Skip to content
Home » „Citi / AAdvantage Executive World Elite Mastercard“ laukia dideli pokyčiai

„Citi / AAdvantage Executive World Elite Mastercard“ laukia dideli pokyčiai

„American Airlines“ aukščiausio lygio Citi® / AAdvantage® Executive World Elite Mastercard® jau daugelį metų buvo mėgstamas daugelio „American Airlines“ lojalių – ypač dėl gausių autorizuotų naudotojų ir poilsio vietų privalumų.

Tačiau jau kelis mėnesius sklando kalbos, kad kortelės metinis mokestis padidės, o išmokos keisis. Dabar „Citi“ tai oficialiai paskelbė.

Toliau pateikiama informacija, ko esami ir nauji kortelių turėtojai gali tikėtis iš kortelės, kai pakeitimai įsigalios liepos 23 d.

Metinio mokesčio padidinimas

Metinis mokestis padidės nuo 450 USD iki 595 USD.

Esami kortelės nariai artimiausiomis savaitėmis bus tiesiogiai informuoti apie jų naują metinį mokestį ir kada padidinimas įsigalios. (Tikimės, kad tai bus tada, kai kitas metinis mokestis bus paskelbtas liepos 23 d. arba vėliau.)

Padidinti įgaliotojo vartotojo mokestį

Kaip nutekėjo praėjusį mėnesį, kortelės turėtojams bus leista pridėti iki 10 įgaliotų naudotojų prie savo paskyros be papildomų mokesčių.

  • Papildomas 175 USD metinis mokestis už pirmuosius tris įgaliotus naudotojus
  • 175 USD kiekvienam įgaliotam vartotojui vėliau

Esami kortelių turėtojai, kurių paskyrose yra įgalioti vartotojai, bus apmokestinti naujais mokesčiais, kai bus paskelbtas kitas metinis mokestis. Jei turite šią kortelę ir daryti ne paskyroje turite įgaliotų naudotojų, norėsite juos pridėti iki liepos 23 d., kad gautumėte nemokamą privilegiją iki kitų metų.

Uždarbio normų padidėjimas

Šiuo metu kortelių turėtojai uždirba 2 mylias už dolerį iš tinkamų Amerikos pirkinių. Tai padvigubės iki 4 mylių už išleistą dolerį. Tada, jei išleisite 150 000 USD pirkiniams per kalendorinius metus, uždirbsite padidintą 5 mylių už dolerį, išleistą pirkiniams Amerikoje, likusią kalendorinių metų dalį.

Taip pat galėsite uždirbti 10 mylių už dolerį, išleistą tinkamiems automobilių nuomai ir viešbučiams, užsakytiems per Amerikos automobilių nuomos ir viešbučių užsakymo svetaines.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

1 mylios už dolerį, išleistą visiems kitiems tinkamiems pirkiniams, neapmokestinamas uždarbis nesikeis.

Naujos lojalumo taškų premijos

Kortelių turėtojai gaus 10 000 lojalumo taškų premiją, pasiekę 50 000 lojalumo taškų per statuso kvalifikacijos metus. Jie gaus dar 10 000 lojalumo taškų, pasiekę 90 000 lojalumo taškų per statuso kvalifikacijos metus.

DANIEL SLIM / AFP PER GETTY IMAGES

Nauji ataskaitų kreditai

Trys nauji ataskaitos kreditai bus:

  • Iki 120 USD grąžinama tinkama „Avis“ arba „Budget“ automobilių nuoma kiekvienais kalendoriniais metais
  • Iki 120 USD grąžinama už tinkamus „Grubhub“ pirkinius (iki 10 USD ataskaitoje kreditas kiekvienoje mėnesinėje atsiskaitymo ataskaitoje)
  • Iki 120 USD „Lyft“ kreditų (10 USD „Lyft“ kreditas kiekvieną mėnesį), tačiau kiekvieną mėnesį turite atlikti tris tinkamus važiavimus Pirmas gauti šį kreditą

Atkurtos kelionių apsaugos

Kelionių apsaugos priemonės grąžinamos į šią kortelę, o visą informaciją paskelbsime, kai gausime ją iš „Citi“:

  • Apsauga nuo kelionės atšaukimo ir nutraukimo
  • Apsauga nuo uždelsimo
  • Pamesto bagažo apsauga
  • Automobilio nuomos draudimas

Būsimas riboto laiko pasiūlymas

Kaip dažnai nutinka kortelių „atnaujinimo“ ar „patobulinimų“ atveju, bus riboto laiko pasisveikinimo pasiūlymas – 100 000 AAdvantage mylių išleidus 10 000 USD per pirmuosius tris sąskaitos atidarymo mėnesius. Šis pasiūlymas pradės veikti liepos 23 d. ir galios iki rugsėjo 6 d.

Palyginimui, dabartinis pasiūlymas yra 50 000 mylių po 5 000 USD pirkinių per pirmuosius tris sąskaitos atidarymo mėnesius. Didžiausias pasiūlymas, kurį matėme šioje kortelėje pastaraisiais metais, yra 80 000 papildomų mylių, išleidus 5 500 USD per pirmuosius tris sąskaitos atidarymo mėnesius. Taigi, būsimas pasiūlymas bus geriausias, kurį matėme, bet jam reikės beveik dvigubai daugiau išlaidų.

Jei ketinate kreiptis dėl šios kortelės ir per tris mėnesius galite pasiekti 10 000 USD išlaidų reikalavimą, verta atidėti iki liepos 23 d.

Kiti pakeitimai

Kreditą iki 100 USD už Global Entry arba TSA PreCheck paraiškos mokestį bus galima gauti kas ketverius metus (šiuo metu penkerius), o tai yra teigiamas pokytis.

Dėl pakeitimų amerikietis teigia, kad „Admirals Club“ narystė (pridedama su šia kortele) bazinio lygio „AAdvantage“ nario kaina padidės nuo 650 USD iki 850 USD. Atnaujinimo išlaidos taip pat didės. Dienos bilietai padidės 20 USD nuo 59 USD iki 79 USD. Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite šį puslapį.

Per ateinančius kelis mėnesius oro linijų bendrovė atnaujins savo maisto ir gėrimų pasiūlą bei dizainą Admirals Clubs.

TAŠKŲ VAIKINAS

Apatinė eilutė

Jau kurį laiką ant sienos buvo užrašas apie šios kortelės pakeitimus. Galimybė mokėti fiksuotą 450 USD metinį mokestį už aukščiausios klasės oro linijų kortelę su „Admirals Club“ prieiga pagrindiniam kortelės turėtojui ir iki 10 įgaliotų naudotojų buvo per gera, kad tarnautų daug ilgiau šiandieninėje itin konkurencingoje aukščiausios kokybės kredito kortelių rinkoje.

Tiems, kurie galėtų maksimaliai išnaudoti šią naudą, šie pokyčiai, prasidėsiantys nuo liepos 23 d., pakenks jų piniginei. Kai pasirodys kitas metinis mokestis ir įgaliotojo naudotojo mokesčiai, verta paprašyti „Citi“ pasiūlymo dėl išlaikymo ir atlikti skaičiavimus, kad nuspręstumėte, ar kortelę pasilikti. Vis dėlto, mokėti metinį mokestį už šią kortelę ir toliau bus pigiau nei iš karto įsigyti Admirals Club narystę.

Jei ketinate įsigyti šią kortelę, verta palaukti, kol ateis 100 000 mylių premija. Dvigubai padidinus mylių skaičių, siūlomą norint užsiregistruoti kortelę, jos vertė padidės nuo 885 USD iki 1 770 USD už TPG taškų ir mylių vertinimą, o tai gerokai viršys 145 USD metinio mokesčio padidėjimą.


Daugiau informacijos: Citi / AAdvantage Executive World Elite Mastercard apžvalga


Susiję skaitymai: