Skip to content
Home » Skriskite į Europą už 380 USD į abi puses

Skriskite į Europą už 380 USD į abi puses

  • by

Nuo Romos ir Paryžiaus iki Barselonos ir Dublino Europoje yra daug miestų, kurie yra populiarios turistų lankomos vietos. Tačiau kartais skristi į šias vietas yra brangus – paprastas ekonomiškas skrydis gali kainuoti beveik 1000 USD.

Tačiau TAP Air Portugal siūlo pigius skrydžius į daugybę Europos miestų, kurių skrydžiai prasideda nuo 380 USD į abi puses. Šie TAP pasiūlymai siūlo pigius skrydžius į Madridą, Paryžių, Romą, Kopenhagą, Dubliną ir Ciurichą. Šių skrydžių kelionės datos pirmiausia yra nuo 2023 m. rugsėjo mėn. iki 2024 m. kovo mėn.

Šios bilietų kainos galioja tik kelias ateinančias dienas, todėl užsisakykite šiuos bilietus kuo greičiau.

Sandorio pagrindai

Oro linijų bendrovė: TAP.
Maršrutai: Iš Bostono, Čikagos, Majamio, Niuarko, Niujorko, San Francisko ir Vašingtono.
Kaip užsisakyti: Ieškokite „Google“ skrydžiuose, kad surastumėte idealias datas, o tada užsisakykite tiesiogiai pasirinktoje oro linijoje.
Kelionės datos: 2023 m. rugsėjo mėn. iki 2024 m. kovo mėn.
Užsakė: Per kitas dvi dienas.

ALEXANDER SPATARI / GETTY IMAGES

Didžiausia pagarba „Going“ už šių pasiūlymų paiešką. Už 49 USD per metus svetainės „Premium“ narystė siūlo iki 90% nuolaidas ir 14 dienų nemokamą bandomąją versiją. Elito narystė taip pat siūlo aukščiausios kokybės ekonominės, verslo klasės ir pirmos klasės pasiūlymus.

Skrydžių pavyzdžiai

Nors šie pasiūlymai galioja tik didžiuosiuose JAV miestuose, jie vis tiek suteikia galimybę skristi į beveik bet kurią Europos vietą tik už pusę kainos.

Tai skrydžiai, kurie mums išsiskyrė. Kadangi TAP, kurios būstinė yra Lisabonoje, Portugalijoje, siūlo šiuos pasiūlymus, visi išvardyti skrydžiai apima persėdimą Portugalijos sostinėje:

Rekomenduojame naudoti „Google“ skrydžius, kad nustatytumėte kelionės datas ir rezervuotumėte skrydžius oro linijų bendrovės svetainėje, nes oro linijos yra patikimesnės, jei jūsų skrydis vėluoja, atšaukiamas arba keičiasi.

Čia TAP siūlomos parinktys atrodo begalinės ir didžiulės. Lėktuvų bilietai beveik kiekvienam skrydžiui į pagrindines Europos turistines vietas mažinami beveik perpus. Taip pat yra daug nuolaidų skrydžiams į Paryžių ir kelis Ispanijos miestus.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Jei skristumėte į Paryžių iš Vašingtono, „Google Flights“ rodo, kad TAP yra pigiausia galimybė.

GOOGLE.COM/FLIGHTS

Tačiau atminkite, kad „Google Flights“ paprastai rodo kainas iš trečiųjų šalių užsakymo svetainių, kuriose gali būti kainų neatitikimų. Jei rezervuotumėte tiesiogiai TAP svetainėje, sumokėtumėte 380 USD, o ne 364 USD.

GOOGLE.COM/FLIGHTS

Pateikti pasiūlymai galioja tik pagrindinei ekonomikai, kuri gali būti ypač ribojama ilgesnių tarptautinių skrydžių metu. TAP pagrindinė ekonomika, žinoma kaip bilietų su nuolaida, suteikia keleiviams maitinimą, asmeninį daiktą ir rankinį bagažą – už registruotą bagažą ir sėdynės pasirinkimą taikomi papildomi mokesčiai.

FLYTAP.COM

Sėdynės pasirinkimas prasideda nuo 19 USD į abi puses. Brangiausios sėdynės jums kainuos 115 USD. Registruoto bagažo įtraukimas į pirkinių krepšelį taip pat kainuos 85 USD į abi puses, taigi, jei nuspręsite atsinešti lagaminą, turėsite sumokėti papildomus 170 USD.

Maksimaliai padidinkite savo pirkinį

Naudokite kortelę, kuri uždirba papildomų taškų perkant lėktuvo bilietus, pvz Platinum Card® iš American Express (5 taškai už dolerį už lėktuvo bilietus, užsakytus tiesiogiai aviakompanijoje arba per „American Express Travel“, perkant iki 500 000 USD per kalendorinius metus), „Citi Prestige®“ kortelę (5 taškai už dolerį už lėktuvo bilietą), „Citi Premier®“ kortelė, Chase’o safyro rezervatas (3 taškai už dolerį už lėktuvo bilietą), American Express® auksinė kortelė (3 taškai už dolerį už lėktuvo bilietą, kai užsakoma tiesiogiai aviakompanijoje arba per Amex Travel) arba Chase Sapphire Preferred Card (2 taškai už dolerį kelionėje). Peržiūrėkite šį įrašą, kad sužinotumėte daugiau apie lėktuvų bilietų pirkimą.

Informaciją „Citi Prestige“ kortelei savarankiškai surinko „The Points Guy“. Kortelės išdavėjas neperžiūrėjo ir nepateikė šiame puslapyje pateiktos kortelės informacijos.

Apatinė eilutė

Šiuos skrydžius su nuolaida į Europą tikrai verta užsisakyti. Taip pat yra daug prieinamumo. Jei svajojote aplankyti bet kurį Europos miestą, tikriausiai galite užsisakyti jį pigiau su šiais TAP pasiūlymais.