Skip to content
Home » Singapūro KrisFlyer Spontaniško pabėgimo reklaminiai apdovanojimai

Singapūro KrisFlyer Spontaniško pabėgimo reklaminiai apdovanojimai

  • by

Redaktoriaus pastaba: tai pasikartojantis įrašas, reguliariai atnaujinamas nauja informacija.

Nors „Singapore Airlines“ turi išskirtinio produkto reputaciją, tolimųjų skrydžių aukščiausios kokybės keleivių salono apdovanojimų rezervavimas nėra lengvas. Kai kuriuos apdovanojimus rasite naudodami „Alaska Airlines Mileage Plan“ ir „Air Canada Aeroplan“, tačiau dažniausiai daugiau laisvų vietų rasite per „Singapore Airlines KrisFlyer“.

KrisFlyer paprastai apmokestina daugiau mylių nei kitos lojalumo programos, net ir taupymo dienomis. Tačiau programa siūlo nuolaidas atrinktiems apdovanojimų skrydžiams kiekvieną mėnesį per reklamą „KrisFlyer Spontaneous Escapes“.

Šį mėnesį galite užsisakyti tam tikrus reklaminius skrydžius su 30 % nuolaida, jei rezervuosite iki balandžio 30 d. ir keliausite nuo gegužės 1 iki 31 d. Štai kaip galite maksimaliai padidinti Singapūro KrisFlyer spontaniškų pabėgimų pakartojimą.

Susitarimas

Aukščiausios klasės ekonominės sėdynės Singapore Airlines. ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Oro linijų bendrovė: Singapore Airlines.
Maršrutas: Varijuoja.
Kaina: Varijuoja.
Datos: 2023 m. gegužės 1-31 d.
Užsakė: 2023 m. balandžio 30 d.
Mokėkite mokesčius / rinkliavas su: Platinum Card® iš American Express už 5 taškus už dolerį, išleistą tiesiogiai aviakompanijoje užsakytam lėktuvo bilietui (iki 500 000 USD per kalendorinius metus), „Chase Sapphire Reserve“ už 3 taškus už kelionėms išleistą dolerį arba „Chase Sapphire Preferred Card“ už 2 taškus už kelionėms išleistą dolerį. .

Susiję: 7 ištraukos iš mano pirmosios „Singapore Airlines“ verslo klasės patirties

Maršrutų pavyzdžiai

„Singapore KrisFlyer Spontneous Escapes“ siūlo pigius apdovanojimų skrydžius pasirinktais „Singapore Airlines“ maršrutais. Tačiau kiekvieną mėnesį nuolaida taikoma tik tam tikriems skrydžių numeriams, todėl dažnai nuolaidą gausite tik kelionei viena kryptimi.

Toliau pateikiami keli „promo“ apdovanojimų skrydžiai iš JAV, kuriuos galite užsisakyti su 30 % nuolaida iki balandžio 30 d. kelionėms nuo gegužės 1 iki 31 d.

Kilmė Kelionės tikslas „Promo“ apdovanojimai
Frankfurtas, Vokietija. Niujorkas (John F. Kennedy tarptautinis oro uostas). 17 500 mylių ekonomiškas skrydis SQ26 (gegužės 25 ir 27–30 d. užtemimo datos).

36 400 mylių aukščiausios klasės ekonomišku skrydžiu SQ26 (gegužės 17, 26 ir 27 d. užtemimo datos).

56 700 mylių verslo klase reisu SQ26 (gegužės 6, 8, 11-14, 17, 18, 21, 26 ir 28-30 d. užtemimo datos).

Tokijas (Tarptautinis Naritos oro uostas). Los Andželas. 51 100 mylių aukščiausios klasės ekonomišku skrydžiu SQ12 (gegužės 1–3, 5, 24 ir 28–31 d. užtemimo datos).
Singapūras. San Franciskas. 52 500 mylių aukščiausios klasės ekonomišku skrydžiu SQ34 (gegužės 1–15 d. užtemimo datos).
Mančesteris, Anglija. Hiustonas. 17 500 mylių ekonomiškas skrydis SQ52.
Singapūras. Los Andželas. Ekonomiška 29 400 mylių skrydžiuose SQ36 ir SQ38 (gegužės 1–11, 13, 16, 18, 20 ir 25–31 d. užtemimo datos).

Atminkite, kad KrisFlyer svetainėje vis tiek turite rasti apdovanojimų. „Reklamos“ apdovanojimai gali būti nepasiekiami tam tikromis datomis, net ir tomis, kurios nėra nurodytos kaip užtemimo datos. Jei ieškosite, apdovanojimai su nuolaida bus nurodyti kaip „reklama“.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

SINGAPOREAIR.COM

Norėdami gauti daugiau informacijos ir pamatyti „reklaminius“ apdovanojimus, kurie neatkeliauja arba neišvyksta iš JAV miestų, apsilankykite „Spontaneous Escapes“ pagrindiniame puslapyje.

Susiję: Dabar galite konvertuoti Singapūro KrisFlyer mylias į Marriott taškus, bet ar turėtumėte?

Uždirbkite mylių, kad užsisakytumėte šį apdovanojimą

Gana lengva uždirbti Singapūro KrisFlyer mylių. Programa yra 1:1 pervedimo partnerė su American Express Membership Rewards, Capital One, Citi ThankYou Rewards ir Chase Ultimate Rewards. „KrisFlyer“ taip pat yra „Marriott Bonvoy“ perdavimo partneris santykiu 3:1.

Jei pervedate taškus ir jie iš karto neatsiranda jūsų KrisFlyer paskyroje, apsvarstykite galimybę paskambinti KrisFlyer ir užimti apdovanojimų vietas iki taškų paskelbimo. Taip užrakinsite apdovanojimų vietas, todėl jums nereikės jaudintis, kad nebeliks galimybės. „KrisFlyer“ paprastai ima 25 Singapūro dolerius (apie 20 USD) arba 2500 mylių, kad užimtų apdovanojimų vietas.

Susiję: kaip (ir kodėl) turėtumėte uždirbti perleidžiamų taškų

Apatinė eilutė

Kai vienpusiai ekonominės klasės skrydžiai iš Azijos į JAV prasideda nuo mažiau nei 30 000 KrisFlyer mylių, neabejotina, kad Singapore Airlines spontaniškų pabėgimų išpardavimas gali pasiūlyti didelę vertę. Šie „reklaminiai“ apdovanojimai gali padėti padaryti paskutinės minutės kelionę šią gegužę.

Ekonominio apdovanojimo skrydžiai prasideda nuo 17 500 mylių penktosios laisvės skrydžiui iš Frankfurto į Niujorką. Tuo tarpu aukščiausios klasės ekonomiška kaina 36 400 mylių, o verslo klasė – 56 700 mylių.

Papildomi reportažai JT Genter, Katie Genter, Ehsan Haque, Benji Stawski ir Victoria Walker.