Skip to content
Home » Registruokitės dabar ir gaukite naujausias „Hyatt“ akcijas

Registruokitės dabar ir gaukite naujausias „Hyatt“ akcijas

Redaktoriaus pastaba: tai pasikartojantis įrašas, reguliariai atnaujinamas nauja informacija.

„World of Hyatt“ per pastarąsias kelias savaites pradėjo keletą akcijų, įskaitant galimybę nariams uždirbti dvigubus taškus už reikalavimus atitinkančias tarptautines viešnages ir 1 000 papildomų taškų už naktį reikalavimus atitinkančiuose „Dream“ viešbučiuose.

Dabar „Hyatt“ turi dar vieną reklamą, leidžiančią tiems, kurie turi „World of Hyatt“ kredito kortelė gauti 20 % nuolaidą nakvynei „Hyatt“ nepriklausomuose prekės ženkluose.

Čia pateikiama informacija apie dabartines „Hyatt“ akcijas.

20 % jūsų taškų grąžinami pasirinkus apdovanojimą

Kambarys viešbutyje „Mission Pacific“ – JDV by Hyatt. KYLE OLSEN / TAŠKŲ VAIKINAS

Apsistojus iki rugsėjo 17 d. „World of Hyatt“ kredito kortelė nariai gali užsiregistruoti ir gauti 20 % nuolaidą taškams, išpirktiems įvairiuose Hyatt Independent Collection prekės ženkluose visame pasaulyje. Tai apima Hyatt Unbound Collection, Hyatt paskirties vietos ir Hyatt JdV savybes. Galite gauti 20 % nuolaidą įvairiems taškų išpirkimams, įskaitant nemokamus nakties apdovanojimus (užsakius tik taškais), taškais + grynaisiais pinigais, kambario patobulinimus, maitinimo ir SPA paslaugas.

Kortelės nariai gali susigrąžinti iki 30 000 taškų už vieną operaciją, o „Hyatt“ šiuos premijos taškus įskaitys praėjus maždaug keturioms savaitėms po išpirkimo pabaigos.

Registracija būtina iki rugpjūčio 15 d. šioje nuorodoje.

Uždirbkite 1 000 papildomų taškų už kiekvieną naktį Dream Hotels

HYATT/DREAM VIEŠBUČIŲ GRUPĖ

Lapkričio mėnesį „Hyatt“ paskelbė apie planus įsigyti mažesnį „Dream Hotel Group“ gyvenimo būdo prekės ženklą. Šiuo metu šie „Dream Hotels“ objektai yra „World of Hyatt“ portfelio dalis:

  • Dream Downtown (Niujorkas)
  • Svajonių Holivudas
  • Dream Midtown (Niujorkas)
  • Svajonė Nešvilis
  • Svajonių Pietų paplūdimys

„Dream Hotels“ akcija leidžia registruotiems nariams uždirbti 1 000 premijos taškų už kiekvieną tinkamą naktį, praleistą viename iš „World of Hyatt“ prekės ženklo Dream Hotels viešbučių, iki 10 000 premijos taškų. Norėdami uždirbti papildomų taškų, turite sumokėti atitinkamą tarifą (įskaitant standartinius, nario, AAA ar vyresnio amžiaus tarifus) arba apsistoti nemokamai (naudodami taškus arba nemokamo nakties sertifikatą).

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Kadangi ne visi „Dream Hotels“ yra „Hyatt“ portfelyje, jūsų viešnagės metu jie turi dalyvauti „World of Hyatt“, kad atitiktų reikalavimus. Dabartinį Dream viešbučių sąrašą galite pamatyti čia.

Galiausiai turite užsiregistruoti akcijai iki 2023 m. rugpjūčio 15 d., o jūsų viešnagė turi vykti nuo 2023 m. liepos 6 d. iki rugsėjo 15 d.

Uždirbkite dvigubus taškus už kvalifikacines tarptautines viešnages

KYLE OLSEN / TAŠKŲ VAIKINAS

Nuo liepos 1 d. iki rugsėjo 15 d. galite uždirbti dvigubų taškų (iki 25 000 taškų) antrą kartą apsistoję daugiau nei 400 dalyvaujančių viešbučių Europoje, Afrikoje, Vidurio Rytuose ir Azijos ir Ramiojo vandenyno regione.

Norėdami gauti papildomų taškų, turite laikytis kvalifikacinio lygio (ty standartinio, nario, AAA arba vyresniojo lygio). Atminkite, kad, skirtingai nei daugelis kitų viešbučių akcijų, tai apima nemokamas nakvynes. Jei naudojate „Hyatt“ taškus arba nemokamą nakties sertifikatą, galite uždirbti dvigubų taškų už kvalifikacinius nenumatytus mokesčius, jei atitinkate akcijos sąlygas.

„Šios reklamos tikslais „Tinkama viešnagė“ apibrėžiama kaip bet koks buvimas, kai narys sumoka tinkamą tarifą arba išperka nemokamą nakties apdovanojimą“, – nurodoma taisyklėse ir sąlygose.

Registracija vyksta iki liepos 31 d. Atkreipkite dėmesį, kad turite užbaigti registraciją prieš išsiregistruodami savo pirmąją teisę į viešnagę, kad ji atitiktų reikalavimus. Nors galite uždirbti Hyatt taškų už kelis kambarius, reklaminiai dvigubi taškai galimi tik vienam kambariui.

Galite pasinaudoti šia akcija bet kuriame „Hyatt“ pirmiau minėtų regionų akcijos nukreipimo puslapyje.

Šioje akcijoje dalyvauja visi „Hyatt“ prekės ženklo viešbučiai Europoje, Afrikoje, Vidurio Rytuose ir Azijos Ramiojo vandenyno regione bei dalyvaujantys „Small Luxury Hotels of the World“ ir „Lindblad Expeditions“ šiose vietose.

Registruotis akcijai galite Hyatt svetainėje.

Susiję: Ko vertas „World of Hyatt“ elito statusas?

Apatinė eilutė

„Hyatt“ ką tik pridėjo dar vieną naują reklamą savo nepriklausomoje prekių ženklų kolekcijoje – prisijungė prie anksčiau paskelbtų pasiūlymų dalyvaujančiose „Dream“ nuosavybėse ir pasirinktuose tarptautiniuose viešbučiuose. Registracija į visas tris jau atidaryta, taigi, jei jūsų laukia tinkama viešnagė, tai gali būti puikus kelias į tūkstančius papildomų taškų (arba tinkamos nuolaidos už buvimą apdovanojimuose) per ateinančius kelis mėnesius.

Kaip visada, net jei neturite planų dėl „Hyatt“ viešnagės, verta registruotis dabar, jei tik jūsų planai pasikeistų.

Jei norite maksimaliai išnaudoti „World of Hyatt“ programą, stebėkite reklamas. Ir turėdamas a „World of Hyatt“ kredito kortelė savo piniginėje nėra bloga idėja uždirbti daugiau Hyatt taškų.

Susiję skaitymai:

Papildomi Ryano Smitho, Andrew Kunesho ir Katie Genter reportažai.