Skip to content
Home » „Expedia“ pristato „One Key“, suvienijančią savo prekių ženklų lojalumo programas

„Expedia“ pristato „One Key“, suvienijančią savo prekių ženklų lojalumo programas

Redaktoriaus pastaba: šis įrašas buvo atnaujintas su nauja informacija.

„Expedia Group“ oficialiai suvienijo ir išplėtė lojalumo programas visoje savo prekių ženklų šeimoje, kurią sudaro „Expedia“, „Hotels.com“ ir nuomos atostogoms svetainė „Vrbo“. Sietle įsikūrusi bendrovė naują programą vadina „išsamiausiu kelionių apdovanojimų pasiūlymu pramonėje“.

Be naujos lojalumo programos, „Expedia Group“ pradeda diegti naujus produktus, kad būtų lengviau planuoti, užsisakyti ir vykti į keliones.

Nors kai kurie ankstesni buvę „Hotels.com“ programos naudotojai gali nepritarti pakeitimams, kiti vartotojai gali būti naudingi.

Štai ką mes žinome.

Kas yra naujoji „Expedia“ lojalumo programa „One Key“?

Naujoji lojalumo programa pavadinta „One Key“ ir oficialiai startavo ketvirtadienį. Prie vieningos programos galima laisvai prisijungti ir ji turi skirtingus lygius, kurie suteikia laipsniškai naudingesnių privalumų, kuo labiau įsigilinsite į programą.

Nauja „One Key“ apdovanojimų programa iš „Expedia“. HOTELS.COM

Gausite taškų ir pakopų kreditų už viską – nuo ​​viešnagės viešbutyje ir automobilių nuomos iki veiklos ir namų nuomos, o dabar – net už lėktuvų bilietus.

Naujoji programa sujungia esamas programas – „Expedia Rewards“ ir „Hotels.com Rewards“ – ir pirmą kartą klientams pasiūlys apdovanojimus per tokius prekės ženklus kaip „Vrbo“, kurie anksčiau neturėjo lojalumo programos. Bendrovė teigia: „Galėsite užsidirbti ir naudoti OneKeyCash (mūsų premijų valiuta) tinkamoms viešnagėms „Hotels.com“, taip pat tinkamoms atostogoms „Vrbo“ ir tinkamiems skrydžiams, viešbučiams, automobilių nuomai ir dar daugiau „Expedia“.

„Expedia“ pranešė TPG, kad „Orbitz Rewards“ nariai ilgainiui taip pat turės galimybę prisijungti prie „One Key“ ir nepraras savo atlygio vertės.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Atminkite, kad jei jau turėjote Expedia, Hotels.com ar Vrbo paskyrą, daugeliu atvejų būsite automatiškai perkelti į One Key. Vrbo paskyros savininkai turės sutikti su naujomis taisyklėmis ir nuostatomis. Ne visi vartotojai bus nedelsiant perkelti į naują platformą.

Susiję: geriausių internetinių kelionių agentūrų apdovanojimų programų reitingas

VASAROS HULL/TAŠKŲ VAIKINAS

Visos buvusios „Expedia“ lojalumo programos buvo labai skirtingos. Pavyzdžiui, naudodamiesi „Expedia Rewards“, paprastai uždirbate 2 taškus už kiekvieną 1 USD, kurį programoje išleisite viešbučiams (grąža 1,4 %), automobiliams, paketams ir dalykiniams reikalams, ir 1 tašką už 5 USD, išleistus skrydžiams ( 0,14 % grąža).

Ankstesnėje Hotels.com programoje buvo pasiūlyta unikali (ir naudinga) uždarbio struktūra: premijos nakvynė už kiekvieną 10 nakvynių. Jis buvo vertas dolerio sumos, lygios 10 apmokėtų naktų, kurių prireikė uždirbti, vidurkį.

BENJI STAWSKI / TAŠKŲ VAIKINAS

Susiję: 4 priežastys, kodėl verta užsisakyti kitą viešnagę viešbutyje per internetinę kelionių agentūrą

Kaip uždirbti atlygį naudojant „Expedia One Key“?

Apdovanojimus, kuriuos uždirbate naudodamiesi „One Key“ programa, suprasti gana lengva.

Nariai gaus 2% OneKeyCash už kiekvieną dolerį, išleistą tinkamiems viešbučiams, atostogų nuomai, veiklai, paketams, automobilių nuomai ir kruizams, ir 0,2% OneKeyCash už kiekvieną dolerį, išleistą tinkamiems skrydžiams. Nors tai neatrodo didelė grąža, „OneKeyCash“ papildo visas oro linijų lojalumo programas ir kredito kortelių premijas, kurias jau uždirbate.

Sąskaitos savininkas, kuris atlieka užsakymą, uždirba „OneKeyCash“, nesvarbu, kurie keliautojai nurodyti užsakyme. Tai puikiai tinka tiems, kurie planuoja didelį šeimos susibūrimą, nes visi „OneKeyCash“, įskaitant visų šeimos narių skrydžius į abi puses, bus pervesti į jūsų „One Key“ paskyrą.

Nereikia sukurti atskiros paskyros kiekvienam šeimos nariui, todėl kelių žaidėjų režimas gali padėti padidinti jūsų atlygio ir statuso uždirbimo galimybes.

Jūsų atlygis bus didesnis, kai užsisakote nakvynę, kurią įmonė vadina „VIP prieigos nuosavybe“. Pavyzdžiui, „One Key’s Silver“ pakopoje jūsų „OneKeyCash“ pajamos padidėja 50%. Tai yra du kartus daugiau, kai pasieksite auksinę pakopą, ir tris kartus daugiau, kai pasieksite platinos lygį.

Atminkite, kad dauguma „Mokėti dabar“ užsakymų jūsų paskyroje pasieks per tris dienas po kelionės pabaigos. „Mokėti vėliau“ ir visi „Vrbo“ užsakymai gali užtrukti iki 90 dienų, kol jūsų paskyra pasieks.

Susiję: Kaip išsirinkti geriausią paplūdimio namo nuomą

Kiek kainuoja „One Key“ apdovanojimai?

Išpirkdami tinkamas keliones, „OneKeyCash“ gaunate 1:1 dolerio vertę.

Programos apdovanojimai vadinami „OneKeyCash“ ir gali būti panaudoti dalinei arba pilnai visų „Pay Now“ užsakymų išnuomotoms atostogoms ir viešbučiuose, taip pat automobilių nuomai ir veiklai padengti. Kiekvienas „OneKeyCash“ doleris bus doleris, kurį galėsite atimti nuo atostogų nuomos, viešbučio, automobilio ar veiklos kainos.

„Expedia“ teigimu, „Jei norite naudoti OneKeyCash skrydžio metu, jums reikės pakankamai OneKeyCash, kad padengtumėte visas tinkamo skrydžio išlaidas, įskaitant mokesčius ir rinkliavas, ir negalite pridėti jokių papildomų priedų, pvz., registruoto bagažo ar vietų paskyrimo. priedai po bilieto rezervavimo“.

Negalite gauti pinigų už savo „OneKeyCash“ ir negalite jų pervesti kitiems nariams, tačiau galite išpirkti „OneKeyCash“ draugų ir šeimos narių kelionėms.

Susiję: Tai yra mūsų mėgstamiausios kelionių kredito kortelės

Kokios yra vieno rakto būsenos pakopos?

Naujoji programa turi keturis būsenos lygius, kurie pasiekiami per metus pasiekus tam tikrą „kelionės elementų“ skaičių. Kuo daugiau kelionės elementų užsisakysite, tuo aukštesnį statusą gausite. Kelionės elementai yra skirtingos kelionės dalys, tačiau kiekvienas turi būti vertas bent 25 USD, kad būtų galima gauti.

Vienas iš pagrindinių kelionės elementų yra:

  • Vienas lėktuvo bilietas (į vieną pusę arba į abi puses)
  • Viena nakvynė viešbutyje (kiekviena nakvynė laikoma elementu)
  • Viena nakvynė nuomojamame atostogų namelyje
  • Viena naktis kruize
  • Automobilio nuoma vienai dienai
  • Vienas antžeminio transporto bilietas į abi puses (pervežimas į oro uostą, pervežimai ir kt.)
  • Vienas veiklos bilietas (privati ​​ekskursija, teminio parko bilietas ir kt.)

Mėlyna yra pradinio lygio būsena, kuriai nereikia jokios paskyros veiklos. Norint gauti sidabro statusą, jums reikės penkių kelionės elementų. Jei norite naudoti „Gold“, jums reikės 15 kelionės elementų, o „Platinum“ – 30.

„Expedia“ kaip pavyzdį nurodo: „…jei užsisakėte 2 naktis viešbutyje ir 3 dienų nuomą automobilį, uždirbtumėte 5 kelionės elementus, kurių pakaktų, kad per vieną kelionę pasiektumėte Sidabrinės pakopos statusą“.

Kas nutiktų, jei uždirbtumėte Hotels.com nakvynes ar kitus apdovanojimus prieš vieną raktą?

„Expedia“ teigia, kad bet kokia tinkama veikla 2022 ir 2023 m. (iki datos, kai tapsite „One Key Member“) jūsų „Expedia“ ir „Hotels.com“ paskyrose įskaičiuojama į jūsų pakopos būseną.

Pavyzdžiui, jei turėjote 100 „Expedia Rewards“ taškų, jie taps 1 USD „OneKeyCash“.

Jei paskyroje uždirbote nemokamą Hotels.com 100 USD premijos naktį, ji tampa 100 USD „OneKeyCash“. Jei turėjote mažiau nei 10 pašto ženklų ir dirbote užsidirbdami nemokamą naktį, gausite 10 % kiekvieno surinkto pašto ženklo vertės. Taigi, jei turėtumėte tris pašto ženklus iš 100 USD už naktį viešbutyje, „OneKeyCash“ jis taptų 30 USD.

Štai ką rodo dabartinis Hotels.com paskyros puslapis, įskaitant galimą vieno antspaudo vertę senojoje Hotels.com programoje.

Hotels.com paskyros puslapis. EXPEDIA GRUPĖ

Šis antspaudas turėtų automatiškai konvertuoti į maždaug 29,30 USD vertės „OneKeyCash“ naujojoje programoje, kuri sudaro 10% 293 USD viešbučio nakties vertės.

Susiję: Kodėl retai keliaujantys žmonės neturėtų užsisakyti viešbučių tinkluose

Kam tinka naujoji „One Key“ programa

„One Key Rewards“ reklamos puslapis. EXPEDIA GRUPĖ

„One Key, pasižymintis lankstumu, nuolaidomis, privilegijomis ir viena valiuta, yra paprasta atlygio programa kasdieniam keliautojui“, – TPG sakė „Expedia Group“. „Negalime pamiršti, kad „Vrbo“ yra (pagaliau) įtrauktas, o tai yra didžiulis laimėjimas lojalumo programos entuziastams, norintiems užsidirbti iš savo atostogų nuomos užsakymų.

Iš tiesų, retas keliautojas – ypač tas, kuris užsisako knygas visai šeimai – gali būti didžiausias naudos gavėjas, nes gali naudoti vieną programą visoms kelionėms ir žinoti, kad už keliones gaus atlygį, kurį galės paversti papildomomis kelionėmis.

Kam naujoji „One Key“ programa nėra puiki

Kaip minėta, šiuo pakeitimu greičiausiai labiausiai nusivils patyrę „Hotels.com“ atlygio programos vartotojai, nes jie netenka galimybės gauti beveik 10 % nuolaidą viešnagei viešbutyje. Pagal senąją „Hotels.com“ programą, jei svetainėje arba programoje užsisakėte 10 naktų, uždirbote vieną nemokamą naktį, kurios vertė lygi vidutinei 10 apmokėtų naktų kainai (neįskaitant mokesčių ir rinkliavų).

Naujoji programa siūlo nuolaidą viešbučių užsakymams, bet ne tokia dosni.

Vis dėlto yra ryškių dėmių. Galite pradėti uždirbti premijas po pirmojo viešbučio užsakymo, o ne laukti iki 10 nakvynių… arba dar blogiau, rizikuoti, kad naktys baigsis. Taip pat tu…