Skip to content
Home » „United Airlines“ pasaulinės paslaugos: visas vadovas

„United Airlines“ pasaulinės paslaugos: visas vadovas

Iš visų oro linijų lojalumo statusų nedaugelis yra prestižiškesni už „United Airlines Global Services“, aviakompanijos itin išskirtinę pakopą vertingiausiems klientams. Nuo „Premier 1K“ elito narių įtraukimo į naujovinimo sąrašą iki „Global Services“ klientų iki „Jaguar“ antžeminių pervedimų – ši nepaskelbta būsenos pakopa yra kupina privilegijų.

Turėjome galimybę iš Global Services nario sužinoti viską apie statuso pakopą, įskaitant naudą ir kaip gauti kvalifikaciją.

Štai viskas, ką reikia žinoti apie „United Global Services“.

Pasaulinių paslaugų pranašumai

Global Services naujinimams teikiama pirmenybė, o ne „Premier 1K“, „Platinum“, „Gold“ ir „Sidabrinių“ narių naujinimams. KYLE OLSEN / TAŠKŲ VAIKINAS

Štai keletas pagrindinių „United Global Services“ būsenos pranašumų:

 • Nemokami „Premier“ atnaujinimai daugeliui vietinių ir kai kurių trumpų nuotolių tarptautinių skrydžių, pradedant likus 120 valandų iki išvykimo (priešingai nei „Premier 1K“ nariams likus 96 valandoms iki išvykimo). Atnaujinimai galioja „United“ ir „United Express“ vykdomuose skrydžiuose.
 • Galimybė naudoti plius taškus arba mylias apdovanojimo bilietams atnaujinti (priešingai tik mokamiems bilietams).
 • Galimybė naudotis išskirtine registracija visame pasaulyje.
 • Speciali palaikymo ir rezervavimo karštoji linija (paprastai nelaikoma).
 • Kai kurios vairuotojo jungtys elektriniame 2023 m. Jaguar I-Pace HSE (negalima rezervuoti).
 • Nemokamas įėjimas į United Clubs.
 • „Dedicated Global Services“ įlaipinimas į „United“ ir „United Express“ vykdomus skrydžius.
 • Didžiausias prioritetas budėjimo režimui ir atnaujinimams „United“ ir „United Express“ valdomuose skrydžiuose.
 • Prieiga prie tarptautinių partnerių atvykimo salonų Frankfurto oro uoste (FRA), Londono Hitrou oro uoste (LHR) ir Ciuricho oro uoste (ZRH).
 • Asmeninis el. pašto atsakymas per keturias valandas įprastomis darbo valandomis.
 • Atnaujinta į PN bilietų klasę, priešingai nei kitų elito pakopų PZ kainų klasė. PN bilieto klasė paprastai turi geresnę atnaujinimo vietą.
 • Sutaupykite ekonominės apdovanojimų vietos (XN), jei T bilieto kaina yra prieinama „United“ ir „United Express“ valdomuose skrydžiuose.
 • Sutaupykite verslo apdovanojimų vietos (IN), jei „United“ ir „United Express“ valdomuose skrydžiuose yra PZ bilietų atsargų.

Kaip ir tikėjotės, „Global Services“ nariai taip pat gauna visus „Premier 1K“ statuso privalumus, įskaitant „Star Alliance Gold“ statusą, tris nemokamus registruotus bagažus, kurių kiekvienas sveria iki 70 svarų, „Premier Access“, galimybę naudoti papildomus „PlusPoints“, kad praleistumėte laukiančiųjų sąrašą, akimirksniu. Kai kurių skrydžių Y, B arba M bilietų patobulinimai, Marriott Gold Elite statusas ir Avis Prezidento klubo statusas.

Susiję: Kodėl „Premium Plus“ ir aukštesnės bilietų klasės yra „United“ atnaujinimų paslaptis

Tačiau „Global Services“ statusas yra daug daugiau nei papildomų mylių uždirbimas už mokamus bilietus arba papildomo registruoto bagažo gavimas. Vietoj to, „Global Services“ reiškia visą „United“ komandą, kuri ieško jūsų, kad užtikrintų geriausią patirtį. Mūsų pasaulinių paslaugų skaitytojas šias akimirkas vadina „staigmena ir malonumu“. Štai vienos iš tų netikėtumų ir malonių akimirkų pavyzdys:

Mūsų „Global Services“ skaitytojas kartą buvo pakeliui į Denverio tarptautinį oro uostą (DEN) ir gavo balso paštą, kad jų skrydis 14 val. atidėtas dėl mechaninės problemos (nors „United“ programa dar nebuvo atnaujinta). „Global Services“ komanda aktyviai užsisakė juos skrydžiui 16 val. Kol jie pasiekė apsaugą, 14 val. skrydis buvo atidėtas, o 16 val. atsarginė sėdynė liudija Global Services komandos gebėjimą aktyviai sumažinti nepatogumus.

Kai kuriems nariams vien dėl tokio tipo palaikymo pasaulinių paslaugų statusas yra vertas.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Kaip gauti „United Global Services“ reikalavimus

Premium Plus perkonfigūruotame Boeing 767-400ER. KYLE OLSEN / TAŠKŲ VAIKINAS

Yra keturi pagrindiniai būdai, kaip gauti pasaulinių paslaugų statusą, nors „United“ savo svetainėje skelbia tik pirmuosius du.

4 milijonai viso gyvenimo skrydžio mylių

Kai uždirbate 4 milijonus skrydžio mylių, visą gyvenimą esate Global Services narys.

Norėdami tai pateikti tam tikrame kontekste, turėtumėte skristi 1 654 mokamais tiesioginiais Jungtiniais skrydžiais iš San Francisko tarptautinio oro uosto (SFO) į Vašingtono Dulles tarptautinį oro uostą (IAD), kad uždirbtumėte 4 milijonus skrydžio mylių. Tai yra maždaug ištisų metų trukmės valandos danguje.

Tai vienintelis paskelbtas būdas tapti Global Services nariu visam gyvenimui.

Draugo nominacija

Jei esate Jungtinių milijonų mylių narys, galite paskirti vieną šeimos draugą, kuris gaus jūsų srovė statusą.

Tai reiškia, kad jei esate milijonas mylių (pradedant nuo 1 milijono viso gyvenimo skrydžio mylių), galite paskirti vieną asmenį, kuris taip pat gautų pasaulines paslaugas, neatsižvelgiant į tai, kaip uždirbote savo.

Sukūrę pasaulinių paslaugų grandinę, štai kaip trys žmonės gali tapti Globalių paslaugų nariais, turėdami vieną narystę:

 • Asmuo A: Turi pasaulinių paslaugų statusą, taip pat milijono mylių.
 • Asmuo B: Asmens A pasaulinių paslaugų nominantas, taip pat milijonas mylių.
 • Asmuo C: Asmens B nominantas, o ne milijonas mylių.

Šiame unikaliame pavyzdyje asmuo B ir asmuo C gali gauti visuotinių paslaugų statusą iš asmens A. Tai gali padaryti programą patrauklią šeimos nariams, gyvenantiems tuo pačiu adresu.

PassPlus nominacija

United PassPlus yra išankstinio mokėjimo verslo kelionių produktas su specialiomis kainomis ir kelionių privilegijomis. Iš anksto apmokėdami už keliones, komerciniai klientai gauna palankesnes kainas ir patogumus. „PassPlus“ klientai gali naudotis „United Jetstream“ portalu, norėdami pasiekti ataskaitas ir prašyti keliautojų patogumų. „PassPlus“ siūlo dviejų tipų programas: „Flex“ (geriausia klientams, kurie rezervuoja paskutinę minutę) ir „Secure“ (geriausia klientams, ieškantiems lankstumo).

Kai kasmet investuojate 50 000 USD į PassPlus programą, „United“ paprastai suteikia jums Pasaulinių paslaugų nominaciją.

Kvietimas į programą

Galiausiai „United“ gali pakviesti jus į pasaulinių paslaugų programą savo nuožiūra. Ataskaitos labai skiriasi, tačiau paprastai nurodoma, kad per metus turite išleisti daugiau nei 60 000 USD aviakompanijoje, kad būtumėte pakviesti dalyvauti programoje. Be dolerio sumos, „United“ taip pat tikriausiai atsižvelgia į jūsų įsigytų bilietų tipą, kai vertina jūsų kandidatūrą į programą. Pavyzdžiui, klientai, kurie linkę pirkti paskutinės minutės visos kainos aukščiausios klasės bilietus, gali būti labiau pakviesti nei klientai, kurie užsisako ekonominius bilietus su didesne nuolaida.

Be to, jūsų namų bazė gali būti veiksnys, kodėl United kviečia jus dalyvauti programoje, nes nariai, esantys ne centruose, gali būti pakviesti dalyvauti programoje su mažesnėmis metinėmis išlaidomis nei nariai, esantys centre.

Kai kurios ataskaitos rodo, kad „United“ taip pat išplėtė „Global Services“ narystę „Fortune 500“ verslo vadovams, kad paskatintų įmonės ir oro linijų bendrovės gerą valią.

Susijęs: VIP elgesys: jūsų elito statuso avialinijų ir viešbučių vadovas

Apatinė eilutė

Jei uždirbote 4 milijonus skrydžio mylių per gyvenimą, sudarėte didelę kelionės sutartį, išleidote didelę sumą skrisdami „United“ arba esate paskirtas namų ūkio nario, „Global Services“ statusas atrakina aukščiausią visų „United“ siūlomų paslaugų ir privilegijų prioritetą.

Kaip pasaulinių paslaugų narys, galite tikėtis asmeninio elgesio ir išskirtinių paslaugų, kurias vykdo „United“ klientų aptarnavimo agentai su auksine skarele arba auksiniu kaklaraiščiu (uniforma, naudojama Global Services agentams nurodyti).

Žinoma, gauti šį statusą toli gražu nėra lengva. Tačiau geriausiems „United“ klientams tai gali labai pakeisti kelionių patogumą.