Skip to content
Home » „American Express“ narystės apdovanojimai: geriausias vadovas

„American Express“ narystės apdovanojimai: geriausias vadovas

  • by

„American Express“ išleidžia kelias dešimtis kortelių, įskaitant bendras viešbučių ir oro linijų korteles, ir du „Centurion“ kortelės leidimus (asmeninius ir verslo). Tai svaiginantis kortelių pasirinkimas. Vis dėlto tik keletas viešai prieinamų „Amex“ kortelių suteikia visišką prieigą prie pelningos bendrovės narystės apdovanojimų programos.

Nesvarbu, ar norite pasinerti į narystės apdovanojimus pirmą kartą, ar norite išplėsti savo portfelį, pasirinkti kortelę šeimos nariui ar susieti esamą asmeninę kortelę su vizitine kortele, atėjote reikiamoje vietoje. . Pažvelkime į šią programą atidžiau ir išanalizuokime kai kurias populiariausias „Amex“ taškų uždirbimo korteles, ką jos siūlo, kaip išpirkti taškus ir kaip maksimaliai padidinti „Amex“ atlygį ir naudą.

Kas yra narystės premijų taškai?

Narystės premijų taškai yra „American Express“ taškų valiuta. Jei turite „Amex“ kortelę, kuri uždirba narystės apdovanojimų taškų, juos gausite kasdienėms išlaidoms, lygiai taip pat, kaip uždirbtumėte aviakompanijos mylių naudodami oro linijų kortelę arba viešbučio taškų su viešbučio prekės ženklo kortele.

Taškų ir mylių pasaulyje „American Express Membership Rewards“ taškai yra laikomi vienais vertingiausių ir naudingiausių taškų, kuriuos galite uždirbti dėl jų lankstumo. Jie vertinami po 2 centus už TPG vertinimą ir gali maksimaliai padidinti jūsų keliones tarp daugybės partnerių. Programoje dalyvauja 17 oro linijų ir trys viešbučių pervežimo partneriai.

Kaip uždirbti narystės premijų taškų?

Paprasčiausias būdas uždirbti daug Membership Rewards taškų yra pateikti paraišką dėl Membership Rewards taškų uždirbančios American Express kortelės. „Amex“ gali rinktis iš kelių – nuo ​​aukščiausios kokybės kortelių su didelėmis privilegijomis (ir dideliais metiniais mokesčiais) iki nemokamų kortelių, kurios apdovanoja kasdienes verslo išlaidas.

Narystės premijų taškų uždirbimas iš kredito kortelių

Štai pasisveikinimo pasiūlymas, premijų kategorijų struktūra, metinis mokestis ir kiekvienos iš šešių vertingiausių narysčių apdovanojimų kredito kortelių privilegijos, kurios padės jums pasirinkti geriausią „Amex“ kortelę.

Kort Sveikinimo pasiūlymas Premijų kategorijos Metinis mokestis Privilegijos
Platinum Card® iš American Express Uždirbkite 80 000 taškų išleidę 6 000 USD tinkamiems pirkiniams per pirmuosius šešis sąskaitos atidarymo mėnesius. 5 taškai už dolerį už skrydžius, užsakytus tiesiogiai iš oro linijų arba su „American Express Travel“ (iki 500 000 USD per kalendorinius metus), ir iš anksto apmokėtus viešbučius, užsakytus „American Express Travel“. Taikomos sąlygos. 695 USD (žr. įkainius ir mokesčius). Iki 200 USD metinio oro linijų mokesčio kreditas; iš viso iki 200 USD metinių „Uber Cash“ (JAV); iki 200 USD kreditas viešbučio ataskaitoje už išankstinio apmokėjimo „Fine Hotels + Resorts“ arba „The Hotel Collection“ užsakymus, kuriems reikalingas mažiausiai dviejų naktų viešnagė su „Amex Travel“; iki 240 USD skaitmeninio pramoginio pranešimo kreditas tam tikriems paslaugų teikėjams; iki 300 USD Equinox kredito kasmet pasirinkus Equinox narystes; iki 189 USD Clear Plus ataskaitos kreditas; mokesčio ataskaitos kreditas už Global Entry (iki 100 USD) arba „TSA PreCheck“ (iki 85 USD); prieigą prie „Global Lounge Collection“; nemokamas „Hilton Honors Gold“ ir „Marriott Bonvoy Gold“ elito statusas (jei norite gauti tam tikrų privilegijų, būtina užsiregistruoti).
Verslo platinos kortelė® iš American Express Uždirbkite 120 000 taškų išleidę 15 000 USD tinkamiems pirkiniams per pirmuosius tris narystės kortelės mėnesius. 5 taškai už dolerį skrydžiams ir išankstinio mokėjimo viešbučiams amextravel.com; 1,5 taško už dolerį už tinkamus pirkinius tam tikrose verslo kategorijose ir tinkamus pirkinius už 5 000 USD ar daugiau (iki 2 mln. USD tokių pirkinių per kalendorinius metus).
Taikomos sąlygos.
695 USD (žr. įkainius ir mokesčius). Iki 400 USD metinis kreditas JAV „Dell“ pirkiniams; iki 200 USD metinio oro linijų mokesčio ataskaitos kreditas vienai pasirinktai oro bendrovei; mokesčio kreditas už Global Entry (iki 100 USD) arba „TSA PreCheck“ (iki 85 USD); prieigą prie „Global Lounge Collection“; nemokamas Hilton Honors Gold ir Marriott Gold elito statusas (būtina užsiregistruoti).
American Express® auksinė kortelė Uždirbkite 60 000 taškų išleidę 4 000 USD tinkamiems pirkiniams per pirmuosius šešis narystės kortelės mėnesius. 4 taškai už dolerį pietaujant restoranai; 4 taškai už dolerį JAV prekybos centruose (perkant iki 25 000 USD per kalendorinius metus, tada 1 taškas už dolerį); 3 taškai už dolerį už skrydžius, užsakytus tiesiogiai iš oro linijų arba amextravel.com. Taikomos sąlygos. 250 USD (žr. įkainius ir mokesčius). Iki 120 USD metinės maitinimo ataskaitos kreditas dalyvaujantiems partneriams (būtina užsiregistruoti); jokių užsienio operacijų mokesčių (žr. įkainius ir mokesčius).
„American Express®“ verslo auksinė kortelė Uždirbkite 70 000 papildomų taškų išleidę 10 000 USD tinkamiems pirkiniams per pirmuosius tris narystės kortelės mėnesius. 4 taškai už dolerį dviejose pasirinktose kategorijose, kuriose kiekvieną mėnesį išleidžiate daugiausiai, iki 150 000 USD bendrai pirkdami iš šių dviejų kategorijų kiekvienais kalendoriniais metais (tada 1 taškas už dolerį). Taikomos sąlygos. 295 USD (žr. įkainius ir mokesčius). 25 % taškų grąžinkite, kai užsisakysite skrydį naudodami mokėjimą su taškais (iki 250 000 taškų atgal per kalendorinius metus).
„American Express®“ žalioji kortelė Uždirbkite 60 000 taškų išleidę 3 000 USD tinkamiems pirkiniams per pirmuosius tris sąskaitos atidarymo mėnesius. Be to, susigrąžinkite 20 % už tinkamus kelionių ir viešojo transporto pirkinius, įsigytus per pirmuosius 6 kortelės narystės mėnesius, iki 200 USD grąžindami ataskaitoje kreditą. 3 taškai už dolerį praktiškai visoms kelionėms (įskaitant tranzitą) ir restoranams taikomi pagal JAV sąlygas. 150 USD (žr. įkainius ir mokesčius). Labai platūs ir dosnūs kelionių pirkimo apibrėžimai, įskaitant nuomą atostogoms, rinkliavas ir viešąjį transportą.
„American Express“ kredito kortelė „Blue Business® Plus“. Uždirbkite 15 000 taškų išleidę 3 000 USD tinkamiems pirkiniams per pirmuosius tris sąskaitos atidarymo mėnesius. 2 taškai už dolerį kasdien perkant verslą iki 50 000 USD kiekvienais kalendoriniais metais be kategorijų apribojimų (tada 1 taškas už dolerį). Taikomos sąlygos. 0 USD (žr. įkainius ir mokesčius). Nė vienas.

Kiti būdai uždirbti narystės premijų taškų

Kai turėsite vieną (ar daugiau) iš aukščiau paminėtų kredito kortelių, yra papildomų galimybių uždirbti Amex taškų. Pirmasis yra Rakuten, vieno mėgstamiausių TPG internetinių prekybos portalų, panaudojimas. Anksčiau žinoma kaip „Ebates“, kadaise ši svetainė siūlė grąžinti pinigus pirkėjams, kurie savo prietaisų skydelyje spustelėjo dalyvaujančius prekybininkus. Tačiau nariai dabar gali susigrąžinti pinigus arba gauti narystės premijų taškų.

Jei neturite paskyros, galite užsiregistruoti čia ir mėgautis vienkartine 30 USD (arba 3000 taškų) premija, kai išleisite bent 30 USD per 90 dienų nuo tapimo nariu.

Kitas būdas uždirbti narystės premijų taškų yra pirkti arba parduoti savo namus per įmonę, pavadintą RBN. Šis persiuntimo tarpininkavimas suderina potencialius pirkėjus ir pardavėjus su dalyvaujančiais agentais ir suteikia jums iki 1 Amex taško už kiekvieną 1 USD pirkimo ar pardavimo kainos po uždarymo.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Norėdami sužinoti daugiau, peržiūrėkite šį vadovą arba galite apsilankyti RBN svetainėje ir susisiekti su dalyvaujančiu agentu.

Skaitykite daugiau: Kaip naudoti Rakuten, kad gautumėte papildomų pinigų arba Amex taškų

Ar Amex taškai baigiasi?

Narystės premijų taškai nesibaigia, jei išsaugosite bent vieną kortelę, kuri uždirba narystės premijų taškus.

Jei atšaukiate visas Narystės apdovanojimų Amex korteles, prieš uždarydami paskutinę kortelę turite išpirkti arba pervesti taškus. Priešingu atveju prarasite taškus.

Kas yra Narystės premijų perdavimo partneriai?

ERICAS ROSENAS/TAŠKŲ VAIKINAS

Perkėlę narystės apdovanojimų taškus 17 oro linijų bendrovių ir trims viešbučių perkėlimo partneriams, galite ieškoti apdovanojimų kelionių visame pasaulyje, apimančios beveik visus pagrindinius maršrutus ir miestus. Taigi narystės apdovanojimų uždirbimas paprastai yra vertingesnis nei vien tik taškų uždirbimas vienoje iš šių oro linijų ar viešbučių lojalumo programų. Atminkite, kad nesate užsiblokavęs vienam perdavimo partneriui – kai kuriuos taškus galite siųsti vienai programai, o kitus – kitai.

Žemiau išvardijome visus tuos partnerius, perdavimo koeficientus ir perdavimo laikus, nustatytus atliekant mūsų bandymus.

Pirmenybė teikiama momentiniams pervedimams, o „Amex“ daro gerą darbą, kad tai įvyktų, palyginti su kitais perkeliamais taškais, tokiais kaip „Chase Ultimate Rewards“ ir „Citi ThankYou“ taškai. Jei to dar nepadarėte, susiekite perkėlimo partnerių paskyras su narystės premijų paskyra. Taip išvengsite vėlavimų ateityje, kai gali tekti atlikti greitą pervedimą.

Susiję: Dabartinių taškų perkėlimo premijos

Geriausi narystės premijų taškų išpirkimo būdai

KATIE O’BRIEN / TAŠKŲ VAIKINAS

Yra begalė būdų, kaip pasinaudoti šiais perdavimo partneriais, kad gautumėte maksimalią vertę…