Skip to content
Home » Kreditinės kortelės nuomos kortelių draudimas – „The Points Guy“.

Kreditinės kortelės nuomos kortelių draudimas – „The Points Guy“.

  • by

Jei ketinate išsinuomoti automobilį artimiausiam laikui, jums gali kilti klausimas, kaip apsidrausti nuomos atveju – ir, tikiuosi, nereikės mokėti papildomai.

Kai renkatės išsinuomotą automobilį, nuomos agentūra gali pateikti painų automobilio draudimo priedų ir galimų įsigyti apsaugos priemonių sąrašą. Nors automobilio nuomos draudimas gali atrodyti gera idėja, jums to gali nereikėti. Galų gale, kai kurios iš geriausių kelionių apdovanojimų kortelių suteikia automobilio nuomos draudimą, kuris gali leisti jums atsisakyti nuomos bendrovės atsisakymo suteikti žalą dėl susidūrimo.

Visų pirma, kai kurios geriausios premijos kortelės automatiškai atleidžia nuo susidūrimo padarytos žalos, kai mokate už automobilio nuomą savo kortele. Šis atsisakymas gali būti taikomas nuomojamų automobilių avarijoms, vagystėms ar sugadinimams. Šiandien aptarsiu geriausius automobilio nuomos draudimo iš kredito kortelių variantus ir atsakysiu į kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus, susijusius su šia lengvata.

Kaip veikia kredito kortelės nuomos draudimas?

Jums reikia dviejų dalykų – kreditinės kortelės su automobilio nuomos draudimu ir nuomojamo automobilio – tačiau vien jų turėti neužtenka. Sąlygos ir sąlygos skiriasi, tačiau paprastai jos reikalauja, kad už nuomotą automobilį sumokėtumėte atitinkama kortele (dažniausiai visą sąskaitą, o ne tik jos dalį) ir atsisakytumėte automobilių nuomos bendrovės siūlomo draudimo.

Jei nesilaikysite šių reikalavimų, jūsų kredito kortelės automobilio nuomos draudimas neįsigalios. Tai blogos naujienos, jei susidūrėte su problema ir sužinosite, kad neturite tokios apsaugos, kokią manėte turį. Taip pat turite suprasti, kad ši apsauga nesuteikia kitų draudimo rūšių, kurias aptarsime toliau.

Geriausios kredito kortelės automobilio nuomai draudimui

Nors svarbu suprasti, kiek taškų ar mylių galite uždirbti, mes sutelkiame dėmesį į ką nors kita: draudimo apsaugą, kuri apima kuo daugiau nuomos aspektų be netikėtų mokesčių.

Šios kortelės siūlo pagrindinį automobilio nuomos draudimą daugeliui nuomojamų patalpų:

Susiję: Ar turėčiau įsigyti nuomojamo automobilio draudimą, kad užsisakyčiau automobilį?

Pirminis ir antrinis automobilio nuomos draudimas

Automobilių nuomos draudimas, galimas tam tikrose kelionių apdovanojimų kortelėse, gali būti pagrindinis arba antrinis automobilio nuomos susidūrimo žalos atsisakymas. Antrinis draudimas pradedamas leisti tik tada, kai naudojamasi kitomis draudimo rūšimis, pvz., kelionių arba asmeninio automobilio draudimu. Antrinis draudimas padengtų visas likusias mokėtinas išlaidas, pvz., tų kitų polisų išskaitas.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Jei patekote į avariją išsinuomotame automobilyje ir naudojote kredito kortelę su antriniu draudimu, greičiausiai turėsite pateikti pretenzijas kelioms draudimo bendrovėms. Kita vertus, pirminis draudimas taikomas prieš bet kokią kitą draudimo rūšį. Turėdami pirminį draudimą, pateiktumėte vieną pretenziją.

@BRITTNEYBOROWSKI PER TWENTY20/GETTY IMAGES

Abiejų rūšių draudimas paprastai turi maksimalias draudimo sumas, todėl įsitikinkite, kad jos atitinka arba viršija bendrą nuomojamo automobilio vertę. Paprastai pirminis draudimas jums kompensuos išsinuomoto automobilio vertę grynaisiais pinigais arba jo remonto išlaidas, atsižvelgiant į tai, kuri suma mažesnė. Tačiau antrinis draudimas jums kompensuos tik tą sumą, kuri nėra padengta kitais draudimo liudijimais.

Dauguma antrinių kreditinių kortelių automobilių nuomos draudimo polisų automatiškai tampa pirminiu draudimu dviem įprastais scenarijais. Pirma, jei nuomojatės automobilį ne JAV, o jūsų asmeninio automobilio draudimo polisas neapdraustas, jūsų kredito kortelės draudimas gali tapti pagrindiniu. Antra, jei neturite automobilio arba neturite automobilio draudimo poliso, dauguma antrinio draudimo iš kredito kortelių taps pirminiu.

Susiję: 11 dažniausiai pasitaikančių automobilių nuomos klaidų – ir kaip jų išvengti

Kas taikoma (o kas ne)

Automobilio nuomos draudimas iš jūsų kreditinės kortelės techniškai vadinamas „auto nuomos draudimu susidūrus su žalą“. Ši išmoka suteikia kompensaciją už žalą dėl susidūrimo ar vagystės – iki faktinės daugumos transporto priemonių vertės grynaisiais pinigais. Nors kai kurių kortelių draudimas taip pat apima nuomos įmonės nustatytus naudojimo praradimo ir vilkimo mokesčius, kitų kredito kortelių politika apima tik fizinę nuomojamos transporto priemonės žalą ar vagystę.

Be to, kai kurie nuomos tipai ir vietos gali būti netinkami padengti. Turėkite omenyje šias nuostatas, jei pasikliaujate automobilio nuomos kredito kortele draudimo išmokomis:

Civilinės atsakomybės draudimas neįtrauktas

Nors kortelės privalumai gali padengti žalą jūsų nuomojamam automobiliui, nauda neapima žalos, kurią padarote kitoms transporto priemonėms ir asmeniniam turtui. Ir kreditinės kortelės susidūrimo žalos atsisakymas paprastai neapima jūsų ir (arba) kitų avarijoje dalyvavusių žmonių sužalojimų. Jūsų automobilio draudimo polisas gali įsigalioti čia, tačiau naudinga patikrinti polisą arba paskambinti paslaugų teikėjui, kad patvirtintumėte.

Jei neturite automobilio ir norite apsaugos nuo atsakomybės, apsvarstykite galimybę įsigyti ne savininko automobilio draudimą. Daugelis draudimo kompanijų siūlo tokio tipo apsaugą, nors ji negali būti reklamuojama internete. Verta nustatyti kainas keliose įmonėse, nes kainos gali labai skirtis.

Apima ne visų tipų automobilius

Jei laikotės standartinių automobilių nuomos kategorijų, pvz., kompaktiškų, vidutinių ir pilno dydžio, jūsų kredito kortelės automobilio nuomos draudimas turėtų būti taikomas. Tačiau dauguma polisų neapima specialių transporto priemonių, kurios paprastai apima didelius keleivinius furgonus, pikapus, senovines transporto priemones, RV ir motociklus.

KATIE GENTER / TAŠKŲ VAIKINAS

Be to, į daugelį politikų neįtraukiamos nuomos ir mikrolizingo sutartys, o daugumoje – nuoma per asmeninio automobilių dalijimosi bendroves, tokias kaip Turo.

Susiję: Ar „Turo“ automobilių nuoma yra apdrausta kredito kortelės draudimu?

Yra ribotas dienų skaičius

Daugelis skaitytojų tikriausiai išsinuomoja automobilius vos kelioms dienoms. Tačiau jei jums reikia automobilio nuomos keliems mėnesiams, jūsų kredito kortelės draudimas paprastai nebus taikomas. Būtinai patikrinkite nuomos politikos limitą; dauguma galioja 30 dienų, tačiau verta žinoti tikslią draudimo ribą.

Susiję: nerandate automobilio nuomos? Štai 7 paslaptys, kurios gali padėti

Kai kurios šalys neįtraukiamos

Tikslus neįtrauktų šalių sąrašas skiriasi priklausomai nuo kortelės ir išdavėjo iki išdavėjo. Vis dėlto dažniausiai pasitaikančios išimtys yra Australija, Izraelis, Italija, Airija, Jamaika, Šiaurės Airija ir Naujoji Zelandija. Prieš keliaudami, paskambinkite savo kortelėje nurodytu klientų aptarnavimo numeriu, kad įsitikintumėte, jog jūsų kelionės tikslas yra padengtas, kai nuomojatės automobilį už JAV ribų. Kitos draudimo išimtys apima šalis, kurioms taikomos JAV ekonominės sankcijos, o tai reiškia, kad nuomos mokesčiai tokiose šalyse kaip Kuba greičiausiai nebus apdrausti.

Įsitikinkite, kad jūsų nuoma yra tinkama

Turite atidžiai perskaityti kortelės politiką, kad suprastumėte, kas neapdrausta. Jei kyla abejonių dėl draudimo, skambinkite kortelėje nurodytu klientų aptarnavimo numeriu. Galite gauti daugiau informacijos ir patvirtinti, kad jūsų polisas apima jūsų nuomojamos transporto priemonės tipą šalyje, kurioje lankysitės.

Susijęs: Kaip sutaupiau beveik 250 USD vienai dienai išsinuomodamas automobilį, važiuodamas 110 USD už Uber

Jei norite užduoti klausimų apie kortelės turėtojo privalumus, skambinkite numeriu, nurodytu kortelės gale. BROTHERS91 / GETTY IMAGES

Populiariausios kortelės su pirminiu automobilių nuomos draudimu

Šiame skyriuje aptariamos kai kurios iš geriausių kreditinių kortelių, siūlančių pirminį automobilio nuomos draudimą – tol, kol naudojate kortelę mokėdami už visą nuomą. Atminkite, kad tai nėra baigtinis sąrašas; galite rasti kitų kortelių, siūlančių pirminį draudimą. Visų pirma, išskyrėme korteles, kurios nėra atviros naujiems pareiškėjams.

Chase Sapphire Reserve ir Chase Sapphire Preferred Card

„Chase Sapphire Reserve“ ir „Chase Sapphire Preferred“ teikia pirminį automobilių nuomos draudimą daugumoje šalių nuomai, apimantį iki 31 dienos iš eilės. Visų pirma, ši politika apima nuostolius, įskaitant fizinę nuomojamos transporto priemonės žalą ir vagystę, galiojančius nuomos įmonės mokesčius už naudojimo praradimą ir pagrįstus bei įprastinius vilkimo mokesčius, susijusius su padengtais nuostoliais.

Automobilių nuoma Pietų Afrikos PLZ oro uoste. KATIE GENTER / TAŠKŲ VAIKINAS

Tačiau šių dviejų kortelių politikos detalės šiek tiek skiriasi. Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite visus pranašumų vadovus, pateiktus šiose nuorodose:

Susijęs: „Sapphire“ demonstravimas: „Chase Sapphire Preferred“ ir „Chase Sapphire Reserve“

Be automobilio nuomos privilegijų, „Sapphire Reserve“ suteikia privilegijų, pvz., iki 300 USD metinių kelionių kreditų, „Priority Pass Select“ narystę, geriausią savo klasėje kelionių apsaugą ir iki 100 USD paraiškos mokesčio kreditą „Global Entry“, „TSA PreCheck“ ar Nexus kas ketverius metus.

Tuo tarpu „Chase Sapphire Preferred Card“ yra viena iš geriausių kelionių apdovanojimų kortelių, kurių metinis mokestis yra mažesnis nei 100 USD. …