Skip to content
Home » „Rumpl Blanket“ apžvalga – „TravelFreak“.

„Rumpl Blanket“ apžvalga – „TravelFreak“.

  • by

Eidama į stovyklas, kai augau, prisimenu, kad tėvai visada atsinešdavo seną miško žalią REI vilnonę antklodę. Bėgant metams ši antklodė išgyveno daug: nuo iškylų ​​ant purvo takelių iki apsaugos nuo krušos iki laužo žarijų išdegimo.

Technologijos, medžiagos ir dizainas labai pažengė į priekį nuo to laiko, kai buvo pagaminta antklodė, bet aš turiu daug prisiminimų, susijusių su ta antklode. Atrodė, kad jis visada buvo šalia kiekvieno nuotykio.

Gera lauko antklodė turi būti šilta, supakuota, patvari ir lengvai valoma. „Rumpl“ antklodė buvo sukurta naudojant šiuolaikines technines medžiagas ir konstrukciją iš lauko įrangos pramonės, kad būtų sukurta geriausia kasdienė antklodė.

Šioje apžvalgoje pasiėmiau Rumpl antklodę, kad galėčiau ją išbandyti. Nuo sniego batų ir atsitiktinių slidinėjimo kelionių Wasatch kalnų grandinėje iki žiemos stovyklavimo raudonųjų uolienų dykumose, manau, man pavyko tai įveikti.

Ši „Rumpl“ antklodės apžvalga pateiks jums nuoširdžią nuomonę apie šią pūstą antklodę, pagrįstą naudojimu realiame pasaulyje. Padėsiu suprasti, kuo jis geras, kas netinka ir ar tai būtų geras pirkinys.

Rumpl Blanket Pirmieji įspūdžiai

Rumpl Blanket Pirmieji įspūdžiai

Mano pirmasis įspūdis, ištraukus antklodę iš maišelio, buvo sklandžiai. Aptakus austas poliesterio audinys yra šilkinis ir beveik nesitrinantis liesti. Tai labai panašu į audinį iš modernaus pūkinio miegmaišio, o tai prasminga, nes šiose pūstose antklodėse gali būti panaudotos aukštos kokybės lauko įrangos medžiagos.

Antklodė buvo gražiai susukta į tam skirtą maišelį. Man patinka, kad daiktų maišelis turi tokį patį dizainą kaip ir visa antklodė.

Rumpl antklodė privalumai ir trūkumai

„Rumpl“ antklodė tikrai parduodama kaip lauko antklodė stovyklavimui, iškyloms, koncertams ir kt. Dizainas tikrai tai atspindi. Tai neabejotinai pasižymi šilta, vandeniui atsparia, supakuota antklode, kuri yra patvari ir lengvai valoma.

Ne visiems patiks šios antklodės pojūtis namuose, o kai kuriems žmonėms gali būti sunku pateisinti tiek pinigų išleidimą paprastai antklodei. Galų gale, ši antklodė skirta žmonėms, kurie nori kažko geresnio už įprastą antklodę iškylai ir kuris atlaikys naudojimą lauke.

Argumentai „už”

  • Vandeniui ir dėmėms atsparūs poliesterio apvalkalai puikiai tinka naudoti lauke
  • Jis pagamintas iš perdirbtų medžiagų
  • Patvarus ripstop apvalkalas atlaikys nusidėvėjimą
  • Lygią medžiagą lengva valyti
  • Puikios funkcijos, pvz., pelerinos segtukas, daiktų maišelis ir kampinės kilpos

Minusai

  • Sintetinė izoliacija nėra tokia lengva ar supakuota kaip pūkai
  • Jis nėra toks minkštas kaip vilnos antklodė
  • Tai brangu už paprastą antklodę

Kas yra Rumplis?

„Rumpl“ buvo sukurta remiantis idėja, kad techninės medžiagos ir lauko įrangos dizainas būtų kasdienių nuotykių antklodė. Jie sako, kad idėja kilo, kai jų įkūrėjai slidinėjimo ir banglenčių kelionės metu įstrigo jų furgone ir turėjo susikrauti miegmaišius, kol atvyks pagalba.

Ši patirtis paskatino idėją apie „miegmaišio antklodę“, kurios dizainas yra optimizuotas kasdieniam naudojimui, naudojant aukštos kokybės medžiagas iš lauko įrangos.

Įkurta 2014 m., „Rumpl“ siekia supažindinti pasaulį su geresnėmis antklodėmis, naudodama aukštos kokybės medžiagas ir novatorišką dizainą. „Rumpl Original Puffy Blanket“ yra geriausiai parduodamas produktas.

Vienas dalykas, kuris man patinka šiame prekės ženkle, yra jų įsipareigojimas siekti tvarumo ir daryti teigiamą poveikį. Lauko reikmenys dažnai gaminami tokiu būdu, kuris kenkia gražioms vietoms, kurias mėgstame tyrinėti. Vis daugiau prekių ženklų pradeda suprasti šią ironiją ir keičia savo verslo būdus, kad sumažintų atliekų kiekį ir padidintų skaidrumą.

„Rumpl“ skiria 1% visų savo pajamų (ne pelno) aplinkosaugos ne pelno organizacijoms. 2019 m. jie taip pat atnaujino visą savo produktų liniją, kad būtų naudojamos 100 % perdirbtos medžiagos.

Rumpl antklodės apžvalga

Svarstydamas „Rumpl“ antklodės veikimą, manau, kad svarbu nepamiršti jo numatyto naudojimo. Jis skirtas naudoti technines medžiagas, kad būtų sukurta funkcionali kasdienė antklodė, optimizuota naudoti lauke.

Tai nėra itin pliušinė antklodė, kurią galima laikyti ant sofos namuose. Tuo pačiu metu tai nėra itin lengvas kuprinės antklodė, kurį reikia nunešti toli į užmiestį. Tai yra kažkur tarp jų ir geriausiai tinka kasdieniam naudojimui lauke, nuo iškylų ​​iki automobilių stovyklavimo.

Medžiagos

Rumpl medžiaga

Šios antklodės išorinis apvalkalas pagamintas iš 30 denų ripstop poliesterio. Abi antklodės pusės pagamintos iš tos pačios medžiagos. Jis labai panašus į audinį, kurį rasite daugumoje šiuolaikinių miegmaišių. Jis yra plonas, lygus ir gana lengvas.

Korpuso viduje „Rumpl Original Puffy Blanket“ šilumai naudojama tuščiavidurio pluošto sintetinė izoliacija. Sintetinė izoliacija tikrai nėra tokia lengva ar supakuota kaip pūkai, tačiau ji geriau veikia, jei sušlampa ir yra pigesnė. Jei tikrai norite, kad pūkų užpildas būtų lengvas, „Rumpl“ turi pūkų antklodę už dvigubai brangesnę kainą.

Tiek išorinis apvalkalas, tiek izoliacija pagaminti iš perdirbto poliesterio, pagaminto po vartojimo. Rumpl sako, kad vienam asmeniui skirta antklodė pagaminta iš 60 vandens butelių, o dviejų žmonių – 100.

Estetinis

Rumpl spalva

Viena iš mano mėgstamiausių „Rumpl Original Puffy Blanket“ savybių yra platus spalvų ir dizaino pasirinkimas. Jei rimtai, galite praleisti daug laiko slinkdami per visus nuostabius dizainus.

Labai lengva gauti antklodę, atitinkančią jūsų stilių, nesvarbu, ar norite unikalaus meno kūrinio, garsaus dizaino, kuris išsiskiria iš minios, ar labiau neįvertintos vientisos spalvos.

Aš asmeniškai turiu vieno žmogaus dydžio antklodę su Siono nacionalinio parko dizainu, kurios vienoje pusėje yra visas menininko atvaizdas Siono kanjonas. Kadangi esu Jutos gyventojas, visur, kur bebūčiau, jaučiuosi kaip namuose.

Šiluma

Išbandžiau šią antklodę žiemą šiaurinėje Jutos valstijoje, o dažniausiai ji buvo naudojama važinėjant sniegbačiais ir slidinėjimo turistinėse išvykose Wasatch kalnuose. Niekada anksčiau nebuvau atsinešęs antklodės į kalnus žiemą ir man patiko, kad galiu ją pakloti ant sniego, kad galėčiau atsispirti ir nusiauti batus, kad galėčiau mėgautis pietumis ir karštu gėrimu.

Likau sužavėta, kaip ši antklodė puikiai izoliuoja nuo sniego (ar šaltos žemės) po jumis. Taip pat

Ši lengva antklodė, skirta miegoti lauke, tikrai neatstos pilno miegmaišio stovyklaujant dideliame aukštyje ar vėsesniu oru, tačiau to pakanka, kad vasaros naktimis lauke sušiltų.

Komfortas

Apskritai rekomenduočiau šią antklodę patogumo požiūriu. Jis jaučiasi lygus ant jūsų odos ir yra labai lengvas. Ne, tai ne itin minkšta, minkšta antklodė, bet tai nepaisytų tikslo. Pūkuotos antklodės pritraukia nešvarumus ir gana greitai taps bjaurios naudojant lauke.

Aš asmeniškai mėgstu aptakią, lygią miegmaišį primenančio audinio tekstūrą ir mėgstu naudoti šią jaukią antklodę namuose vėsiais rytais. Kai kuriems žmonėms jis gali atrodyti per slidus arba plastiškas, kad jiems labiau patinka naudoti namuose.

Patvarumas

Neturėjau savo Rumpl antklodės pakankamai ilgai, kad turėčiau daug atsiliepimų apie ilgalaikį patvarumą, bet štai mano pastebėjimai ir mintys.

30 denų ripstop poliesterio audinys yra labai lygus ir puikiai padeda išvengti kliūčių ant akmenų ar krūmų. Jis yra plonas ir lengvas

Kai kurie dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, yra laužo kibirkštys, kaktuso spygliai ir pagunda naudoti šią antklodę kaip ekspromtu sukurtas roges. Jei pavyks jų išvengti, manau, kad ši stovyklavimo antklodė tarnaus ilgai.

Jei kada nors joje atsiras skylė, Tenacious Tape ją be problemų užlopys.

Rumpl antklodės savybės

Man patinka, kad „Rumpl“ pasirinko tokį paprastą gaminį kaip antklodė ir tikrai atkreipė dėmesį į kiekvieną dizaino detalę, kad jis būtų kuo funkcionalesnis ir patogesnis. To tikiuosi iš aukščiausios klasės techninės nuotykių įrangos, ir puiku matyti, kad tai perkeliama į kasdienį naudojimą.

Cape Clip

Rumpl Cape klipas

Novatoriškiausia šios stovyklavietės antklodės savybė yra pelerinos segtukas, kuris gali pritvirtinti antklodę aplink jus, o jūsų rankos bus laisvos. Tai puikiai tinka apsirengti ir jaustis gaminant maistą ar tiesiog leisti laiką vėsiais vakarais stovyklaujant.

Štai kaip tai veikia. Viename ilgajame antklodės krašte yra du skirtingi tvirtinimo taškai: juostos gabalas su dviem mažomis sagtimis ir maža juostos kilpa. Tu uždengi antklodę…