Skip to content
Home » Sutaupykite iki 80 USD „Amazon“ naudodami tik 1 „Amex“ tašką

Sutaupykite iki 80 USD „Amazon“ naudodami tik 1 „Amex“ tašką

Redaktoriaus pastaba: tai pasikartojantis įrašas, nuolat atnaujinamas nauja informacija ir pasiūlymais.


Nesvarbu, ar perkate buities reikmenis, ar ruošiatės „Amazon Prime Day“, yra daug būdų, kaip sutaupyti už „Amazon“ užsakymus. Vienas iš būdų labai greitai sutaupyti yra pasiūlymas, kuriame dalyvauja American Express ir Amazon.

Tiksliniai „Amex“ kortelių turėtojai gali sutaupyti pinigų išpirkdami narystės apdovanojimų taškus, kad padengtų bent dalį tinkamo „Amazon“ pirkinio. Paprastai naudoti „Amex Membership Rewards“ taškus „Amazon“ nėra puiku, nes taško grąža yra mažesnė už kelionių išpirkimo tarifą.

Tačiau naudodamiesi taškais galite sutaupyti net 50% perkant „Amazon“, išgrynindami vos 1 Amex tašką, pvz., su kai kuriais dabartiniais tiksliniais pasiūlymais; tai fantastiškas sandoris.

AMAZONAS

Kad galėtumėte pasinaudoti šiuo pasiūlymu, jums reikės kortelės, kuri uždirba narystės apdovanojimų taškų, pvz., Platinum Card® iš American Express, American Express® auksinė kortelė ir „American Express®“ žalioji kortelė.

Šį kartą man buvo skirtas tik pasiūlymas, kuriuo sutaupoma 15 % iki 15 USD (ir jūs turite panaudoti 5 USD vertės taškus, kad suaktyvintumėte sandorį), tačiau norėdami parodyti, kaip tai gali būti pelninga, kai sutaupote daugiau, štai kaip 40 % pasiūlymas sumažino keturių AirTag pakuočių kainą iki 47,99 USD.

AMAZON.COM

Pasiūlymai galimi, kai naudojate narystės premijų taškus mokėdami „Amazon“.

Deja, jie yra tiksliniai, todėl ne visi gaus vienodą pasiūlymą. Tačiau šią savaitę matėme keletą skirtingų pasiūlymų:

  • Sutaupykite 15%, iki 15 USD, naudodami bent 714 taškų (tai yra 5 USD).
  • Sutaupykite 50%, iki 80 USD, naudodami vos 1 tašką.

Patikrinkite savo tinkamumą reklamai spustelėdami čia.

Kad gaminiams būtų taikoma nuolaida, juos turi parduoti „Amazon“. Trečiųjų šalių sąrašai neleis sutaupyti, bet galbūt galėsite pasinaudoti šiuo sandoriu sukaupę maitinimo arba mažmenininko dovanų kortelių. Gali būti tinkamos dovanų kortelės tokioms įmonėms kaip „Whole Foods“, „Uber Eats“ ir „Nordstrom“.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Mano paskyroje su 15% pasiūlymu sąlygos nurodo, kad jis baigsis 2023 m. liepos 13 d. arba pasiekus maksimalų 21 477 užsakymų panaudojimą.

Susiję: Geriausios kredito kortelės „Amazon“ pirkiniams

Kaip sutaupyti iki 50 % išpirkus 1 Amex tašką

Štai žingsniai, kaip tik 1 „Amex“ narystės premijos tašką paversti rimtu „Amazon“ sutaupymu:

  • Patikrinkite, ar turite tikslinį pasiūlymą.
  • Suaktyvinkite pasiūlymą savo „Amazon“ paskyroje.
  • Į krepšelį įdėkite tinkamų prekių, kurias parduoda „Amazon“, o ne trečiosios šalys (dauguma dovanų kortelių istoriškai buvo skaičiuojami).
  • Įsitikinkite, kad atsiskaitydami naudokite tik 1 tašką, kaip parodyta toliau, kad neprarastumėte vertės padengdami taškais visą pirkinį. Kaip mokėjimo būdą turėsite naudoti „American Express“ kortelę, kuri uždirba narystės premijas.
AMAZON.COM

Darant prielaidą, kad viskas veikė, atsiskaitymo metu turėtumėte matyti pasiūlymą.

AMAZON.COM

Likusią operacijos dalį turėsite padengti naudodami „Amex“ kortelę, tačiau taip pat galite pritaikyti „Amazon“ dovanų kortelės likutį, jei jis yra prijungtas prie jūsų paskyros.

Gali būti ir kitų pasiūlymų

Panašių pasiūlymų galite rasti su kitomis atlygio programomis. Pavyzdžiui, matėme pasiūlymus su 40% nuolaida (maksimaliai iki 20 USD), kai naudojate „Discover Rewards“ tam tikruose „Amazon“ pirkiniuose.

Papildomi ankstesni pasiūlymai leido tiksliniams klientams naudoti 1 „Citi ThankYou“ tašką ir gauti iki 50 proc. nuolaidą, 1 „Capital One mile“ su iki 20 USD nuolaida ir 100 „Chase Ultimate Rewards“ taškų su iki 50 proc. nuolaida.

Kartais galite rasti tikslinių pasiūlymų „Amazon“ produktų puslapiuose tiesiai po prekės kaina, todėl naršydami ir „pridėdami prie kortelės“ tiesiog būkite atmerkti.

AMAZON.COM

Sekite naujienas apie TPG, nes prieš 2023 m. liepos 11–12 d. vyksiantį Prime Day paskelbsime geriausius su kelionėmis susijusius pasiūlymus.

Papildomi Ryano Smitho, Andrew Kunesho ir Kyle’o Olseno pranešimai.