Skip to content
Home » Kodėl man patinka „Amex“ auksinė kortelė

Kodėl man patinka „Amex“ auksinė kortelė

Prašyti manęs pasirinkti savo mėgstamiausią kredito kortelę būtų tas pats, kaip prašyti 22 metų tėvo išrinkti savo mėgstamiausią vaiką. Ir taip, aš turiu tiek daug atvirų, aktyvių kredito kortelių (bet tik vieną vaiką).

Tačiau piniginėje yra viena kortelė, kurią naudoju dažniau nei bet kurią kitą – ir tai mano American Express® auksinė kortelė.

Štai kodėl „Amex Gold“ buvo (ir išliks) mano piniginės pagrindas.

Pelningos uždarbio normos

Patraukliausia kortelės savybė yra pelningų premijų kategorijų pora:

  • 4 taškai už dolerį, išleistą restoranuose visame pasaulyje
  • 4 taškai už JAV prekybos centruose išleistą dolerį (kasmet perkant iki 25 000 USD, tada 1 taškas už dolerį)
TAŠKŲ VAIKINAS

Dažnai valgau su šeima, bet mėgstame gaminti ir namuose. Nors kartais atrodo, kad mūsų bakalėjos sąskaita yra didelė, mes niekada nepriartėjame prie „Amex Gold“ metinės išlaidų viršutinės ribos (25 000 USD per metus, tai prilygsta 480 USD per savaitę). O kadangi kortele netaikomi užsienio operacijų mokesčiai (žr. įkainius ir mokesčius), galiu drąsiai perbraukti ją restoranuose užsienyje, kad vis tiek uždirbčiau tų papildomų taškų.

Vien dėl šių papildomų kategorijų „Amex Gold“ man puikiai tinka.

Skaityti daugiau: Geriausios kredito kortelės pietums

Uber ir Grubhub privalumai

Be kasdienių uždarbio normų, esu didelis papildomų kortelės pranašumų gerbėjas.

Nesu galingas „Uber“ naudotojas, bet nesunkiai randame būdų, kaip kiekvieną mėnesį panaudoti 10 USD „Uber Cash“, kuriuos siūlo „Amex Gold“ ir kurie galioja „Uber“ kelionėms arba „Uber Eats“ užsakymams JAV. Taip pat paprastai vaišinuosi pietumis per dalyvaujantį maitinimo partnerį, kad kiekvieną mėnesį gaučiau iki 10 USD ataskaitų kreditų. Norint gauti tam tikras išmokas, būtina užsiregistruoti.

Apdovanokite savo gautuosius TPG Daily naujienlaiškiu

Prisijunkite prie daugiau nei 700 000 skaitytojų, kad gautumėte naujausių naujienų, išsamių vadovų ir išskirtinių TPG ekspertų pasiūlymų.

Išnaudojęs abi privalumus, aš efektyviai sumažinu metinį kortelės mokestį nuo 250 USD (žr. įkainius ir mokesčius) iki 10 USD.

Tiksliniai pasiūlymai

Mano nuomone, viena iš labiausiai nepanaudotų kelionių kortelių privilegijų yra galimybė gauti tikslines nuolaidas ir pasiūlymus. Ir iš pagrindinių emitentų „Amex“ pasiūlymai yra mano mėgstamiausi.

Per pastaruosius trejus metus iš viso gavau 265 USD ataskaitų kreditų, pridėdamas šiuos pasiūlymus prie savo „Amex Gold“ kortelės. Be to, man buvo skirta 20 000 taškų premija už Amex Pay Over Time aktyvavimą kortelėje (man vertės 400 USD), o anksčiau šiais metais aš taip pat nukreipiau draugą į kortelę, todėl gavau vienkartinę 20 000 taškų premiją ir trijų mėnesių papildomus 5 taškus už dolerį perkant JAV prekybos centruose (nes galiojimo laikas baigėsi).

Šie pasiūlymai padeda padidinti mano narystės premijų taškų balansą.

Susiję: kaip nukreipti draugus ir uždirbti taškų, mylių ar grynųjų pinigų kreditų

Vertingi perdavimo partneriai

Galiausiai, I meilė „American Express“ narystės apdovanojimų taškų išpirkimas. Vertiname „Amex“ taškus po 2 centus už vienetą, TPG, dėka vertingų programos perdavimo partnerių, įskaitant „Air Canada Aeroplan“, „Avianca LifeMiles“ ir „British Airways Avios“.

Kelis kartus patogiai skridau į Madridą naudodamas savo Amex taškus. MATEJ KASTELIC/SHUTTERSTOCK.COM

Anksčiau šiais metais „Philippine Airlines“ užsisakiau verslo klasės skrydžius į abi puses iš JAV į Manilos Ninoy Aquino tarptautinį oro uostą (MNL), perleisdamas tik 95 000 taškų į ANA Mileage Club. Jei būčiau sumokėjęs iš savo kišenės, už šiuos skrydžius būčiau atsipirkęs daugiau nei 6000 USD.

Aš taip pat dažnai konvertuoju savo Amex taškus į Avios, kad užsisakyčiau Iberia verslo klasės bilietus į Ispaniją. Ne piko dienomis tiesioginiai skrydžiai iš netoliese esančio Majamio tarptautinio oro uosto (MIA) į Adolfo Suarezo Madrido Barajaso oro uostą (MAD) yra tik 42 500 Avio, nors iš Bostono Logano tarptautinio oro uosto, Čikagos O’Hare tarptautinio oro uosto (ORD), Niujorko tarptautinio Džono F. Kennedy oro uosto (J.

Tiesą sakant, dėl dabartinės 30% pervedimo premijos galite gauti šiuos skrydžius tik už 27 000 Amex taškų į abi puses.

Susiję: geriausios „American Express“ kortelės

Apatinė eilutė

Iš savo 22 kelionių kortelių gaunu daug vertės, tačiau „Amex Gold“ kortelė išsiskiria. Man patinka uždirbti 4 taškus už dolerį iš didžiosios dalies savo kasdienių išlaidų, o „Amex“ pervedimo partneriai padeda man ir mano šeimai keliauti po pasaulį. Papildomos privilegijos ir tiksliniai pasiūlymai yra tik vyšnia ant torto.

Jei dar nesate kortelės savininkas, galite kreiptis šiandien uždirbti 60 000 narystės premijų taškų, kai per pirmuosius šešis kortelės narystės mėnesius išleisite 4 000 USD pirkiniams naujoje kortelėje. Tačiau taip pat turėtumėte patikrinti „CardMatch“ įrankį, kad sužinotumėte, ar jums skirta dar didesnė pasveikinimo premija (pasiūlymas gali bet kada keistis).


Oficiali paraiškos nuoroda: „American Express“ auksinė kortelė


Norėdami sužinoti Amex Gold kortelės įkainius ir mokesčius, spustelėkite čia.