Skip to content
Home » „Southwest“ jau 10 metus iš eilės siūlo „Shark Week“ turinį skrydžio metu

„Southwest“ jau 10 metus iš eilės siūlo „Shark Week“ turinį skrydžio metu

Ar esate „Shark Week“ gerbėjas?

Jei taip, jums pasiseks, jei per kelias ateinančias savaites skrisite su „Southwest Airlines“. Jau 10 metus iš eilės oro vežėjas savo skrydžiuose siūlys specialias „Shark Week“ programas, bendradarbiaudamas su „Discovery Channel“ tinklu, gaminančiu specialiuosius kanalus.

Pasak Pietvakarių atstovo spaudai, be programavimo skrydžio metu, Southwest taip pat organizuoja iššokančiuosius langus ryklių tema Atlantos, Dalaso ir Niujorko oro uostuose.

Norite daugiau naujienų su oro linijomis? Prisiregistruokite gauti nemokamą TPG dvisavaitinį aviacijos informacinį biuletenį.

Ketvirtadienį aviakompanija surengė vieną iš šių iššokančiųjų langų Niujorko LaGuardia oro uoste (LGA). Jūrų biologas ir ryklių savaitės vedėjas daktaras Craigas O’Connellas pasidalino smagiais faktais apie ryklius ir vedė smulkmenas.

Ketvirtadienį daktaras Craigas O’Connellas pozuoja su keleiviais LGA. PIETvakariai

Renginių metu keleiviai įlaipinimo metu gavo ryklių savaitės pelekų kepures. Šios savaitės pradžioje Dalase netikėtai pasirodė programos talismanas, žinomas kaip „Chompie“.

Apdovanokite savo gautuosius TPG Daily naujienlaiškiu

Prisijunkite prie daugiau nei 700 000 skaitytojų, kad gautumėte naujausių naujienų, išsamių vadovų ir išskirtinių TPG ekspertų pasiūlymų.

Susijęs: Geriausia „Southwest Airlines“ kredito kortelė šeimos keliautojams

Ankstesniais metais „Southwest“ demonstravo ryklių tematikos lėktuvus „Boeing 737“ ir bendradarbiavo su skrydžių sekimo svetaine „FlightAware“, kad galėtų sekti šiuos ryklių tematikos lėktuvus.

Šiais metais specialaus lipduko savaitei paminėti nebus. Tačiau „Southwest“ atstovas sakė, kad „Discovery Channel“ skrydžio „Shark Week“ programos buvo viena iš populiariausių televizijos vežėjo klientų.

1988 m. pradėtas „Discovery Channel“ programos „Shark Week“ programos yra skirtos viskam, kas yra rykliai. 1975 m. išleistas filmas „Jaws“ sukėlė klaidingų nuomonių apie ryklius. „Discovery Channel“ pradėjo rengti „Shark Week“ programą, siekdama šviesti žiūrovus ir numalšinti jų baimę dėl ryklių.

Bėgant metams programavimas tapo platforma mokslininkams propaguoti vieną iš seniausių Žemės gyvūnų.

Ryklio savaitė „Discovery Channel“ vyks liepos 23–29 dienomis.

Susiję skaitymai:

Redakcinis atsisakymas: čia išsakytos nuomonės yra tik autoriaus, o ne banko, kredito kortelių išdavėjo, oro linijų bendrovės ar viešbučių tinklo nuomonės, ir jų neperžiūrėjo, nepatvirtino ar kitaip nepatvirtino nė vienas iš šių subjektų.