Skip to content
Home » Ką tik paskelbta Disney World ir Disneyland Helovino vakarėlių datos ir informacija apie bilietus

Ką tik paskelbta Disney World ir Disneyland Helovino vakarėlių datos ir informacija apie bilietus

  • by

Redaktoriaus pastaba: tai pasikartojantis įrašas, nuolat atnaujinamas nauja informacija ir pasiūlymais.

Nors dar tik pavasaris, šiuo metų laiku pramogų parkai skelbia informaciją apie savo rudens baisaus sezono pasiūlymus ir netgi parduoda bilietus.

Praėjusiais metais grįžęs pilnai ir bauginančiai, „Disney World“ ką tik paskelbė, kad „Mickey’s Not So-Scary Halloween Party“ šį rudenį vėl užvaldys stebuklingą karalystę.

Naktinio renginio metu gausite specialią prieigą prie „Disney“ piktadarių susitikimų ir pasisveikinimų, išskirtinių Helovino tematikos pramogų ir nuotraukų, pasivažinėjimų ir skanėstų. Taip pat galite mėgautis naktiniais kerinčiojo Mickey’s Boo-To-You Helovino parado, kurį veda raitelis be galvos ir kuriame dalyvauja liūdnai pagarsėję Haunted Mansion kapinių kapų duobkasiai, peržiūra.

„Disney California Adventure Park“ šį rudenį taip pat sugrįš labai populiarus ir malonus „Oogie Boogie Bash“.

Abiejose pakrantėse bilietai išparduodami greičiau, nei vaikas gali nublizginti Helovino saldainių kibirą. Jei norite užtikrinti, kad gausite bilietą į vieną iš šių renginių, patariame pradėti planuoti jau dabar.

Susiję: Kaip sutaupyti pinigų „Disney“ nuomojant „Disney Vacation Club“ taškus

„Mickey’s Not So-Scary Halloween Party“ bilietų informacija

„Mickey’s Not So-Scary Halloween Party“ yra specialus Volto Disnėjaus pasaulio renginys po darbo valandų, į kurį reikia įsigyti vakarėlio bilietą, o ne įprastą „Disney“ pramogų parką.

Galite gauti vieną įprastą pramogų parko bilietą dienos valandoms, o tada bilietą į šį vakarėlį. Tačiau dažniausiai jūsų ir jūsų piniginės interesas yra pailsėti per dieną ir įeiti į parką naudojant tik vakarėlio bilietą kuo anksčiau, ty 16 val.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

WALT DISNEY PASAULIS

Vakarėlis vyksta nuo 19 val. iki vidurnakčio 38 skirtingas naktis nuo rugpjūčio 11 iki lapkričio. 1. Bilietų kainos skiriasi priklausomai nuo pasirinktos datos, bet paprastai prasideda nuo daugiau nei 100 USD vienam asmeniui (Bilietai su nuolaida paprastai yra prieinami „Disney World“ metinio abonemento turėtojams ir „Disney Vacation Club“ nariams).

Susiję: geriausios kredito kortelės jūsų „Disney“ atostogoms

Šiais metais bilietai bus parduodami balandžio 27 d. kai kuriems Walt Disney World Resort viešbučio svečiams, o visi svečiai juos galės įsigyti nuo gegužės 2 d.

Nelabai baisaus Mikio Helovino vakarėlio datos:

  • Rugpjūčio d.: 11, 15, 18, 22, 25, 29 d.
  • Rugsėjo d.: 1, 4, 8, 10, 12, 15, 17, 19, 22, 24, 26, 28, 29 d.
  • Spalio d.: 1, 3, 5, 6, 9, 10, 12, 13, 15, 17, 19, 20, 22, 24, 26, 27, 29, 31 d.
  • Lapkričio d.: 1.

Bilietus galite įsigyti tiesiogiai iš „Disney“ arba per trečiosios šalies svetainę, pvz., „Undercover Tourist“. Galbūt norėsite, kad tik įsigytas bilietas būtų užkoduotas kaip kelionė, kad galėtumėte uždirbti papildomų taškų šioje kategorijoje savo kredito kortelėje arba išnaudoti metinį mokestį. kreditinės kortelės kelionės kreditas. Tokiu atveju verta rinktis „Undercover Tourist“, nes bilietų pirkimas tiesiai iš „Disney“ paprastai nėra koduojamas kaip kelionės.


KAD NEMOKAMOS PAGALBOS PLANUOJANT IR UŽSISAKYJANT KITAS DISNĖ ATOSTOGAS, PASIŽIŪRĖKITE TPG DISNEY UŽSAKYMO PARTNERĮ, PELĖS PATARĖJAS.


Oogie Boogie Bash bilietų informacija

Praėjusiais metais „Oogie Boogie Bash“ buvo išparduota gerokai prieš prasidedant vakarėliams, ir nenustebsime, kad šiais metais vėl išvysime didelę paklausą, atsižvelgiant į renginio populiarumą.

VASAROS HULL/TAŠKŲ VAIKINAS

Disneilendas dar nepaskelbė renginių datų ar informacijos apie bilietus, tačiau renginys paprastai prasideda rugsėjo pradžioje ir tęsiasi iki Helovino. Ši istorija bus atnaujinta su visomis baisiausiomis detalėmis, kai tik jos bus paskelbtos.

Vienas dalykas, kurį žinome, yra tai, kad Mikis ir Minė šių metų renginyje vilkės visiškai naujus, bauginančiai šventinius kostiumus, papuoštus šikšnosparniais ir vorais. Jei šių metų „Oogie Boogie Bash“ yra panašus į ankstesnius vakarėlius, taip pat galite tikėtis aukščiausios klasės piktadarių pasirodymų, skanėstų tako, specialių paradų, baisaus dekoro ir kt.

DISNEYLAND KURORTAS

Susiję: Kur apsistoti lankantis Disneilende

Jei norite apsistoti viešbutyje, turinčiame savo specialų įėjimą tiesiai į Kalifornijos nuotykius, apsvarstykite „Disney’s Grand Californian“. Jis tiesiogine prasme sujungtas su parku per įėjimą, todėl vakaro vakarėliuose lankytis lengva.

Apatinė eilutė

Jei jums patinka viskas, kas šiek tiek baisu „Disney“, pradėkite kurti Helovino sezono kelionių planus dabar. Nors vakarėlių bilietai paprastai išparduodami ne pirmą dieną, kai jie parduodami, istoriškai bilietai mažėja ir galiausiai tampa nepasiekiami, ypač Disneilende.

Taigi, nuo gegužės 2 d. pasižymėkite savo kalendorius Disney World Helovino bilietų pardavimui ir laukite daugiau informacijos apie Disneilendą.

Susiję skaitymai: