Skip to content
Home » „Away Bagage“ apžvalga: „Hype“ ar verta?

„Away Bagage“ apžvalga: „Hype“ ar verta?

 • by

„Away Luggage“ yra turbūt labiausiai trikdantis bagažo prekės ženklas šiandieninėje rinkoje. Jie siūlo gražiai suprojektuotus, aukštos kokybės, patvarius lagaminus, kuriems suteikiama viena geriausių garantijų, kurias šiuo metu siūlo bet kuris bagažo prekės ženklas.

Jie įgijo didžiulį populiarumą dėl savo stiprios veiklos socialinėje žiniasklaidoje, o daugybė influencerių ir įžymybių reklamavo prekės ženklą socialinės žiniasklaidos platformose.

Bet ar „Away Bagage“ tikrai vertas triukšmo? O gal jie tiesiog labai gerai užsiima rinkodara?

Šioje „Away Luggage“ apžvalgoje išbandžiau jų produktus, kad nustatyčiau, ar jie yra gera investicija, ar ne.

(Spoileris: jei ieškote lagamino su švariomis linijomis ir lygiais paviršiais, kuris TAIP PAT būtų neįtikėtinai praktiškas ir atlaikytų laiko išbandymą, „Away“ tikrai verta!)

Pirmieji įspūdžiai iš bagažo

Pirmieji įspūdžiai iš bagažo

Pirmą kartą apie „Away“ sužinojau per savo „Instagram“ kanalą. Jų rinkodara yra neabejotinai puiki! Jie gerai žinomi kaip lagaminų prekės ženklas, perėmęs „Instagram“.

Mane patraukė jų gaminiai dar tada, kai daug nesužinojau apie prekės ženklą. Jie puikiai perteikia savo apgalvotų kelionių viziją ir tai, kaip jų lagaminai gali padėti jums įgyvendinti šią viziją.

Bendrovė save pozicionuoja kaip siūlanti novatoriškus bagažo ir nešiojimo sprendimus, kuriuos keliautojai kuria keliautojams. Viskas, ką prekės ženklas skelbia, perteikia jų įsitikinimą, kad kelionės turėtų būti sklandesnės ir mažiau įtemptos, kupinos ketinimų ir tikslo.

Estetika yra aukščiausios klasės, paprastas ir modernus dizainas. Jie siūlo įvairių dydžių ir spalvų. Akivaizdu, kad dizaineriai daug dėmesio skyrė išvaizdai, bet nebuvau tikras, ar kokybė atitiks kitus, labiau įsitvirtinusius prekės ženklus.

Mano patirtis su rankiniu bagažu, ypač originaliu „Away Carry-On“, viršijo mano lūkesčius. Po daugiau nei metų naudojimo bagažas vis dar atrodo praktiškai naujas! Tai tikrai pakeitė mano požiūrį į prekės ženklą; tai daugiau nei tik gražiai atrodantis lagaminas.

Away naudoja aukštos kokybės statybos technologijas ir aukščiausios klasės medžiagas visiems savo gaminiams, kurie atlaiko laiko išbandymą. Jų lagaminai ir krepšiai pagaminti iš polikarbonato, aliuminio ir vandeniui atsparaus nailono.

Taip, jų dizainas yra aptakus, tačiau jie taip pat yra patvarūs ir našūs.

Be to, jų dėmesys detalėms ir kūrybiškumas, pavyzdžiui, įtaisytieji USB prievadai įkrovimui, stiprus ir funkcionalus vidinis suspaudimas ir išimami skalbinių maišeliai užtikrina sklandžią naudotojo patirtį.

Bagažo privalumai ir trūkumai

Gerai, pakalbėkime konkrečiai.

Kaip ir daugelis rinkoje esančių lagaminų, „Away“ siūlo tvirtą dizainą (šiuolaikiniam keliautojui neabejotina). Visi jų lagaminai turi lygius įvairiomis kryptimis besisukančius ratukus, kurie leidžia lengvai naršyti ankštose erdvėse. Ratai taip pat yra labai tylūs, o tai mano knygoje yra būtina.

Nešiojamuose ir registruotuose krepšiuose yra TSA patvirtinta kombinuota spyna, kuri padės apsaugoti savo daiktus. Vėlgi, gana įprasta šiais laikais, bet puiku turėti.

Be pačių produktų, „Away’s“ turi aukščiausio lygio klientų aptarnavimo, įspūdingos grąžinimo politikos ir tvirtos ribotos garantijos reputaciją. Jei kada nors sugadinsite lagaminą, jie jį pataisys arba pakeis. Gerbiu įmones, kurios stovi už savo gaminių: tai labai parodo jų įsipareigojimą sukurti geriausią įmanomą lagaminą.

Tačiau tuo pačiu metu „Away“ gali būti ne visiems.

Bagažas yra sunkesnis nei dauguma rinkoje esančių kieto korpuso lagaminų. Jei ieškote kažko itin lengvo, tai gali būti ne pats geriausias pasirinkimas.

Kainos taip pat gali būti didesnės, palyginti su kitais panašiais prekių ženklais, tokiais kaip Monos ir July. „Away“ siūlomos stiliaus parinktys yra ribotos, todėl, jei nesate jų bendros prekės ženklo išvaizdos gerbėjas, nesitikėkite, kad naršydami jų svetainėje rasite ką nors iš esmės kitokio.

Argumentai „už”

 • 100 dienų bandomasis laikotarpis
 • Puiki garantija dėl defektų ir pažeidimų
 • Modernus ir glotnus dizainas
 • Įvairių dydžių rankiniam ir registruotam bagažui
 • Patvarios medžiagos, tokios kaip aliuminis ir polikarbonatas
 • Lygūs kelių krypčių sukimo ratai, kurie palengvina naršymą
 • TSA patvirtinta kombinuota spyna saugumui keliaujant
 • Vidiniai suspaudimo dirželiai, kad daugiau tilptų į jūsų lagaminą
 • Komplektuojama su individualia juoda odine bagažo etikete
 • Paslėptas skalbinių krepšys, padedantis išlaikyti tvarką keliaujant

Minusai

 • Ne pats lengviausias pasirinkimas rinkoje
 • Galimas ribotas dizaino pasirinkimas
 • Gali būti brangesni nei kiti rinkoje esantys lagaminai.
 • Nešiojimo rankena gali būti šiek tiek kieta

Kas yra „Away Bagage“?

Kompaniją Niujorke įkūrė dvi moterys – Jen Rubio ir Steph Korey. Tiesą sakant, tai iki šiol vienas daugiausiai finansuojamų moterų remiamų startuolių.

Po to, kai Jen lagaminas katastrofiškai sugedo Šveicarijos oro uoste, ji pradėjo ieškoti patikimesnio bagažo. Kai ji negalėjo rasti nieko, kas atitiktų jos lūkesčius, Jen kartu su Steph Korey iš Warber Parker sukūrė kieto apvalkalo lagaminą, kuris būtų gražus ir patvarus: bagažas šiuolaikiniam keliautojui.

„Away“ požiūrį į bagažo dizainą įtakoja jų keliautojų patirtis realiame pasaulyje. Jie siekia suprasti šiuolaikinių keliautojų poreikius ir sukurti šiuos poreikius tenkinančius produktus.

Išvykusio bagažo apžvalga

Medžiagos

Bagažo medžiaga

„Away“ lagaminai pirmiausia siūlomi iš dviejų medžiagų: polikarbonato ir aliuminio.

Polikarbonatas yra termoplastikas, kuris yra labai atsparus smūgiams ir įbrėžimams. Tai lengva medžiaga, kuri taip pat yra lanksti, o tai reiškia, kad ji gali sugerti smūgius ir smūgius kelionės metu.

Polikarbonatiniai lagaminai yra lengvi ir labai patvarūs, todėl idealiai tinka dažnai keliaujantiems, norintiems patikimo lagamino, kurį būtų lengva nešiotis.

Aliuminis yra lengvas metalas, kuris yra labai atsparus pažeidimams ir nusidėvėjimui. Jis yra sunkesnis už polikarbonatą, tačiau užtikrina tokį apsaugos lygį, kuris neprilygsta kitoms medžiagoms.

„Away“ aliuminio lagaminai yra sunkesni ir labai brangūs, tačiau jie suteikia daugiau apsaugos ir aukščiausios kokybės. Jie idealiai tinka visiems, kurie kelionėms nori prabangiausio ir įmantriausio lagamino.

Estetinis

„Away“ krepšiai yra žinomi dėl savo stilingos ir modernios išvaizdos. Prekinis ženklas tapo populiariu pasirinkimu visiems, kurie nori funkcionalaus ir estetiško bagažo.

Galima rinktis iš devynių standartinių spalvų – mėlynos, žiedlapių ir asfalto yra mano mėgstamiausi. Naudojant visas parinktis, gana lengva rasti spalvą, atitinkančią jūsų asmeninį stilių.

Prekės ženklo firminiai lagaminai turi tvirtą išorę, minimalistinį dizainą ir glotnią briaunuotą apdailą, kuri suteikia jiems rafinuotą išvaizdą.

Organizacija

Išvykusio bagažo organizavimas

„Away“ bagažas sukurtas su apgalvota organizavimo sistema, skirta krauti ir keliauti efektyviau. Ir tai puikiai veikia!

Lagaminai suprojektuoti su įvairiais vidiniais skyriais ir kišenėmis, kurias naudodami galėsite viską sutvarkyti ir pasiekti.

Lagamino viduje yra užtrauktuku užsegamas skyrius, kuriame galėsite susidėti smulkesnius daiktus, tokius kaip tualeto reikmenys, kojinės ir apatiniai.

Lagamino viduje yra tinklinė plokštė, skirta atskirti daiktus ir neleisti jiems pasislinkti kelionės metu.

Į bagažą taip pat įeina suspaudimo dirželiai. Tai puikiai tinka norint maksimaliai padidinti erdvę jūsų lagamine.

Be vidinių skyrių ir suspaudžiamų dirželių, kai kuriuose „Away“ rankinio bagažo krepšiuose taip pat yra išorinė kišenė, kurioje galite laikyti daiktus, kurie turi būti lengvai pasiekiami, pavyzdžiui, pasus, įlaipinimo talonus ar elektroniką.

Patvarumas

Per pastaruosius kelerius metus „Away“ bagažas išgarsėjo ne tik dėl dizaino, bet ir dėl savo patvarumo ir aukštos kokybės konstrukcijos.

Prekės ženklo firminiai kieto apvalkalo lagaminai yra pagaminti iš aukštos kokybės polikarbonato. Ši medžiaga sukurta taip, kad atlaikytų kelionės susidėvėjimą. Jis lengvas, bet stiprus. Jis taip pat yra atsparus įbrėžimams ir įbrėžimams, o tai gali padėti lagaminui išlaikyti savo išvaizdą net ir dažnai naudojant.

Sklandžiai besisukantys 360 laipsnių suktuko ratai yra skirti atlaikyti smūgius ir naudoti ant nelygių paviršių.

„Away“ bagažas taip pat sukurtas su sustiprintais kampais ir užtrauktukais. Tai padeda išvengti žalos ir užtikrina, kad lagaminas gali atlaikyti kelionės sunkumus.

Be to, „Away“ siūlo ribotą viso gyvenimo garantiją savo lagaminams, o tai įrodo jos pasitikėjimą savo gaminių patvarumu ir ilgaamžiškumu.

Išvykęs bagažas…