Skip to content
Home » „Crocs“ prieš „Birkenstocks“: kokie kelioniniai batai yra geresni?

„Crocs“ prieš „Birkenstocks“: kokie kelioniniai batai yra geresni?

  • by

Dar prieš kelias savaites nebuvau sutikęs nė vienos man patikusios Crocs poros. Norėjau jų nekęsti dėl to, kaip juokingai jie atrodė. Mačiau juos dėvinčius žmones ir spėliojau, kad jų kojos tikriausiai kvepia taip baisiai, kaip atrodė tuose batuose.

– Ar jie ten neprakaitavo? Nepatikimai paklausiau bendradarbės, kai ji viename iš TPG darbuotojų vidinių pokalbių iškėlė į klumpes panašių batų privalumus. Ji patikino, kad prakaitas nėra problema, ypač jei jas dėvite su kojinėmis. Taip, stilingumo gausa tik didėjo.

Būdamas atkaklus „Birkenstocks“ gerbėjas, iškėliau tvirtą teiginį, kad „Crocs“ niekaip negali jų nugalėti, kai kalbama apie kelioninę avalynę. Galų gale, Birks tinka beveik prie bet ko ir nesudaro įspūdžio, kad dėvėtojui reikia tulpių ir stroopwafelių, kad užbaigtų išvaizdą.

Taigi, po to, kai man buvo pateiktas iššūkis suteikti „Crocs“ šansą, nusprendžiau suderinti dviejų tipų batus ir pranešti apie savo atradimus.

Čia, „Crocs“ ir „Birkenstocks“ akis į akį lyginsiu savo patikimus Arizonos „Birkenstocks“ minkštomis kojelėmis iš alyvuotos nubuko odos su savo ne itin blizgančiais naujais klasikiniais juodos spalvos „Crocs“ su įvairiaspalviais kaklaraiščio dažais keliose kategorijose, kad pamatytumėte. kurie tikrai yra geresni batai, kuriuos galiu atsinešti į kitą kelionę.

Komfortas ir konstrukcija: Birkenstocks

ASHLEY KOSCIOLEK / TAŠKŲ VAIKINAS

Man nerūpi, ką kas sako: „Crocs“. daryti priversk mano kojas prakaituoti.

Batai turi skylutes viršuje, o nugarėlės atviros, bet akivaizdu, kad to nepakanka, kad būtų užtikrintas pakankamas oro srautas. Kita vertus, „Crocs“ amortizatorius yra geresnis nei „Birkenstocks“, tačiau „Birks“ prilimpa prie jūsų kojų, kad būtų labiau pritaikytas jūsų kojoms, o tai reiškia, kad jie yra tvirtesni ir geriau palaiko arką.

Šis eina į Birkenstocks.

Kaina: kaklaraištis

„Crocs“ gali atrodyti kaip aiškus laimėtojas, nes jų klasikinis stilius yra daug pigesnis nei „Birks“ klasikinis kamštinis „Arizonos“ padas, sudarantis tik apie 25–50% „Birks“ kainos. Aš sumokėjau visą kainą už savo „Birkenstocks“, kai pirkau juos 2021 m.; jie man grąžino 135 USD. Kai po metų nusipirkau savo Crocs, už pardavimą sumokėjau 37 USD. (Paprastai mano turima pora kainuoja 59,99 USD.)

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Tačiau „Birkenstock“ gumą primenantys etileno vinilo acetato modeliai parduodami už 49,95 USD, todėl jie prilygsta klasikinėms „Crocs“ klumpėms, todėl rezultatas yra lygus.

Universalumas: Crocs

ASHLEY KOSCIOLEK / TAŠKŲ VAIKINAS

Dėl kulno dirželio manau, kad Crocs puikiai tinka mažo poveikio sportui, pavyzdžiui, važinėjimui dviračiu ir net lengviems žygiams. (Neseniai juos nešiojau 16 mylių važinėjime Prancūzijos Polinezijoje ir pusvalandžio žygyje smėlėtu taku Galapagų salose, ir neturiu priekaištų.)

Nors „Birks“ galite rasti EVA modeliuose su dirželiais ant kulnų, vis tiek sakau, kad „Crocs“ paimkite pyragą čia, nes jie turi didesnį smūgių sugeriamumą, todėl jie yra ypač patogūs, kol esate aktyvūs.

Įvairovė: kaklaraištis

Nors „Crocs“ yra daugiau spalvų nei „Stocks“, taip pat įvairių stilių – šlepetės, „Mary Janes“, platforminės klumpės, dirbtiniu kailiu pamuštos klumpės ir užsegami dviejų dirželių stiliai, kurie iš tikrųjų primena „Birks“, išvardink keletą – jie visi pagaminti iš tos pačios patentuotos dervos medžiagos, kuri nėra nei plastikas, nei guma.

„Birkenstocks“ siūlo mažiau spalvų, tačiau prekės ženklas vis dar turi platų stilių asortimentą – klasikinius „Birks“, „Birks“ su dirželiais kulnais ir dar aktyvesnes veisles su „Velcro“. Medžiagos svyruoja nuo kamštienos padų su odiniais batviršiais iki EVA, todėl pirkėjai, kurie mėgsta veganams pritaikytus variantus, siūlo pasirinkimą.

Yra daugybė bet kurio prekės ženklo pasirinkimo; štai kodėl aš tai vadinu kaklaraiščiu.

Atsparumas vandeniui: kaklaraištis

ASHLEY KOSCIOLEK / TAŠKŲ VAIKINAS

Naudojant sportinį režimą – kai dirželis nulenkiamas, kad apvyniotų pėdos kulną – „Crocs“ yra puikūs vandens batai, kurie neprisiurbs jūsų kojų kaip įprastos vandens kojinės. Tačiau „Birks“ yra EVA rūšių su dirželiais ant kulnų, kurie išlaiko juos vietoje, kai plaukiate ar braidžiojate, todėl šiai kategorijai pririšu kaklaraištį.

Žodis išmintingiesiems: „Birkenstock“ modeliai su kamštinėmis kojelėmis – kaip „Arizona“, kuri yra mano mėgstamiausia – kvepia bjauriai, jei sušlampa, todėl būkite atsargūs, kada ir kaip juos dėvite, jei yra tikimybė, kad jie susilies su svarbiais drėgmės.

Stilius: Birkenstocks

ASHLEY KOSCIOLEK / TAŠKŲ VAIKINAS

Tai visiškai subjektyvi kategorija, bet aš skiriu tai Birkui. Man jie atrodo ne tokie kaip klouno batai ir geriau dera su įvairių tipų drabužiais, o „Crocs“ man atrodo labiau kasdieniški. (Pavyzdžiui, man nepatinka, kaip pastarosios atrodo su suknelėmis.)

Kuris iš dviejų kelioninių batų jums atrodo stilingesnis, akivaizdžiai priklausys nuo jūsų asmeninių pageidavimų ir tikriausiai taip pat nuo jūsų amžiaus grupės, atsižvelgiant į tai, kokie madingi Crocs šiuo metu atrodo su Z kartos modeliu.

Svoris: kaklaraištis

Kalbant apie lengvą pakavimą, nė vienas batas nėra ypač suspaudžiamas. Tačiau svoris yra svarbus veiksnys, jei turite juos pritvirtinti prie savo asmeninio daikto skrydžiui arba prie kuprinės žygiui.

Ar Crocs yra lengvesnis nei Birkenstocks, priklauso nuo jūsų turimų Birks dydžio ir modelio. Suaugusiųjų dydžio „Crocs“ pora sveria maždaug 14 uncijų, o mano „Stock kamštienos lovos“ Arizonos sveria apie 1,2 svaro (19,2 uncijos). Gandai, kad Birks EVA batų pora sveria apie 8 uncijas.

Tai tiesiog per arti, kad būtų galima skambinti, todėl vertinu jį lygiai.

TSA draugiškumas: kaklaraištis

ASHLEY KOSCIOLEK / TAŠKŲ VAIKINAS

Vieną iš pirmųjų kartų, kai nešiojau savo „Birkenstocks“ į oro uostą, pajutau, kad eilėje į „TSA PreCheck“ įjungiau metalo detektorių. Greitai sužinojau, kad nors skrydžio metu jie yra patogūs, „Birks“ su metalinėmis sagtimis kartais turi nukristi, o tai erzina ir praranda tam tikrą „PreCheck“ tikslą.

Nors „Crocs“ neturi metalinių elementų, todėl juos galima be problemų nešioti „PreCheck“ peržiūros metu, dėl „Birkenstock“ EVA modelių su plastikinėmis sagtimis ir vienodomis sąlygomis aš tai vadinu ir kaklaraiščiu.

Apatinė eilutė

ASHLEY KOSCIOLEK / TAŠKŲ VAIKINAS

Ar „Crocs“ yra geresnis už „Birkenstocks“? Man ne visai. Aš ir toliau dažniau nešioju savo „Birks“, nes jie yra patogesni, labiau palaiko ir, manau, atrodo šiek tiek gražiau ir dera prie daugiau mano drabužių.

Tačiau, kalbant apie savo pradinę poziciją dėl Crocs, prisipažinsiu, kad neklydau dėl tam tikro tipo avalynės nuo tada, kai Uggs pasirodė 2000-ųjų pradžioje. (Taip, iš pradžių jų nekenčiau, o dabar aš didžiuojuosi kelių porų savininke. patogusGERAI?)

Kai nusprendžiau atlikti šį palyginimą, nesitikėjau, kad „Crocs“ patiks taip, kaip man patiko. Buvau visiškai pasiruošęs, kad mano „Birkenstocks“ lengvai paims W. Nesakysiu, kad eisiu pirkti daugiau „Crocs“ ar dar ko nors, bet džiaugiuosi, kad papildžiau savo kelioninę spintą.

Kitoje kelionėje pasverkite bet kokių planuojamų kelioninių batų privalumus ir trūkumus – nuo ​​puošnių iki kasdienių, funkcionalių ir visiškai kitokių. Esu įrodymas, kad kai atvirai rinksitės sau geriausius kelioninius batus, galite nustebti tuo, ką dėvite ant kojų.

Ieškote papildomų kelionių avalynės idėjų? Mes jums rūpinamės: