Skip to content
Home » „American Express Gold“ kortelės apžvalga – „The Points Guy“.

„American Express Gold“ kortelės apžvalga – „The Points Guy“.

 • by

Redaktoriaus pastaba: tai pasikartojantis įrašas, nuolat atnaujinamas nauja informacija ir pasiūlymais.


„American Express®“ auksinės kortelės apžvalga

The American Express® auksinė kortelė nori sėdėti prie jūsų stalo, nesvarbu, ar pietaujate restorane, ar perkate bakalėjos prekes JAV prekybos centruose, kad galėtumėte gaminti maistą namuose. Taip pat galite pasinaudoti įvairiais ataskaitų kreditais, kad sutaupytumėte pinigų ištisus metus. Turint solidų kortelės pasisveikinimo pasiūlymą, „Amex Gold“ gali būti puikus pasirinkimas jūsų piniginei. Kortelės įvertinimas*: ⭐⭐⭐⭐

*Kortelės įvertinimas pagrįstas TPG redaktorių nuomone ir jam įtakos neturi kortelės išdavėjas.

Nors 250 USD metinis mokestis (žr. įkainius ir mokesčius) kai kuriems gali atrodyti brangus, „American Express“ auksinė kortelė Dėl keleto pagrindinių funkcijų ji reguliariai priskiriama vienai iš geriausių apdovanojimų kortelių.

„Amex Gold“ yra kortelė, be kurios daugelis TPG žaidėjų negali gyventi be didelių pajamų už pietus ir bakalėjos pirkinius bei mėnesinius kreditus, kurie gali sumažinti faktines metinio mokesčio išlaidas iki 10 USD. Be to, dėl aukso ir rožinio aukso spalvų variantų jis puikiai papildo bet kurią piniginę.

Čia yra viskas, ką reikia žinoti apie „American Express“ auksinė kortelė.

„Amex Gold Card“ pasveikinimo pasiūlymas

„Amex Gold“ šiuo metu siūlo 60 000 narystės premijų taškų, kai per pirmuosius šešis mėnesius išleisite 4 000 USD tinkamiems pirkiniams su nauja kortele. Remiantis naujausiais TPG vertinimais, šios premijos vertė yra 1200 USD.

JOHN GRIBBEN / TAŠKŲ VAIKINAS

Tačiau naudojant „CardMatch Tool“ galima gauti dar didesnį sveikinimo pasiūlymą – iki 90 000 taškų, todėl visada pravartu ten patikrinti, ar esate nukreiptas (pasiūlymas gali būti bet kada pakeistas).

Be to, jei draugas pateiks jums savo persiuntimo nuorodą, iki birželio 7 d., pasiekę minimalius išlaidų reikalavimus, be įprasto kortelės pasisveikinimo pasiūlymo, galite gauti 200 USD ataskaitos kreditą.

Susiję: Kodėl „Amex Gold“ yra puiki „tarpinė“ kortelė

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Uždirbkite taškų iš „Amex“ auksinės kortelės

„Amex Gold“ daro įspūdį, kai kalbama apie premijų kategorijas ir ilgalaikį uždarbio potencialą. Taškai kaupiami pagal šiuos tarifus (taikomos sąlygos):

 • 4 taškai už dolerį pietaujant restoranuose (įskaitant išsinešimui ir pristatymą JAV).
 • 4 taškai už dolerį perkant iki 25 000 USD per kalendorinius metus JAV prekybos centruose (tada 1 taškas už dolerį).
 • 3 taškai už dolerį už skrydžius, užsakytus tiesiai iš oro linijų arba per Amex kelionių portalą.
 • 1 taškas už dolerį visiems kitiems tinkamiems pirkiniams.
MATHEUS FRADE/UNSPLASH

Tai yra vieni dosniausių bet kokios atlygio kortelės uždarbio normų. Uždirbti keturis taškus už dolerį už pietus ir bakalėjos prekes (iki 25 000 USD metinės viršutinės ribos) prilygsta 8% išlaidų grąžai, remiantis TPG vertinimais.

Jei dažnai užsakote skrydžius, ši kortelė turėtų būti jūsų radare, nes 3 taškai už dolerį uždirbti taip pat yra nemaži.

Susiję: Geriausios kredito kortelės, skirtos pietauti, išsinešti ir užsisakyti

Taškų išpirkimas „Amex“ auksinėje kortelėje

„American Express“ narystės apdovanojimų taškai, kuriuos galite uždirbti su „Amex Gold“, yra vieni vertingiausių apdovanojimų taškų.

Pirma, kortelės nariai gali pervesti savo taškus daugeliui programos oro linijų ir viešbučių partnerių, kad gautų puikias kelionių galimybes.

„Virgin Atlantic“ taip pat suteikia daug naudos, pavyzdžiui, galimybę pelnyti pirmos klasės skrydžius į abi puses ANA tarp JAV ir Japonijos vos už 110 000 taškų. Kitas puikus išpirkimo variantas yra taškų perkėlimas į „Avianca LifeMiles“, kad gautumėte pigius „Star Alliance“ aukščiausios kokybės kajutės apdovanojimus.

ETANAS ŠTEINBERGAS/TAŠKŲ VAIKINAS

Viešbučio pusėje taškus galite perkelti į „Choice Hotels“ ir „Marriott Bonvoy“ santykiu 1:1 bei „Hilton Honors“ santykiu 1:2.

„American Express“ siūlo pervedimo premijas, kurios gali būti puikus būdas išgauti dar daugiau taškų iš taškų.

Daugiausia naudos iš savo „Amex“ taškų gausite pervesdami juos kelionių partneriui, nors tai nėra vienintelė išpirkimo galimybė. Galite naudoti taškus pirkdami dovanų korteles, padengdami mokesčius atsiskaitymo ataskaitoje, apsipirkdami „Amazon“ arba važiuodami su „Uber“. Taip pat galite naudoti taškus norėdami užsisakyti keliones tiesiogiai per „Amex“. Tačiau pasirinkus kitą išpirkimo parinktį nei taškų pervedimas kelionės partneriui reiškia, kad nepasieksite TPG 2 centų už tašką įvertinimo.

Susiję: „American Express“ narystės premijų išpirkimas už maksimalią vertę

Amex auksinės kortelės privalumai

„Amex Gold“ siūlo keletą puikių privilegijų kortelių nariams, tačiau čia pateikiamos pagrindinės privilegijos, kurias reikia žinoti ir maksimaliai išnaudoti:

 • Iki 120 USD metinės maitinimo ataskaitos kreditas: Uždirbkite iki 10 USD mėnesinių ataskaitų kreditų, kai mokate „Amex“ auksine kortele dalyvaujančiuose maitinimo partneriuose, įskaitant „Grubhub“, „The Cheesecake Factory“, „Goldbelly“, „Wine.com“, „Milk Bar“ ir pasirinktas „Shake Shack“ vietas. Būtina užsiregistruoti per Amex svetainę.
 • Iki 120 USD metinių „Uber“ grynųjų pinigų: Uždirbkite iki 10 USD „Uber Cash“ per mėnesį už „Uber Eats“ ir „Uber“ važinėjimus JAV Norėdami gauti „Uber Cash“ išmoką, turite pridėti kortelę prie „Uber“ programos. Ši privilegija yra mėnesinės ataskaitos kreditas, panašus į Uber Cash on Platinum Card® iš American Express. Būtina užsiregistruoti.
 • Viešbučio kreditai iki 100 USD: Kortelės turėtojai, kurie naudojasi savo kortele užsisakydami dviejų ar daugiau naktų viešnagę per „Amex’s The Hotel Collection“, gauna 100 USD kreditą vietoje už reikalavimus atitinkančią veiklą. Priklausomai nuo nuosavybės, tai gali būti pietūs, SPA procedūros ar kita veikla.
 • Jokių užsienio sandorių mokesčių (žr. įkainius ir mokesčius): Vengiant užsienio operacijų mokesčių, ši kortelė yra puikus pasirinkimas pirkiniams keliaujant tarptautiniu mastu.
 • Bagažo draudimas: Jei jūsų bagažas pamestas, pavogtas arba sugadintas keliaujant su bendru vežėju ir bilietą įsigijote su Amex auksas, turėsite teisę gauti iki 1 250 USD už rankinį bagažą ir iki 500 USD už registruotą bagažą. Niujorko valstijos gyventojams taikomas didžiausias bendras 10 000 USD limitas visiems asmenims, kuriems taikoma kelionė.*
 • Kelionės vėlavimo kompensacija: Jei kelionę įsigijote su kortele, o kelionė vėluoja daugiau nei 12 valandų dėl apdraustos priežasties, turėsite teisę gauti iki 300 USD kompensaciją už tinkamas išlaidas, tokias kaip maitinimas, apgyvendinimas ir tualeto reikmenys. Vienoje tinkamoje kortelės sąskaitoje galite pateikti iki dviejų pretenzijų kas 12 mėnesių.**
 • Nuomojamo automobilio draudimas: Naudokite savo kortelę, kad sumokėtumėte už visą automobilio nuomą ir atsisakytumėte agentūros atsisakymo suteikti žalą dėl susidūrimo ir gausite antrinį draudimą už žalą ar vagystę. Yra išimčių, kurių tipų nuoma yra taikoma, kuriuose regionuose ar teritorijose yra aprėptis, ir kitų sąlygų, kurias reikia žinoti, todėl būtinai perskaitykite privilegijų vadovą.***

Kartu šios privilegijos kiekvienais metais yra labai vertingos, todėl „Amex Gold Card“ yra puikus pasirinkimas keliautojams.

Susijęs: „American Express“ auksinės kortelės padidinimas


** Tinkamumas ir išmokų lygis skiriasi priklausomai nuo kortelės. Taikomos sąlygos ir apribojimai. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite americanexpress.com/benefitsguide. Polisus pasirašo AMEX Assurance Company.

** Tinkamumas ir išmokų lygis skiriasi priklausomai nuo kortelės. Taikomos sąlygos ir apribojimai. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite americanexpress.com/benefitsguide. Polisus pasirašo New Hampshire Insurance Company, AIG bendrovė.

*** Tinkamumas ir išmokų lygis priklauso nuo kortelės. Apdraustas ne visų tipų ar nuomojamas transporto priemones, taikomi geografiniai apribojimai. Taikomos sąlygos ir apribojimai. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite americanexpress.com/benefitsguide. Polisus pasirašo AMEX Assurance Company. Draudimą siūlo „American Express Travel Related Services Company, Inc.

Kurios kortos konkuruoja su „Amex Gold“?

„Amex Gold“ 250 USD metinis mokestis yra tarp vidutinio ir aukščiausios klasės kortelių. Nors nėra tiesioginio palyginimo metinio mokesčio srityje, kelios kortelės siūlo panašias premijų kategorijas ir privilegijas.

Norėdami gauti papildomų parinkčių, peržiūrėkite visą geriausių kelionių ir vakarienės kortelių sąrašą.

Susiję: Ar prasminga turėti Amex Platinum ir Amex Gold kortelę?

Ar „Amex Gold“ verta?

Jei galite pasinaudoti šios kortelės teikiamais „Uber“ ir maitinimo kreditais, jos uždarbis yra vertas tų faktinių 10 USD, kuriuos mokėsite kasmet. Tačiau jei negalėsite pasinaudoti šiais kreditais, apskaičiuokite, ar uždirbsite pakankamai iš savo maitinimo, bakalėjos ir oro linijų išlaidų, kad pateisintumėte 250 USD metinį mokestį.

Apatinė eilutė

„Amex Gold“ yra ne tik graži kortelė. Uždarbio normos…