Skip to content
Home » Išsamus „Chase Ultimate Rewards“ perdavimo partnerių vadovas

Išsamus „Chase Ultimate Rewards“ perdavimo partnerių vadovas

„Ultimate Rewards“ taškai yra daugumos „Chase“ prekės ženklo kredito kortelių valiuta. Galite uždirbti „Chase Ultimate Rewards“ taškų už kasdienes išlaidas, tada išpirkti juos įvairiems atlygiams.

Nepaisant didėjančios konkurencijos tarp „American Express“ narystės apdovanojimų taškų, „Citi ThankYou Rewards“ taškų ir „Capital One mylių“, „Chase Ultimate Rewards“ taškai išlaikė savo vietą kaip viena vertingiausių ir naudingiausių taškų valiutų, ypač su vertingais produktais, tokiais kaip Chase Sapphire rezervatas, „Chase Sapphire“ pageidaujama kortelė ir „Ink Business Preferred“ kredito kortelė.

„Ultimate Rewards“ perdavimas kelionių partneriams dažnai yra pats vertingiausias būdas išpirkti sunkiai uždirbtus taškus. Turėdami 14 skirtingų perdavimo partnerių, turite daugybę pasirinkimų. Jūs netgi galite laikyti Chase taškus savo Ultimate Rewards paskyroje, kol būsite pasiruošę juos perkelti.

Susiję: Geriausios „Chase“ kredito kortelės

Čia yra viskas, ką reikia žinoti apie „Chase Ultimate Rewards“ perdavimo partnerius.

Kas yra „Chase“ perdavimo partneriai?

ERICAS ROSENAS/TAŠKŲ VAIKINAS

Ultimate Rewards taškus galite perkelti į 11 oro linijų programų:

Chase taip pat bendradarbiauja su trimis viešbučių programomis:

Visi perdavimo koeficientai yra 1:1 (nors kartais yra pervedimo premijų), o taškus turite pervesti 1000 taškų žingsniais.

Kiek laiko trunka „Ultimate Rewards“ pervedimai?

Dauguma pervedimų iš „Chase Ultimate Rewards“ į partnerių programas vyksta akimirksniu, išskyrus dvi išimtis. Mūsų bandymų metu pervežimai į Singapore Airlines KrisFlyer ir Marriott Bonvoy gali užtrukti iki dviejų darbo dienų.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Girdėjome anekdotiškų istorijų apie vėlavimus su kitomis programomis, bet jei jūsų Ultimate Rewards paskyros pavadinimas sutampa su lojalumo programos paskyroje, jos turėtų būti nedelsiant apdorotos.

Kaip pervesti Chase taškus partneriams?

Chase taškus galite lengvai perkelti internetu. Pirmiausia prisijunkite prie savo Chase paskyros ir kairiajame išskleidžiamajame meniu pasirinkite „Perkėlimas į kelionių partnerius“.

CHASE.COM

Tada pamatysite perdavimo partnerių sąrašą. Taip pat bus rodomi visi dabartiniai pervedimo premijų pasiūlymai. Pasirinkite norimą pervedimo partnerį, susiekite savo išorinę paskyrą, jei to dar nepadarėte, pasirinkite Ultimate Rewards taškų, kuriuos norite pervesti, skaičių ir pateikite pervedimą.

Atminkite, kad „Ultimate Rewards“ pervedimai negali būti atšaukti, todėl geriausia palaukti, kol turėsite konkretų naudojimą, prieš perkeldami juos.

Kas yra geriausi „Chase“ perdavimo partneriai?

HYATT REGENCY LAKE TAHOE

Atsižvelgiant į žemus „World of Hyatt“ programos apdovanojimų tarifus, daugelis TPG darbuotojų mano, kad „Hyatt“ yra geriausia pervežimo į viešbutį galimybė gauti „Ultimate Rewards“ taškus.

Jei norėtumėte persėsti į vieną iš 11 skirtingų oro linijų programos partnerių, geriausias pasirinkimas gali priklausyti nuo to, kurios oro linijos skraidina į ir iš jūsų norimų keliauti vietų, su kuo bendradarbiauja programa ir su kuriomis oro linijomis norite keliauti.

Daugelyje oro linijų pervežimo galimybių galima rasti malonių vietų. Mūsų mėgstamiausios „Ultimate Rewards“ saldžiosios vietos yra šios:

Aukščiausios klasės Hyatt viešbučiai

„World of Hyatt“ apdovanojimų diagramoje yra du patrauklūs veiksniai. Pirma, jo egzistavimas yra pastebimas, nes dauguma kitų viešbučių programų (įskaitant IHG One Rewards ir Marriott Bonvoy, kitus Chase viešbučių partnerius) perėjo prie dinamiškos kainodaros.

Be to, „Hyatt“ apdovanojimų normos gali būti neįtikėtinai mažos, palyginti su kai kuriais konkurentais. Galite užsisakyti kai kuriuos iš nuostabiausių „Park Hyatt“ būstų visame portfelyje, įskaitant „Park Hyatt New York“ ir „Park Hyatt Sydney“, tik už 35 000 taškų už naktį ne piko pasimatymų metu. TPG vertina „Hyatt“ taškus po 1,7 cento, todėl 35 000 taškų verta 595 USD. Tai puikus pasiūlymas viešbučiams, kurie reguliariai parduoda už beveik 1000 USD už naktį, net kai paklausa yra maža.

Apatinėje „Hyatt“ apdovanojimų diagramos dalyje taip pat yra didelė vertė. 1 kategorijos viešbučiai svyruoja nuo 3500 iki 6500 taškų už naktį, priklausomai nuo to, ar keliaujate piko, standartinio ar ne piko dienomis.

Iberia skrydžiai į Madridą

Skrydžiai ne piko metu iš Niujorko Johno F. Kennedy tarptautinio oro uosto (JFK), Čikagos O’Hare tarptautinio oro uosto (ORD) ir Bostono Logano tarptautinio oro uosto (BOS) į Ispanijos sostinę atneš tik 34 000 Avio ekonominių išlaidų. , 51 000 „Premium Economy“ arba 68 000 verslo atveju, kai pervesite „Chase“ taškus į „Iberia Plus“. Atsižvelgiant į tai, kad dauguma oro linijų ima mažiausiai 60 000 mylių už vienpusį verslo klasės apdovanojimą į Europą, iš esmės gaunate 50 % nuolaidą.

Skrydžiai į Havajus su Aliaska ir Amerikos

Perkėlę savo „Ultimate Rewards“ į „British Airways“, galite užsisakyti apdovanojimus iš „Oneworld“ partnerių „American Airlines“ ir „Alaska Airlines“. Kol jūsų tiesioginio skrydžio atstumas yra mažesnis nei 3 000 mylių į abi puses, galite pasinaudoti British Airways atstumais pagrįsto apdovanojimų diagrama, kad iš bet kurio Vakarų pakrantės vartų į Havajus skristumėte tik už 26 000 Avios skrydžio pirmyn ir atgal.

ANA skrydžiai užsakyti per Virgin Atlantic

Vos už 145 000 mylių galite skristi pirmyn „All Nippon Airways“ pirmos klasės tarp Vakarų pakrantės ir Tokijo. Skrydžiai iš kitų JAV vartų kainuoja tik papildomus 25 000 mylių (170 000 mylių į abi puses). Verslo klasės išpirkimas yra dar geresnis pasiūlymas, kainuojantis tik 90 000–95 000 mylių į abi puses, priklausomai nuo jūsų išvykimo iš JAV oro uosto. Jei įmanoma, norėsite skristi per Niujorką-JFK ir skristi ANA naująja pramonėje pirmaujančia „The Room“ verslo klase, kuri pasiekiama tik tam tikrais maršrutais.

Trumpi skrydžiai į Kanadą

„Aeroplan“ laikėsi apdovanojimų diagramos už partnerių išpirkimą, tačiau pridėjo dinamišką „Air Canada“ skrydžių kainodarą. Todėl dažnai galite rasti itin pigių trumpo nuotolio bilietų iš JAV į Kanadą. Pavyzdžiui, iš Niujorko į Toronto Pearsono oro uostą (YYZ) daugeliu datų galima užsakyti mažiau nei 6 000 mylių į vieną pusę.

Tačiau taip pat galite rasti labai pagrįstus apdovanojimų tarifus „Star Alliance“ partneriams per „Aeroplan“, įskaitant „Lufthansa“, „Swiss“ ir „EVA Airways“.

Susijęs: Visas „Star Alliance“ pranašumų vadovas

Ko verti „Chase Ultimate Rewards“ taškai?

TPG mūsų mėnesiniuose vertinimuose Ultimate Rewards taškus vertina po 2 centus, todėl mes tikime, kad pervesdami taškus partneriams gausite geriausią vertę.

Tačiau, jei pasinaudosite kitomis išpirkimo galimybėmis, gausite skirtingas Chase taškų vertes. Pavyzdžiui, „Ultimate Rewards“ taškai kainuoja 1,5 cento už vienetą „Chase“ kelionių portale „Sapphire Reserve“ kortelių turėtojams arba 1,25 cento tiems, kurie turi „Sapphire Preferred“ arba „Ink Business Preferred“. Taip pat turėsite prieigą prie „Chase Pay Yourself Back“ kaip bet kurios iš aukščiau paminėtų kortelių kortelės turėtojas, o kartais yra pasiūlymų panaudoti „Chase“ taškus „Apple“ produktams arba dovanų kortelėms už didesnę vertę.

Galiausiai, „Chase“ taškai yra verti 1 cento už vienetą, jei naudojami paprastiems pinigų grąžinimui.

Kaip uždirbti „Chase Ultimate Rewards“ taškų?

DŽONAS GRIBBENAS UŽ TAŠKUS

Yra daug būdų, kaip uždirbti „Chase“ taškų po 1–10 taškų už išleistą dolerį, atsižvelgiant į konkrečią „Chase“ kredito kortelę, kurią nešiojate.

Pirmosios trys toliau pateiktos kortelės uždirba visiškai perleidžiamus Ultimate Rewards taškus, o likusios keturios techniškai apmokestinamos kaip grynųjų pinigų grąžinimo kredito kortelės.

Tačiau, jei turite „Ultimate Rewards“ uždirbimo kortelę, galite efektyviai konvertuoti grynųjų pinigų grąžinimo premijas į „Ultimate Rewards“ taškus. Dėl šios priežasties gali būti prasminga turėti daugiau nei vieną Chase kortelę, kad padidintumėte savo uždarbio ir išpirkimo galimybes.

Štai kortelės, leidžiančios uždirbti „Chase Ultimate Rewards“ taškų.

„Chase Sapphire“ pageidaujama kortelė

Sveikinimo premija: 60 000 premijos taškų, kai išleisite 4 000 USD pirkiniams per pirmuosius tris mėnesius nuo sąskaitos atidarymo

Kodėl tu to nori: Tai fantastiška visapusiška kelionių kredito kortelė. Jis uždirba taškų pagal šiuos tarifus:

  • 5 taškai už dolerį „Lyft“ (iki 2025 m. kovo mėn.)
  • 5 taškai už dolerį už visas keliones, įsigytas per Chase Ultimate Rewards
  • 3 taškai už vieną dolerį pietaujant, įskaitant tinkamas pristatymo paslaugas, išsinešti ir pietauti
  • 3 taškai už dolerį už tam tikras srautinio perdavimo paslaugas
  • 3 taškai už dolerį perkant bakalėjos internetu (išskyrus Target, Walmart ir didmeninės prekybos klubus)
  • 2 taškai už dolerį visose kitose kelionėse
  • 1 taškas už dolerį už visus kitus pirkinius

„Sapphire Preferred“ netaiko užsienio operacijų mokesčių ir suteikia daug kelionių privilegijų, įskaitant atidėto bagažo draudimą, kelionės nutraukimo / atšaukimo draudimą ir pirminį automobilio nuomos draudimą.

Metinis mokestis: 95 USD

Programos nuoroda: „Chase Sapphire“ pageidaujama kortelė


Chase Sapphire rezervatas

Sveikinimo premija: 60 000 taškų, kai išleisite 4 000 USD pirkiniams…