Skip to content
Home » Smulkaus verslo kredito kortelė ir įmonės kredito kortelė

Smulkaus verslo kredito kortelė ir įmonės kredito kortelė

  • by

Jei esate smulkaus verslo savininkas, tikėtina, kad turite vieną ar daugiau verslo kredito kortelių. Tačiau jūsų verslui plečiantis, gali būti naudinga apsvarstyti galimybę naudoti įmonės kortelę, o ne smulkaus verslo kortelę.

Štai ką turėtumėte žinoti apie abiejų tipų korteles ir tai, kada jūsų įmonė turėtų pakeisti.

Kas yra įmonės kredito kortelė?

Įmonės kredito kortelė yra kortelė, susieta su įmonės sąskaita. Paprastai įmonių sąskaitos yra prieinamos tik įmonėms, kurių metinės pajamos yra 4 mln. USD ar daugiau. Ir apskritai už sąskaitos apmokėjimą atsakinga įmonė (ne savininkas ar darbuotojai), todėl sąskaitos tvirtinimas grindžiamas įmonės finansine padėtimi. Įmonių kortelės ypač naudingos įmonėms, kurios atlieka daug operacijų ir turi daug žmonių, įgaliotų išleisti įmonės vardu.

Susiję skaitymai: Geriausios verslo kredito kortelės

Verslo kredito kortelės prieš įmonių kredito korteles

Pagrindinis skirtumas tarp įmonių kortelių ir smulkaus verslo kortelių yra tas, kas yra atsakingas už skolas ir mokesčius. Naudojant smulkiojo verslo korteles, pagrindinis kortelės turėtojas yra atsakingas asmeniškai. Už įmonės korteles įmonė yra atsakinga.

Kadangi jūsų įmonė auga ir turite daugiau darbuotojų, įgaliotų išleisti savo įmonės vardu, įmonės kortelių naudojimas įmonės sąskaitoje gali būti protingesnis išlaidų būdas nei įgaliotojo vartotojo kortelių ar darbuotojo kortelių išdavimas smulkiojo verslo kortelėje, kuri yra jūsų įmonėje. vardas.

MARVIN MEYER / UNSPLASH

Antrinis skirtumas, kuris jums taip pat gali būti svarbus, nes skaitote „The Points Guy“, yra apdovanojimai. Smulkaus verslo kortelėse atlygį gauna pagrindinis kortelės turėtojas. Atvirkščiai, įmonės kortelėse įmonė didžiąją laiko dalį pasilieka atlygį – ir paprastai uždarbio normos nėra tokios pelningos, kaip matote daugelyje smulkaus verslo kortelių.

Jei esate tokioje situacijoje, kai jūsų darbuotojams šiuo metu leidžiama įrašyti verslo išlaidas į savo asmenines korteles, o tada pateikti verslo išlaidas kompensuoti, kai kurie darbuotojai gali manyti, kad perėjimas prie įmonės kortelės yra didelis nuostolis, kai įmonė gauna atlygį. naudos.

Susiję skaitymai: Geriausios kortelės kiekvienai verslo kredito kortelių kategorijai

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Įmonės kortelių privalumai ir trūkumai

(Nuotrauka Hero Images / Getty Images)
HERO IMAGES/GETTY

Jei ketinate pakeisti savo verslą į įmonės sąskaitą ir išduoti įmonės korteles darbuotojams, kad jie galėtų išleisti savo verslo vardu, čia yra keletas pagrindinių privalumų ir trūkumų – įmonei, jums ir jūsų darbuotojams:

Įmonės kortelių privalumai

  • Jokios asmeninės atsakomybės įmonės savininkui ar darbuotojams (nebent įmonės kortelė nustatyta kaip individualios atsakomybės sąskaita, o tai yra neįprasta).
  • Darbuotojams nereikia laukti, kol bus atlyginta.
  • Lengvesnis ataskaitų teikimas ir išlaidų stebėjimas.
  • Galimybė nustatyti išlaidų limitus kiekvienai darbuotojo kortelei ir dažnai net apriboti išlaidas pagal pasirinktas kategorijas.
  • Įmonė uždirba atlygį, o ne darbuotojus (nors kai kuriais atvejais įmonė gali pasirinkti leisti darbuotojams uždirbti atlygį už savo išlaidas).

Įmonės kortelių trūkumai

  • Mažesnis atlygio potencialas nei naudojant panašias smulkaus verslo korteles.
  • Didesni papildomi kortelių turėtojo mokesčiai nei už panašias smulkaus verslo korteles.
  • Prieinama tik įmonėms, kurių pajamos siekia milijonus ir kurių finansai yra tvirti.
  • Darbuotojai paprastai negaus atlygio už savo išlaidas.

Susijęs skaitymas: Kaip žinoti, kad laikas pereiti prie įmonės kredito kortelės

Perėjimas nuo smulkaus verslo kredito kortelės į įmonės kredito kortelę

Jei jūsų įmonė kasmet uždirba milijonus dolerių pajamų, atlieka daug operacijų arba nori labiau kontroliuoti darbuotojų išlaidas, įmonės kortelių išdavimas darbuotojams gali būti tinkamas žingsnis.

Tačiau yra ir neigiamų aspektų, nes greičiausiai matysite didesnius mokesčius už darbuotojo kortelę ir galbūt turėsite mažiau galimybių uždirbti, kai kalbama apie atlygį. Tačiau įmonės kortelės gali būti geras pasirinkimas, ypač jei norite perkelti įmonės savininko ir atskirų darbuotojų atsakomybę į įmonę.

Apatinė eilutė

Tarkime, kad esate įmonės savininkas ir jūsų įmonė yra pakankamai didelė, kad galėtų gauti įmonės kredito kortelę. Tokiu atveju gali būti verta patyrinėti – jei ne dėl kitos priežasties, galėsite geriau apsisaugoti nuo atsakomybės. Tai savaime gali būti stipri paskata.

Tačiau galbūt ieškote patikimesnio būdo stebėti savo darbuotojų išlaidas. Kai turite dešimtis ar net šimtus darbuotojų, verslo kredito kortelių siūlomos priemonės gali nebeatitikti jūsų poreikių.

Papildomas Ryano Wilcoxo pranešimas.