Skip to content
Home » Susipažinkite su „Wayfinder Waikiki“ – už prieinamą kainą prabangiu viešbučiu, vos už kelių kvartalų nuo paplūdimio

Susipažinkite su „Wayfinder Waikiki“ – už prieinamą kainą prabangiu viešbučiu, vos už kelių kvartalų nuo paplūdimio

  • by

Havajų salose įsikūrę vieni gražiausių pasaulio kurortų ir nuostabiausių paplūdimių. Honolulu esantis Waikiki rajonas yra žinomas dėl to, kad turi viską: į jį lengva patekti, yra gražių viešbučių, siūlomas puikus maistas ir, žinoma, gali pasigirti prieiga prie kvapą gniaužiančio turkio spalvos vandenyno. Nenuostabu, kad toks derinys turi savo kainą.

Jei trokštate patirti Oahu nepakenkdami bankui, turime jums viešbutį.

MADDIE TARR / TAŠKŲ VAIKINAS

Kas yra Wayfinder Waikiki?

„The Wayfinder“ yra naujai atnaujintas boutique viešbutis Waikiki mieste ir vėl atidarytas 2022 m. gruodžio pabaigoje. Tai slapta oazė, esanti už dviejų kvartalų nuo paplūdimio palei Ala Wai (dirbtinį kanalą, einantį lygiagrečiai su Waikiki paplūdimiu). Kaip ir pavyzdinis Dovetail + Co viešbutis „Wayfinder“ Niuporte, Rod Ailende, šis atogrąžų forpostas yra orientuotas į kuo didesnę vietos įtaką. Jei esate panašus į mane ir galėtumėte pailsėti nuo prabangių parduotuvių bei daugybės žmonių Waikiki mieste, bet vis tiek norite būti arti veiksmo, „Wayfinder“ kaip tik jums.

Net naudojant taškus, Havajų atostogos dažnai yra brangios dėl kasdienių išlaidų; maistas ir gėrimai nėra pigūs dėl turizmo ir importo išlaidų, reikalingų valstybei aprūpinti. Taigi, Wayfinder Waikiki yra puikus būdas sutaupyti kelis dolerius neprarandant savo būsto.

MADDIE TARR / TAŠKŲ VAIKINAS

Vestibiulis yra atogrąžų ir prašmatnus

Kai užsiregistravau, lauke buvo tamsu, bet viešbučio įėjimas buvo gerai apšviestas tiki liepsnos fakelais. Vestibiulyje buvo vidaus-lauko stilius be jokių durų ar oficialaus aptvaro, todėl galėjau mėgautis švelniu oru su nedideliu vėjeliu iš aukščiau esančių ventiliatorių.

Įėję pamatysite, kad kairėje nuo įėjimo yra kavinė ir dovanų parduotuvė, o dešinėje – restoranas. Registracijos stalas yra tiesiai priešais. Nors bendroji erdvė nėra itin erdvi, yra galimybių patogiai įsitaisyti, jei laukiate atvykstant „Uber“ ar kito svečio. Interjero dekoro pakanka, kad šiek tiek pralinksmintų. Jame yra juodai baltai languotas kilimėlis su skirtingų kėdžių deriniu ir nuostabus kavos staliukas, pagamintas iš didelio medžio kamieno.

Nė vienas iš šių dalykų atskirai nesukelia Havajų esmės, tačiau kartu jie jaučiasi nepakartojamai atogrąžų. Prie pat registracijos stalo yra liftai, iškloti įvairiaspalvėmis medinėmis dailylentėmis ir apvaliu veidrodžiu. Mediena kvepėjo taip, lyg ji būtų ką tik nupjauta prieš savaitę, todėl visada buvo malonu važiuoti liftu.

MADDIE TARR / TAŠKŲ VAIKINAS

Kambariai yra spalvingi ir įkvėpti vietos

Aštuntame aukšte turėjau karališkąjį kambarį su dviem (teisingai, dviem!) balkonais, nukreiptais į rytus. Viena siena buvo beveik visa stiklinė, su stumdomomis durimis į dvi terasas. Tai ne tik suteikė nuostabių saulėtekio ir Ala Wai vaizdų, bet ir buvo puiku turėti privačią vietą pavalgyti ar atsigerti atokiau nuo šurmuliuojančių Waikiki gatvių.

MADDIE TARR / TAŠKŲ VAIKINAS

Ryte pabusdavau nuo natūralios oranžinės saulėtekio šviesos ir atidarydavau terasos duris, kad į vidų įeitų gaivus, sūrus oras. Ilgos, plonos baltos užuolaidos pūsdavo ryto vėjeliui – visa tai atrodė kaip sapnas. Naktį iš aplinkinių pastatų sklandė miesto šviesos, bet apskritai kambarys buvo šiek tiek tamsus. Dvi didelės lempos virš kiekvieno naktinio staliuko buvo vieninteliai dirbtinės šviesos šaltiniai visame kambaryje. Aš asmeniškai neprieštarauju ir maniau, kad tai papildo estetiką, bet jei jums sunku matyti tamsesniuose kambariuose, tai verta apsvarstyti.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Šių patalpų interjero dizainerė nebijojo raštų. Mano stilingas būstas dažniausiai buvo šalavijų žalias; joje buvo eksponuojama unikali tekstilė iš vietinių menininkų, tokių kaip The Vanguard Theory, kuri taip pat gamino tekstilę garsiajam Royal Hawaiian Hotel (taip pat vadinamam Rožiniais rūmais). Išlaikant istorinę rožinės spalvos temą, lašišos spalvos gėlių tapetai spintos zonoje priderino prie galvūgalio apmušalų, gražiai surišdami kambarį ir subtiliai primindami, kad esate atogrąžų rojuje.

MADDIE TARR / TAŠKŲ VAIKINAS

Vonios kambarys buvo bene labiausiai slegianti viešbučio dalis. Jis buvo mažas, su vonios ir dušo kombinacija ir užuolaida, kuri jautėsi labai jaukiai. Dušas ir vonios kambarys nebuvo įrengti ADA, tačiau, remiantis viešbučio svetaine, yra kambarių su šiomis galimybėmis.

Praustuvas turėjo ilgą medinę plokštę, kad būtų lengviau laikyti, o svečiai galėjo naudotis plaukų džiovintuvu Conair. Nors vonios kambaryje nebuvo penkių žvaigždučių patogumų ar daug erdvės, jis buvo labai stilingas ir, atsižvelgiant į neseniai atliktą atnaujinimą, maniau, kad jie puikiai padirbėjo su tuo, ką turėjo.

Nors pats dušas atrodė toli gražu ne prabangus, gaminiai tai kompensavo. Kūno prausiklį, šampūną, kondicionierių ir losjoną gamino „Grown Alchemist“. Esu linkęs vengti naudoti viešbučių produktus, bet „Grown Alchemist’s“ damaskinių rožių, juodųjų pipirų ir šalavijų šampūnas buvo vienas geriausių dalykų, kuriuos aš kada nors užuodžiau – vis dar apie tai pasakoju žmonėms po kelių savaičių. Po trumpo tyrimo sužinojau, kad šie produktai parduodami prabangioje Gweneth Paltrow svetainėje „Goop“, taip pat jų pačių internetinėje parduotuvėje. Losjono buteliukas kainuoja 72 USD, o atvirai kalbant, vien kvapas to vertas. Šie produktai taip pat buvo laikomi didesniuose 16 uncijų konteineriuose, o ne standartiniuose mažuose viešbučio buteliuose.

Tie mažesni buteliai yra neįtikėtinai švaistomi, o kai kuriose apskrityse juos net uždraudžiama, nes jie paprastai išmetami, nepaisant naudojimo. Ne pelno organizacijos, tokios kaip „Clean the World“, su kuria TPG neseniai bendradarbiavo, padeda pakeisti šiuos viešbučio tualeto reikmenis. Be atliekų veiksnių, man taip pat patinka ši didesnių butelių tendencija, nes iš tikrųjų galite sunaudoti reikiamą produkto kiekį, pavyzdžiui, pilnas saujas drėkinamojo kremo po ilgos dienos vandenyne.

MADDIE TARR / TAŠKŲ VAIKINAS

Kambarių patogumai buvo paprasti: tuščias mini šaldytuvas, ledo kibiras ir mažas televizorius, kuris buvo keistoje vietoje, kad būtų galima žiūrėti iš lovos. Nebuvo arbatos ar kavos virimo aparato, bet nedidelė kavinė vestibiulyje buvo skirta kofeino pataisymui.

MADDIE TARR / TAŠKŲ VAIKINAS

Maistas ateina

Restoranas ir baras Redfish yra apačioje, šalia vestibiulio, tačiau jis nedirbs iki gegužės mėn. Anot svetainės, pusryčiams, pietums ir vakarienei bus patiekiamas modernus havajietiškas maistas.

Kavinė „B·Side“ atidaroma 6 val. Jame patiekiama kava (4,50 USD), arbata (5 USD), firminiai gėrimai, tokie kaip kokoso auksinio pieno latė (7 USD), pilstomas vietinis alus (10 USD), vynas (12–15 USD), kokteiliai (7–10 USD) ir kokteiliai (17 USD). Taip pat galima įsigyti vandens butelių ir pyragaičių.

MADDIE TARR / TAŠKŲ VAIKINAS

Baseinas buvo viena geriausių staigmenų

Skirtingai nuo Maui kurortų baseinų, Waikiki baseinai paprastai yra mažesni ir juose nėra daug čiuožyklų, tingių upių ir baseinų. Vietoj to, daugelis baseinų yra labiau panašūs į tai, ką galite rasti prabangiuose namuose. Turint tai omenyje, mane maloniai nustebino „Wayfinder“ baseinas.

Kasdien nuo 9 iki 21 val. veikiančios pupelės formos baseino ir sūkurinės vonios zonos viduryje yra nedidelė aukštų palmių sala. Ramiai oazei sukurti buvo maždaug dvidešimt žaliai baltai dryžuotų gultų ir keli stalai bei kėdės, apsupti žalumynų.

MADDIE TARR / TAŠKŲ VAIKINAS

Jei norite išgerti kokteilį baseine, gali prireikti, kad jis būtų naminis, nes baras ir restoranas dar nedirba. Arba turėsite eiti per vestibiulį į kavinę, kurioje yra keletas kokteilių, vyno ir alaus.

Vieta ideali, bet gali būti triukšminga

„Wayfinder“ yra maždaug šešios minutės pėsčiomis nuo Kalākaua alėjos, vienos iš pagrindinių parduotuvių ir restoranų gatvių. čia yra tarptautinė turgus, kuriame gausu parduotuvių ir restoranų. Jei ieškote pabėgimo paplūdimyje, viešbutis yra tik du kvartalai arba maždaug aštuonios minutės pėsčiomis iki vandens. Taip pat yra neįgaliųjų vežimėliams pritaikyti takai į paplūdimį.

MADDIE TARR / TAŠKŲ VAIKINAS

Jei norite tyrinėti apylinkes toliau, dviračių nuomos punktai (vadinami Biki) yra visoje Ala Wai ir visai šalia viešbučio.

Kalbant apie Ala Wai, jei miegate lengvai, rekomenduočiau kambarį su vaizdu į baseiną. Ala Wai gali būti judrus kelias net naktį.

Vienas iš geriausių Waikiki dalykų yra 7-Elevens ir ABC parduotuvių (Havajų savitarnos parduotuvių) skaičius. Per dvi minutes nuo viešbučio esanti ABC parduotuvė puikiai tinka užkandžiams ir gėrimams įsigyti.

MADDIE TARR / TAŠKŲ VAIKINAS

Kaina yra žvaigždžių

Norėdami gauti geriausius „Wayfinder“ tarifus, užsisakykite tiesiogiai. Aš apsistojau karališkoje lovoje su lanku, kuriame…