Skip to content
Home » 10 GERIAUSIŲ Įperkamų lagaminų – 2023 m. išbandė TravelFreak

10 GERIAUSIŲ Įperkamų lagaminų – 2023 m. išbandė TravelFreak

  • by

Jei perkate bagažą už mažą biudžetą, gali būti sunku rasti įperkamą bagažą, kuris būtų pakankamai gerai sukonstruotas, kad pakaktų daugiau nei kelioms kelionėms. Kai yra tiek daug pigių lagaminų, sunku atskirti tuos, kurie teikia gerą vertę, nuo tų, kurie suges per kelis mėnesius.

Aš keliavau po visą pasaulį ir paprastai turėdamas ribotą biudžetą, todėl žinau viską apie įperkamų lagaminų naudojimą. Vokietijoje sunaikinau dviejų pigių krepšių ratus, tempdamas juos akmenimis grįstomis gatvėmis. Nuo tada daugiausia dėmesio skiriu įperkamo bagažo paieškai ir patvarus. Neverta sutaupyti kelių dolerių lagaminui, kurį po kelių kelionių teks keisti.

Štai kodėl mūsų požiūris į prieinamą bagažą yra rasti lagaminus, kurių kaina būtų prieinama, nepakenkiant kokybei ir patvarumui. Ilgainiui sutaupysite daugiau pinigų investuodami į tai, kas sukurta taip, kad tarnautų.

Žinoma, tai nereiškia, kad norint įsigyti funkcionalų, patvarų lagaminą, reikia išleisti daug pinigų. Šiame vadove rasite geriausius nebrangaus bagažo, kuris atlaikys piktnaudžiavimą kelionėmis, pasirinkimą.

„AmazonBasics“ kietosios pusės suktukas

„AmazonBasics“ yra žinoma, kad siūlo geros vertės produktus žemomis kainomis – nuo ​​marškinių iki klaviatūrų ir segtuvų. Naudodami „AmazonBasics“ lagaminą nepasieksite tokio meistriškumo ir dėmesio detalėms, kaip ir aukščiausios kokybės prekių ženklų, tačiau galite tikėtis geros bendros konstrukcijos.

Rankinis bagažas gali būti daug piktnaudžiaujama keliaujant, todėl kai perkate rankinį bagažą už prieinamą kainą, norite kažko, kas būtų pakankamai patvarus, kad būtų kimšiamas į viršutines dėžes ir tempiamas visur.

„AmazonBasics“ 21 colio „Hardside Spinner“ yra stebėtinai gerai sukonstruotas kietas rankinis lagaminas už mažą kainą. Šis paprastas dėklas išsiskiria patvariu apvalkalu, lygiais sukimo ratukais ir erdvia pakavimo vieta.

ABS plastiko kietas apvalkalas nėra toks pat patvarus kaip polikarbonatinis lagaminas, tačiau jis yra toks, kokio galite tikėtis už tokią kainą. Tekstūruotas, banguotas kieto apvalkalo dizainas iš tikrųjų pagerina patvarumą, stiprumą ir atsparumą įbrėžimams.

Šis dėklas neturi jokių išorinių kišenių, tačiau viduje yra suspaudžiami dirželiai, pertvara su užtrauktuku ir trys užtrauktuku užsegamos kišenės. Lengva laikyti rankinio bagažo daiktus tvarkingus ir pasiekiamus.

Keturi sukimo ratai užtikrina sklandų riedėjimą bet kuria kryptimi. Jie jaučiasi stebėtinai tvirti ir turėtų tarnauti ilgai, kol nevežate jų itin nelygiame reljefe.

Apskritai šis AmaonBasics rankinis bagažas yra puikus pasirinkimas visiems, kuriems reikia paprasto, patikimo rankinio bagažo už gerą kainą.

„AmazoBasics“ 21 Kietosios pusės suktuko specifikacijos:

Matmenys 22″ x 14,9″ x 10″
Svoris 7,3 svaro
eBags EVM Medium Spinner

„eBags“ yra bagažo prekės ženklas, įkurtas 1998 m., siekiant sukurti geresnę kelionių patirtį. Vienas iš mano mėgstamiausių dalykų apie šį prekės ženklą yra tai, kad jie labai pabrėžia klientų atsiliepimus ir nuolat keičia, remdamiesi atsiliepimais, komentarais ir atsiliepimais.

„eBags“ turi didžiulį prekių asortimentą ir visi jie siūlomi palyginti žemomis kainomis. Juose yra daug vertės ir daug funkcijų, kad būtų galima įsigyti geriausio prieinamo bagažo.

Kietas bagažas yra geriausias pasirinkimas tiems, kuriems reikia daugiau apsauginio bagažo dūžtantiesiems daiktams. Geriausias prieinamas bagažas turi būti tvirtas, lengvas ir turėti geras vidaus organizavimo savybes.

„eBags EVM Medium Spinner“ yra geriausias prieinamas lagaminas su kietu šoniu, kokį tik esu susidūręs. Jame aptakus, stilingas dizainas derinamas su tvirta konstrukcija ir fantastiška interjero struktūra.

Su tvirtu polipropileno kietu apvalkalu, aliuminio teleskopine rankena ir gerai pastatytais suktuko ratukais šis dėklas yra patikimai sukonstruotas. Nors apokalipsei jis gali būti nepasirengęs, galite pasikliauti šiuo pigiu lagaminu, kuris nuves jus ten, kur jums reikia, nesugrius.

Šiame dėkle yra įmontuotas TSA užraktas, leidžiantis apsaugoti savo daiktus. Integruotos spynos yra daug patogesnės nei išorinis bagažo užraktas.

Šis lagaminas maksimaliai padidina vidinę pakavimo erdvę su išplečiamu dizainu, kuris padidina iki 1 colio talpos. Kai keliaujate dažnai, išplečiama pakavimo vieta yra puiki savybė, dėl kurios lagaminas yra universalesnis įvairioms kelionėms.

Jei ieškote rankinio dydžio kieto bagažo, taip pat yra eBags EVM rankinis bagažas.

Jei ieškote nebrangaus bagažo, labai rekomenduoju pažiūrėti eBags EVM

„eBags EVM Medium Spinner“ specifikacijos:

Matmenys 26,3 col. x 18.5 col. x 11.5 col.
Svoris 7,5 svaro
Travelpro Maxlite 5 22

„Travelpro“ įkūrė „Northwest Airlines“ pilotas, išradęs pirmąjį ritininį lagaminą. Jis pradėjo kompaniją, kuriančią bagažą specialiai pilotams ir skrydžio įguloms, o į funkcijas orientuotas dizainas perkelia į neįtikėtiną visų keliautojų bagažą.

Dešimtmečius Travelpro buvo bagažo naujovių priešakyje. Jie nuolat tobulina savo dizainą, siekdami tiekti lengvesnius, patvaresnius ir funkcionalesnius gaminius.

„Softside“ bagažas yra ypač geras pasirinkimas rankiniam bagažui, nes turite daugiau išorinių kišenių, kurios leidžia lengvai pasiekti būtiniausius kelionės daiktus kelyje. Minkštas rankinis bagažas taip pat paprastai yra lengvesnis ir lengviau pakeliamas į viršutines dėžes.

Neabejotinai yra pigesnių variantų, tačiau „Travelpro Maxlite 5“ išeina iš parko, kai kalbama apie aukštos kainos ir kokybės santykį, o ne pigiausią bagažą rinkoje.

Šis minkštas rankinis bagažas pagamintas iš didelio denerio poliesterio audinio su DuraGuard danga. Dėl to šis krepšys yra atsparus vandeniui ir pakankamai patvarus dažnai keliaujantiems.

Šio lagamino konstrukcijoje naudojami du fiksuotose padėtyse sumontuoti ratai, o ne išpopuliarėję suktuko ratai. Dviejų ratų konstrukcija turi daug privalumų, įskaitant didesnį patvarumą, geresnę ergonomiką ir lengvesnį riedėjimą ant grubių paviršių. Mano nuomone, palikus lygią oro uosto plytelę, dviratis bagažas yra daug geresnis pasirinkimas.

Travelpro Maxlite 5 yra neįtikėtinos vertės minkštas lagaminas, kuris tarnaus ilgus metus ir nekainuotų didelių pinigų.

„Travelpro Maxlite 5“ specifikacijos:

Matmenys 23 col. x 14.5 col. x 9 col.
Talpa 52L
Svoris 5,4 svaro
LEVEL8 Grace Bagažo 3 dalių rinkinys

LEVEL8 yra bagažo prekės ženklas, pabrėžiantis minimalistinį dizainą, siekiant maksimalaus funkcionalumo ir universalumo keliaujant. Jų lagaminai yra stilingi, gerai pastatyti ir siūlo didelę vertę įvairiomis kainomis.

Bagažo komplektai yra puikus būdas sutaupyti pinigų, jei reikia įsigyti daugiau nei vieną lagaminą. Galite įsigyti du ar tris krepšius su nuolaida, palyginti su lagaminų pirkimu atskirai.

Kartu su rankiniu bagažu ir dviem registruotais bagažais LEVEL8 Grace Set siūlo fantastišką kelionės derinį, kuris leis jums pasiruošti viskam. Dėl mažos trijų kietų lagaminų kainos tai yra vienas iš geriausių prieinamų bagažo variantų.

Visi trys maišeliai yra vienodos konstrukcijos su polikarbonato apvalkalu ir sustiprintais aliuminio kampais. Šie dėklai yra labai apsaugoti ir sukurti taip, kad atlaikytų sumušimą.

Pridedami 24 colių ir 28 colių registravimo lagaminai suteikia jums tonų talpos. Taip pat galite lanksčiai pasiimti abu į didesnes keliones arba pasirinkti tik vieną trumpesnėms išvykoms.

Šiame rinkinyje esantis rankinis krepšys turi išorinę kišenę, kurioje užtenka vietos 15,6 colių nešiojamam kompiuteriui. Ši funkcija nėra įprasta kietuose lagaminuose, ypač už tokią kainą, ir ji puikiai tinka norint, kad elektronika ar kiti daiktai būtų lengvai pasiekiami kelionės metu.

Kaip papildoma premija, visi trys lagaminai tvarkingai sudėti vienas kito viduje. Taip sutaupysite brangios vietos saugykloje, kai nekeliaujate.

Nesvarbu, ar keliaujate su šeima, ar tiesiog reikia daugiau vietos ilgalaikėms kelionėms, „Level8 Grace“ rinkinys yra puikus būdas įsigyti tris tvirtus lagaminus už prieinamą kainą.

Jei jums nereikia tiek daug vietos, jį taip pat galite įsigyti dviejų dalių rinkinyje.

LEVEL8 Grace rinkinio specifikacijos:

Nešiojamas 20 colių Patikrintas 24 colių Patikrintas 28 colių
Matmenys 21,8 col. x 14.5 col. x 9.4 col. 26,8 col. x 18.5 col. x 10.6 col. 30,7 x 20,5 x 11,8 col.
Talpa 36L 42L 104L
Svoris 9 svarai 9,5 svaro 11 svarų

5. „AmazonBasics“: geriausias įperkamo bagažo prekės ženklas

„AmazonBasics“ kietosios pusės suktukas

Jei ieškote gero prekės ženklo už geriausią prieinamą bagažą, sunku suklysti naudojant „AmazonBasics“. Tai vidinis „Amazon“ prekės ženklas, gaminantis įvairius produktus, skirtus į vertę orientuotiems pirkėjams. Nuo baterijų iki drabužių iki skalbinių…