Skip to content
Home » 3 dienų išpardavimas: „JetBlue“ skrydžiai nuo 39 USD

3 dienų išpardavimas: „JetBlue“ skrydžiai nuo 39 USD

 • by

Gali atrodyti, kad pavasaris ką tik prasidėjo, tačiau „JetBlue“ ragina keliautojus planuoti gegužės ir birželio mėnesio keliones išpardavimu „Spring Into Summer“, kurio skrydžiai į vieną pusę prasideda nuo 33 USD.

Užsisakykite skrydžius nuo šiandienos iki ketvirtadienio, balandžio 20 d., kad pasinaudotumėte šiomis žemomis kainomis kelionėms iki birželio 21 d.

Sandorio pagrindai

JETBLUE

Avialinijos: JetBlue.
Maršrutai: Visame JetBlue tinkle.
Kaip užsisakyti: Tiesiogiai per oro linijų pardavimo puslapį.
Kelionės datos: 2023 m. gegužės 2–birželio 21 d.
Užsakė: Balandžio 20 d. 23:59 EST.
Užgesimo datos: Kelionės ribojamos pagal dieną ir kelionių langus, o užtemimo datos skiriasi priklausomai nuo maršruto.

Skrydžių pavyzdžiai

Išpardavimo kainos rodomos atsižvelgiant į jūsų namų oro uostą, tačiau galite naudoti pieštuko piktogramą ir pasirinkti „Peržiūrėti visus pasiūlymus“, kad pamatytumėte visų miestų kainas, kaip parodyta toliau.

JETBLUE

Toliau nurodytų skrydžių kainos buvo nurodytos paskelbimo metu. Negalime garantuoti, kad užsisakius bus pasiekiami toliau nurodyti skrydžiai į vieną pusę:

 • Fort Lauderdale-Holivudo tarptautinis oro uostas (FLL) – Čarlstono tarptautinis oro uostas (CHS) ir Louis Armstrongo Naujojo Orleano tarptautinis oro uostas (MSY),
  pradedant nuo 39 USD.
 • LaGuardia oro uostas (LGA) į FLL, nuo 44 USD.
 • Bostono Logano tarptautinis oro uostas (BOS) – Pietvakarių Floridos tarptautinis oro uostas (RSW), nuo 44 USD.
 • Orlando tarptautinis oro uostas (MCO) – Vestčesterio apygardos oro uostas (HPN), nuo 44 USD.
 • Los Andželo tarptautinis oro uostas (LAX) – Sietlo-Tacoma tarptautinis oro uostas (SEA), nuo 44 USD.
 • LGA į CHS, pradedant nuo 49 USD.
 • BOS į Majamio tarptautinį oro uostą (MIA), nuo 64 USD.
 • Luis Muñoz Marín tarptautinis oro uostas (SJU) į Tampos tarptautinį oro uostą (TPA), nuo 69 USD.
 • FLL į LAX, pradedant nuo 69 USD.
 • John F. Kennedy tarptautinis oro uostas (JFK) arba LGA į LF Wade tarptautinį oro uostą (BDA), nuo 84 USD.
 • Rafael Hernández tarptautinis oro uostas (BQN) į JFK, nuo 89 USD.
 • LGA į Lynden Pindling tarptautinį oro uostą (NAS), nuo 104 USD.

Atminkite, kad į reklamuojamas kainas įeina vyriausybės mokesčiai ir rinkliavos. Jie yra už mažiausią galimą bilietą, Blue Basic arba Blue. Nei vienas, nei kitas neįtraukite registruoto bagažo, todėl apskaičiuokite papildomus 35 USD už pirmąjį bagažą ir 45 USD už antrąjį. Pakeitimo ir atšaukimo mokesčiai taikomi pagrindinėms bilietų kainoms, todėl apsvarstykite galimybę atnaujinti, kad būtų daugiau lankstumo.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Maksimaliai padidinkite savo pirkinį

Jei užsisakote šį pasiūlymą, būtinai naudokite kreditinę kortelę, kuri uždirba papildomų taškų perkant lėktuvo bilietus. Dažnai skraidantys „JetBlue“ gali naudoti „JetBlue Plus“ kortelę už 6 taškus už dolerį, išleistą tinkamiems „JetBlue“ pirkiniams, „JetBlue“ kortelę – už 3 taškus už dolerį, išleistą tinkamiems „JetBlue“ pirkiniams, arba „JetBlue“ verslo kortelę – už 6 taškus už dolerį, išleistą tinkamiems „JetBlue“ pirkiniams.

Arba apsvarstykite Platinum Card® iš American Express (5 taškai už dolerį, išleistą užsakant lėktuvo bilietus tiesiogiai iš oro linijų arba per „American Express Travel“, iki 500 000 USD šiems pirkiniams per kalendorinius metus); į Chase’o safyro rezervatas (3 taškai už dolerį, išleistą lėktuvų bilietams) arba Chase Sapphire Preferred Card (2 taškai už dolerį, išleistą kelionėms).

Informaciją apie JetBlue kortelę ir JetBlue vizitinę kortelę atskirai rinko „The Points Guy“. Kortelės išdavėjas neperžiūrėjo ir nepateikė šiame puslapyje pateiktos kortelės informacijos.

Apatinė eilutė

Šis išpardavimas galimas tik skrydžiams, užsakytiems iki ketvirtadienio dienos pabaigos, todėl paskubėkite, jei norite gauti šiuos „JetBlue“ skrydžius su nuolaida gegužės ir birželio mėn.

Susiję skaitymai: