Skip to content
Home » Šis naujas Holland Amerikos kruizas gali būti pats epiškiausias kada nors

Šis naujas Holland Amerikos kruizas gali būti pats epiškiausias kada nors

  • by

Tai bus epinis kruizas, kokio dar nematyti.

„Holland America“ prezidentas Gusas Antorcha ketvirtadienį atskleidė planus surengti precedento neturinčią 133 dienų kelionę iš Fort Loderdeilo, kuri leistų JAV keliautojams aplankyti Antarktidą ir Arktį per vieną kelionę, nespėjus į tarptautinį skrydį.

2025 m. sausio 25 d. prasidėsiantis „Grand Voyage: Pole to Pole“, kaip ją vadina linija, iš esmės yra pasaulinis kruizas, vykstantis „aukštyn ir žemyn“, o ne iš vienos pusės į kitą.

Norėdami gauti daugiau kruizinių naujienų, vadovų ir patarimų, užsiprenumeruokite TPG kruizinių kelionių naujienlaiškį.

Vietoj to, kad keliautų aplink pasaulį savo horizontalia ašimi, kaip būdinga pasauliniam kruizui, reisą vykdantis Holland America laivas, 1 432 keleiviai „Volendam“, sukamaisiais judesiais apims nemažą Žemės rutulio gabalą nuo viršaus iki jo. apačioje.

Pradėjęs iš Fort Loderdeilo, Volendamas pirmiausia patrauks į pietus per Panamos kanalą į vakarinę Pietų Amerikos pakrantę ir toliau į Antarktidą – nutols iki pietų, kiek kada nors nukeliauja Holland America laivas.

Pasiekęs savo piečiausią tašką palei Antarkties pusiasalį, Volendamas suksis į šiaurę palei rytinę Pietų Amerikos pakrantę ir vakarinę Afrikos bei Europos pakrantę, pakeliui į Arktį.

Holland America naujas maršrutas nuo stulpo iki ašigalio. OLANDIJA AMERIKA

Po apsilankymo Arktyje (kur šiauriausias pasiektas taškas bus Norvegijos Šiaurinis kyšulis), Volendamas tęsis žiediniu maršrutu rytine Kanados ir JAV pakrante atgal į Fort Loderdeilį.

Tai toks maršrutas itin ilgų kruizų pasaulyje, kad „Holland America“ maršrutų planavimo komanda vis dar nėra visiškai tikra, ar jis bus sėkmingas, ar ne.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

„Tikrai nekantrauju pamatyti, kaip rinka į tai reaguos“, – išskirtiniame interviu TPG prieš paskelbiant sakė Holland America viceprezidentas, atsakingas už diegimą ir maršruto planavimą.

„Manau, kad yra nedidelis eksperimentas [going on] iš mūsų pusės, [to] pažiūrėkite, kaip tai veikia“, – pridūrė Grigsby, prižiūrintis maršruto planavimo komandą.

Susiję: 5 geriausios paskirties vietos, kurias galite aplankyti Holland America laive

Kad ir kas nutiktų, Grigsby sako TPG, kad plaukiojimą planuoti buvo malonu. „Buvo smagu į tai įdėti šiek tiek kūrybingų minčių“, – sakė jis.

Vienas iš didžiausių iššūkių, su kuriais susidūrė Grigsby, kurdamas maršrutą, apimantį tiek Arktį, tiek Antarktidą per 133 dienas, yra tai, kad kiekviena kelionės vieta turi labai siaurą langą, kada ją galima aplankyti.

Dėl atšiaurių sąlygų Žemės ašigalyje Antarktida paprastai pasiekiama laivams maždaug nuo lapkričio iki kovo, o Arktis iš tikrųjų yra perspektyvi kelionės tikslas tik kelis mėnesius vasarą ir maždaug vasarą.

Tai viena iš priežasčių, kodėl Grigsby kruizą pradėjo tik sausio pabaigoje. Dauguma pasaulinių kruizų ir ilgų kelionių iš Šiaurės Amerikos į Pietų Ameriką prasideda sausio pradžioje.

„Iš tikrųjų buvo tik laiko kreivė, kad galėtume tai padaryti“, – paaiškino Grigsby. „Mes turėjome patekti į Pietų Ameriką, kol ruduo nevirto žiema, o tada, kai žiema tapo pavasariu, turėjome pakilti į Šiaurės ragą (Norvegijos Arkties regione). Taigi, mes tarsi žaidėme su metų laikais.”

Susiję: 6 būdai stilingai ir prabangiai keliauti į Antarktidą

Nors saujelė ekspedicinių kruizų operatorių, pavyzdžiui, „Hurtigruten Expeditions“, praeityje vykdė reisus nuo ašigalio iki ašigalio, tai buvo kelionės į vieną pusę iš vieno poliarinio regiono į kitą, kurią pasiekti reikėjo ilgų skrydžių. Tai nebuvo reisai pirmyn ir atgal arba reisai iš JAV uostų, kuriuos buvo lengva pasiekti, ir jie nebuvo beveik tokie dideli, atsižvelgiant į aplankytų šalių ir uostų skaičių.

Naujasis maršrutas bus pirmasis kartas istorijoje, kai JAV gyvenantis poilsiautojas gali komerciniais tikslais keliauti tiek į Antarktidą, tiek į Arktį toje pačioje kelionėje, neįsėsdamas į tarptautinį skrydį.

Antorcha ketvirtadienį paskelbė apie naują maršrutą keleiviams, kurie dalyvavo 128 dienas trukusiame tradiciniame pasauliniame kruize Holland America’s Zuiderdam. Laivas tuo metu plaukė tarp Amsterdamo ir Kopenhagos.

Tai buvo pirmasis pasaulinis kruizas Holland America nuo COVID-19 pandemijos pradžios 2020 m., o Antorcha norėjo, kad plaukiojantys keleiviai – vieni ištikimiausių linijos klientų – pirmieji sužinotų apie naująjį stulpą. iki polių maršrutas.

2 epiniai Holland Amerikos kruizai vienu metu

Be naujojo kruizinio „nuo stulpo iki ašigalio“, „Antorcha“ ketvirtadienį paskelbė, kad „Holland America“ 2025 m. taip pat vykdys 124 dienų pasaulinį kruizą. Jis apvažiuos pasaulį tradiciškesniu horizontaliu būdu.

Be to, prasidėjęs ir pasibaigęs Fort Loderdeilyje, plaukimas sukels pasaulio ratą į vakarus, sustodamas Pietų Amerikoje, Ramiojo vandenyno pietuose, Australijoje, Azijoje, Afrikoje ir Europoje. Kelionė prasidės 2025 m. sausio 4 d. ir vyks Zuiderdame, kuriame telpa 1 964 keleiviai dviese.

Ir 133 dienų kelionė nuo ašigalio iki ašigalio, ir 124 dienų pasaulinė kelionė tuo pačiu metu bus pirmasis kartas per 150 metų trunkančią Holland America istoriją, kai linija vienu metu vykdo du ilgesnius nei 120 dienų reisus. .

2025 m. balandžio 24 d. Barselonoje susitiks du laivai, vykdantys naujus itin ilgus plaukimus 2025 m. – „Volendam“ ir „Zuiderdam“.

2025 metų pasaulinis kruizas. OLANDIJA AMERIKA

„Negalėjome šiek tiek pasilinksminti ir susikryžiuoti šiuos du laivus“, – sakė Grigsby. „Tikimės, kad turėsime daug darbų, kai abu laivai susitiks“.

Grigsby sakė ypač stengęsis, kad „Zuiderdam“ pasaulinis kruizas būtų kuo įdomesnis, „kad jis atlaikytų“ kruizą nuo stulpo iki stulpo kaip pasirinkimas kreiseriams, mėgstantiems ilgas keliones. Pavyzdžiui, jis lankėsi tokiose mažai lankomose vietose kaip Velykų sala ir Pitkerno sala Ramiajame vandenyne – pastarojoje garsėja Karališkojo laivyno HMS Bounty maištininkų palikuonys. Istorija apie 1789 m. „Sukilimą dėl gėrybių“ yra daugelio knygų ir filmų tema.

Kelionė taip pat apims vizitus į Prancūzijos Polinezijos salas, tokias kaip Moorea, Didysis Australijos barjerinis rifas ir rytinės Afrikos pakrantės kryptys – visa tai turėtų būti svarbiausia plaukiojantiems pasaulio kreiseriams.

Grigsby pažymėjo, kad Holland America naudoja savo keleivių apklausas, kad pasiektų vietas, kurias jie labiausiai norėtų aplankyti. Visos aukščiau nurodytos paskirties vietos užima aukščiausią vietą jų sąrašuose.

Padvigubinti ilgų kelionių

Nauji reisai atkeliauja, kai „Holland America“ dvigubai sumažina ilgesnes keliones iš JAV uostų, o tai jau seniai buvo šios linijos bruožas. Pastaraisiais mėnesiais bendrovė pristatė epinio naujojo Aliaskos maršruto iš Sietlo planus, kurie trunka keturias savaites, ir neįprastai ilgą maršrutą pirmyn ir atgal į Karibų jūrą iš Bostono – į šiaurinį uostą, į kurį paprastai neplaukia pirmyn ir atgal. Karibai.

Dar ilgesnėse „legendinėse kelionėse“, kurios yra naujos, yra 53 dienų trukmės kelionė iš Sietlo į Japoniją.

Visa tai yra dalis vis didesnio Holland America dėmesio kruizams JAV keliautojams, kurie jiems žada galimybę „pamatyti pasaulį nuo jūsų durų“, – teigia Holland America vyriausioji komercijos pareigūnė Beth Bodensteiner, kuri taip pat dalyvavo TPG interviu. Grigsbis.

„Manau, kad šie du [new world] Maršrutai kartu yra puikus to rezultatas, – sakė Bodensteineris. „Yra toks vienas laiko tarpas [in the first half of 2025] kur tikrai galėsite pamatyti didelę pasaulio dalį iš Fort Loderdeilo, o tai yra gana nuostabu.

Bodensteineris sakė, kad „Holland America“ vadovai padarė lažybas dėl pramogos, kuris iš dviejų maršrutų bus sėkmingesnis.

Susiję: Viskas, ką reikia žinoti apie Holland America kruizų kajutes ir apartamentus

Ji sakė, kad laikas tinkamas tokioms kelionėms, nes vis dar egzistuoja keršto kelionės po COVID-19 karantino. Žmonės, kurie dėl pandemijos keletą metų negalėjo niekur toli nuvykti, nori kompensuoti prarastą laiką.

„Tai unikali galimybė pasiūlyti dvi tikrai ilgas keliones vienu metu“, – prisiminimais dalijosi Bodensteineris.

Jei tai bus hitas, galite tikėtis daugiau.

„Kas žino, ar [it’s] kažkas, ko mes turėsime paklausą metai iš metų. Manau, kad šiuo metu niekas iš mūsų to nežino. Tačiau šiuo metu mes žinome, kad žmonės tiesiog labai trokšta unikalių potyrių“, – sakė ji.

Poliariniai regionai ir 28 šalys

Naujasis Holland America maršrutas nuo stulpo iki ašigalio yra vienas iš labiausiai…