Skip to content
Home » Holland America kruiziniai laivai nuo naujausių iki seniausių – visas sąrašas

Holland America kruiziniai laivai nuo naujausių iki seniausių – visas sąrašas

  • by

Koks yra naujausias Holland America kruizinis laivas? Tai kažkas, ką norite žinoti, jei ieškote kruizų Holland America.

Naujausias „Holland America“ laivas paprastai taip pat yra „Holland America“ laivas, kuriame yra naujausių vietų, įskaitant restoranus ir barus, taip pat naujausias kajutes ir apartamentus. Tai yra tai, ko norite, jei trokštate naujausio ir geriausio laive savo Holland America kruizinių atostogų metu.

Šiuo metu naujausias „Holland America“ kruizinis laivas yra 2650 keleivių „Rotterdam“, kuris taip pat yra „Holland America“ flagmanas. Jis debiutavo 2021 m. spalį.

Norėdami gauti daugiau kruizinių kelionių vadovų, naujienų ir patarimų, užsiprenumeruokite TPG kruizų naujienlaiškį.

Kiti palyginti nauji „Holland America“ laivai yra 2650 keleivių „Nieuw Statendam“ ir 2650 keleivių „Koningsdam“, kurie yra seseriniai laivai į Roterdamą. Jie abu pradėjo buriuoti per pastaruosius septynerius metus.

Iš viso „Holland America“ valdo 11 kruizinių laivų. Vidutiniškai kas dvejus ar trejus metus linija išleidžia po vieną naują laivą, tačiau jos laivų eksploatavimo tempai yra vienkartiniai. Nuo 2002 m. iki 2004 m. jis kasmet papildydavo laivą, tačiau 2010–2016 m. taip pat šešerius metus be naujo laivo.

„Holland America“ taip pat neseniai gerokai sumažino savo laivyną, išėjus į pensiją keturiems senesniems laivams.

Apskritai, naujausi „Holland America“ laivai yra didesni ir daugiau patogumų nei seniausi „Holland America“ laivai. Tačiau jie nėra tokie dideli kaip didžiausi laivai, kuriuos eksploatuoja tokie konkurentai kaip „Celebrity Cruises“ ir „Princess Cruises“. Tarp septynių didelių kruizinių linijų, kurios sudaro didžiąją dalį šiaurės amerikiečių kruizų, Holland America yra žinoma dėl mažesnių ir intymesnių laivų.

Susiję: 4 Holland America laivų tipai, paaiškinta

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Kai kuriais atvejais seniausi Holland America kruiziniai laivai – pastatyti 1990-ųjų pabaigoje ir 2000-ųjų pradžioje – yra net 39 % mažesni už naujausius linijos laivus ir juose yra mažiau vietų.

Čia kiekvienas šiuo metu eksploatuojamas Holland America kruizinis laivas reitinguojamas nuo naujausio iki seniausio:

1. Roterdamas

MICHEL VERDURE/HOLLAND AMERICA LINE/FACEBOOK

Mergautinė reiso: 2021 m.
Dydis: 99 863 bruto tonos.
Keleivių talpa: 2 650.

2. Nieuw Statendam

FILIPPO VINARDI/HOLLAND AMERICA LINE

Mergautinė reiso: 2018 m.
Dydis: 99 863 bruto tonos.
Keleivių talpa: 2 650.

3. Koningsdamas

OLANDIJA AMERIKOS LINIJA

Mergautinė reiso: 2016 m.
Dydis: 99 863 bruto tonos.
Keleivių talpa: 2 650.

4. Nieuw Amsterdam

MICHEL VERDURE/HOLLAND AMERICA LINE/FACEBOOK

Mergautinė reiso: 2010 m.
Dydis: 86 700 bruto tonų.
Keleivių talpa: 2 106.

5. Eurodamas

MICHEL VERDURE/HOLLAND AMERICA LINE/FACEBOOK

Mergautinė reiso: 2008 m.
Dydis: 86 273 bruto tonos.
Keleivių talpa: 2 104.

6. Noordamas

KRAUSE IR JOHANSEN / OLANDIJA AMERIKA LINIJA

Mergautinė reiso: 2006 m.
Dydis: 82 318 bruto tonų.
Keleivių talpa: 1 924.

7. Vesterdamas

CSABA DESVARI/HOLLAND AMERICA LINE

Mergautinė reiso: 2004 m.
Dydis: 82 305 bruto tonos.
Keleivių talpa: 1 916.

8. Osterdamas

OLANDIJA AMERIKOS LINIJA

Mergautinė reiso: 2003 m.
Dydis: 82 305 bruto tonos.
Keleivių talpa: 1 916.

9. Zuiderdamas

HOLLAND AMERICA LINE/FACEBOOK

Mergautinė reiso: 2002 m.
Dydis: 82 305 bruto tonos.
Keleivių talpa: 1 916.

10. Zaandamas

OLANDIJA AMERIKOS LINIJA

Mergautinė reiso: 2000 m.
Dydis: 61 396 bruto tonos.
Keleivių talpa: 1 432.

11. Volendam

OLANDIJA AMERIKOS LINIJA

Mergautinė reiso: 1999 m.
Dydis: 61 214 bruto tonų.
Keleivių talpa: 1 432.

Koks yra naujausias Holland America kruizinis laivas?

Naujausias Holland America kruizinis laivas yra 2650 keleivių Roterdamas. Kaip minėta pirmiau, jis debiutavo 2021 m. spalį, todėl jam buvo mažiau nei dveji metai.

Sveriantis 99 863 bruto tonas, Roterdamas yra susietas su dviem šiek tiek vyresniais seseriniais laivais (Nieuw Statendam ir Koningsdam), kuris yra didžiausias Holland America laivyno laivas. Trys laivai, bendrai vadinami „Pinnacle“ laivų klase, yra ne tik patys naujausi „Holland America“ laivyno laivai, bet ir turi daugiausiai patogumų iš „Holland America“ laivyno laivų.

Susiję: 5 geriausios paskirties vietos, kurias galite aplankyti per Holland Amerikos kruizą

Pažymėtina, kad be pagrindinio restorano ir kasdieninio švediško stalo, trijuose „Pinnacle Class“ laivuose yra penkios atskiros specialios maitinimo vietos – viskas nuo visos azijietiškos užkandinės ir itališko restorano iki kepsnių restorano. Tai daugiau, nei rasite kituose Holland America laivuose.

Pinnacle klasės laivuose taip pat yra visos „Holland America“ pramogų vietos – to negalima pasakyti apie senesnius linijos laivus.

Koks yra seniausias Holland America kruizinis laivas?

Seniausias „Holland America“ kruizinis laivas yra 1 432 keleiviai „Volendam“. 1999 m. pristatytas ne tik seniausias Holland America, bet ir mažiausias Holland America laivas. Tik 61 214 bruto tonų jis yra 39 % mažesnis nei Roterdamo ir kitų dviejų aukščiau paminėtų Pinnacle klasės laivų.

Dėl mažesnio dydžio „Volendam“ turi mažiau funkcijų ir patogumų nei dauguma kitų „Holland America“ laivų, ypač naujausios „Pinnacle“ klasės ir kitos naujausios laivų grupės, vadinamos „Signature Class“.

Apskritai, Volendam patinka kreiseriams, ieškantiems intymesnės kelionės patirties. Tai taip pat pritraukia kreiserius, kuriems labiau rūpi kelionės kelionės tikslai, o ne pramogos laive.

Kokie nauji „Holland America“ kruiziniai laivai ateina?

Šiuo metu „Holland America“ neturi užsakyto laivo. Prekinis ženklas priklauso korporacijai „Carnival“, kuri jau keletą metų neužsakė naujų laivų devynioms linijoms, kurios jai priklauso, nes daugiausia dėmesio skiria skolų apmokėjimui. „Carnival Corporation“ COVID-19 pandemijos metu prisiėmė didžiules skolas, kad išliktų versle.

Kokia yra naujausia Holland America kruizinių laivų klasė?

Pinnacle klasė yra naujausia Holland America laivų klasė. Jį sudaro trys laivai: Roterdamas, Nieuw Statendam ir Koningsdam.

Kiekvienas iš trijų laivų yra 99 863 bruto tonų ir veža 2 650 keleivių, skraidindamas dviem keleiviais. Laivai buvo išleisti serijomis 2016–2021 m.

Kaip minėta aukščiau, Pinnacle klasės laivuose yra daugiausia vietų iš bet kurio Holland America laivo, įskaitant visas linijai būdingas pramogų vietas.

Tiksliau, „Pinnacle“ klasės laivuose rasite vieną iš serijai būdingų „Music Walk“ gyvų pramogų zonų su „BB King’s Blues Club“ (Memfio stiliaus ritmo ir bliuzo), „Billboard Onboard“ (skirta populiariausiems hitams, kuriuos groja gyvai). pianistas) ir „Rolling Stone Rock Room“ (gyvai grupei, grojančiam klasikinį roką).

Susiję: „Holland America“ kai kuriuose laivuose keičia pramogas

Pinnacle klasės laivuose taip pat yra įspūdingų moderniausių pagrindinių teatrų su išstumiamomis scenomis, apgaubiančiomis dviejų aukštų 270 laipsnių apgaubiančiais LED ekranais. Teatre vyksta įvairūs papildomi muzikos, šokio ir komedijos pasirodymai.

Viršutiniuose Pinnacle klasės laivų deniuose yra pagrindinės baseino zonos, kurias esant blogam orui galima uždengti ištraukiamu stikliniu magrodomu. Dėl to šie laivai yra geras pasirinkimas užsakant kruizą toje vietoje, kur oras gali būti nepalankus.

Kuo skiriasi naujesni ir senesni Holland America laivai?

Naujesni Holland America kruiziniai laivai paprastai yra didesni nei senesni Holland America laivai – kartais daug didesni. Dėl to jie turi vietos daugiau vietų ir pramogų nei senesni linijos laivai.

Senesni Holland America laivai yra net 39% mažesni nei didžiausi Holland America laivai ir neturi kai kurių didesniuose laivuose esančių funkcijų. Jie turi intymesnį jausmą, juose telpa mažiau žmonių. Nors Pinnacle klasės laivuose gali tilpti 2 650 keleivių, kai sėdi dviese, du seniausi linijos laivai (žinomi kaip R klasė) yra skirti vežti tik 1 432 keleivius dviems asmenims.

Todėl seniausi Holland America laivai yra geras pasirinkimas tiems, kurie nori išbandyti Holland America, bet nori keliauti su mažesne minia. Taigi seniausi Holland America laivyno laivai patinka daliai Holland America gerbėjų, kurie nori daugiau intymumo kruiziniame laive ir neprieštarauja atsisakyti kai kurių laive esančių patogumų, kad jį gautų. Jie taip pat dažnai yra pigesni kasdieniniam plaukimui.

Susiję: Nepraleiskite šių Holland America lojalumo privilegijų

Atkreipkite dėmesį, kad visi Holland America laivai yra reguliariai kas kelerius metus atnaujinami ir atnaujinami, todėl net ir seniausiuose Holland America kruiziniuose laivuose yra naujesni kilimai, atnaujinti baldai, modernus kajučių dekoras ir kiti atnaujinimai. Daugeliu atvejų jie taip pat turėjo ištisas užkandines ir barus, kurie bėgant metams buvo atnaujinami pagal koncepcijas, kurios pirmą kartą debiutavo naujesniuose laivuose.

Planuojate kruizą? Pradėkite nuo šių istorijų: