, „Lufthansa“ ir „Singapore Airlines“, skrydžiams. Tarp jūsų pasirinkimų yra vietinių maršrutų užsakymas „United“ už 5 000 mylių arba didesnio mylių gabalo naudojimas verslo klasei skristi į Aziją ANA.

Ir jei galėsite pasinaudoti unikalia United Excursionist Privilegija, gausite dar daugiau naudos iš savo MileagePlus mylių.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Taip pat galite išpirkti mylias už ne skrydžio prekes, įskaitant „United Club“ narystes, „Wi-Fi“ pirkimus skrydžio metu, „TSA PreCheck“, automobilių nuomą ir viešnagę viešbutyje. Be to, mylias galite perkelti į Marriott Bonvoy, bet naudodami bet kurią iš šių parinkčių gausite mažesnę mylių vertę, nei naudotumėte jas rezervuodami skrydžius.

Susiję: Kaip išpirkti mylias naudojant „United MileagePlus“ programą

„United Quest“ kortelės privalumai

„United Quest“ kortelė turi keletą naudingų privilegijų įprastiems „United“ skraidūnams, kuriems nebūtinai nori arba reikia „United Club“ prieigos, kuri pateikiama kartu su aukščiausios klasės „United Club Infinite“ kortele.

Pirma, gausite 125 USD metinį pirkimo kreditą, kurį galėsite panaudoti „United“ skrydžiams. Šis kreditas automatiškai pritaikomas kaip ataskaitos kreditas, kai „United“ pirkiniai apmokestinami iš jūsų kortelės.

Be to, kortelė suteikia du 5000 mylių skrydžio kreditus per metus kaip atlygį už mylių išpirkimą, pradedant nuo pirmosios kortelės nario metinės. Šie 5 000 mylių kreditai bus įtraukti į jūsų „MileagePlus“ paskyrą, kai skrisite „United“ arba „United Express“ valdomu apdovanojimų skrydžiu, užsakytu su jūsų myliomis, iki dviejų kartų per jubiliejinius metus. TPG vertina šiuos 5000 mylių atlygio skrydžio kreditus maždaug po 55 USD.

LEOPATRIZI/GETTY IMAGES

Be šių privilegijų, „United Quest“ kortelių turėtojai naudojasi:

 • Du nemokami registruoti bagažo vienetai kortelės turėtojui ir du nemokami registruoti bagažo vienetai rezervacijos metu.
 • 100 USD kreditas TSA PreCheck arba Global Entry programai.
 • 25% grąžinama „United“ skrydžio pirkiniams (įskaitant „Wi-Fi“, maistą ir gėrimus).
 • Pirmenybinis įlaipinimas.
 • Kelionių ir pirkimo apsauga.
 • Iki 6 000 „Premier“ kvalifikacinių taškų (500 už kiekvieną pirkiniams išleistą 12 000 USD gali būti pritaikyta „Premier“ statuso kvalifikacijai iki „Premier 1K“ lygio).
 • Vienerių metų nemokama DashPass narystė (suaktyvinta iki 2024 m. gruodžio 31 d.).

Tiesiog atminkite, kad turite naudoti Quest kortelę norėdami sumokėti už bilietą, kad galėtumėte nemokamai patikrinti bagažą. Tai apima ir apdovanojimo bilietus, užsakytus myliomis, kai mokate mokesčius ir rinkliavas.

Jei reguliariai skrendate „United“, ypač įvertinsite kreditus ir nemokamus registruoto bagažo vienetus, kuriuos gausite su šia kortele. O jei siekiate „United“ statuso, šios kortelės uždirbti papildomi PQP paspartins jūsų progresą.

Susiję: Kaip išvengti mokesčių už registruotą bagažą pagrindinėse šalies oro linijose

Kurios kortos konkuruoja su United Quest kortele?

Jei norite daugiau „United“ privilegijų arba negalite pagrįsti „United Quest“ kortelės metinio mokesčio, viena iš šių kortelių gali būti tinkamesnė:

Norėdami gauti papildomų parinkčių, peržiūrėkite visą geriausių oro linijų kredito kortelių ir geriausių kelionių kredito kortelių sąrašą.

Susiję: United Quest prieš United Club Infinite

Ar „United Quest“ kortelė to verta?

250 USD metinis mokestis gali atrodyti didelis, bet jei galite maksimaliai padidinti 125 USD Jungtinį kreditą, vien tik pusę metinio mokesčio kompensuosite. Be šios privilegijos, 10 000 mylių atgal gausite iki 110 USD vertės (pagal TPG vertinimus) ir iki 320 USD nemokamo registruoto bagažo už kelionę pirmyn ir atgal. Jei galite maksimaliai padidinti šias privilegijas, lengvai pateisinsite metinį mokestį.

Tačiau jei neskraidysite „United“ pakankamai reguliariai, kad pasinaudotumėte šiomis privilegijomis, mažai tikėtina, kad iš šios kortelės gausite pakankamai vertės, kad būtų verta mokėti metinį mokestį.

WESTEND61 / GETTY IMAGES

Apatinė eilutė

„United Quest“ kortelė turi didelį „United“ pranašumų sąrašą ir pagrįstą metinį mokestį, todėl tai yra puiki galimybė dažnai skraidantiems „United“. Tačiau kiekvienas, norintis nemokamai patekti į oro uosto poilsio kambarį arba gauti lankstesnių atlygių, gali pasirinkti kitą maršrutą.

Oficiali paraiškos nuoroda: „United Quest“ kortelė su pasveikinimo premija – 60 000 papildomų mylių ir 500 PQP, kai išleisite 4 000 USD per pirmuosius tris sąskaitos atidarymo mėnesius

Papildomi „Summer Hull“ ir „Stella Shon“ pranešimai.