Skip to content
Home » Pirmas žvilgsnis: „United“ naujasis Denverio klubas, atidarytas šią vasarą

Pirmas žvilgsnis: „United“ naujasis Denverio klubas, atidarytas šią vasarą

  • by

„United Airlines“ Denverio centras smarkiai patobulinamas.

Aviakompanija ne tik prideda nuostabius naujus vartus su „Instagram“ tinkamomis vonios zonomis, bet ir ateinančiais mėnesiais debiutuoja tris naujus ir atnaujintus holus.

Šią vasarą viskas prasideda nuo naujo klubo atidarymo A-West aikštėje, tarp A25 ir A27 vartų. Tai taps pirmuoju „United“ holu Denverio A aikštėje. Tai taip pat bus didelis atnaujinimas iš šios prieplaukos skraidančių skrajučių, nes jums nebereikės važiuoti traukiniu, kad galėtumėte naudotis poilsio kambariu.

Norite daugiau naujienų su oro linijomis? Prisiregistruokite gauti nemokamą TPG dvisavaitinį aviacijos informacinį biuletenį.

Vėliau šią vasarą „United“ vėl atidarys „B-East“ klubą, kuris pastaruosius kelis mėnesius buvo uždarytas remontui. Kai jis bus baigtas, jis taps didžiausiu klubu tinkle, apimančiu milžinišką 36 500 kvadratinių pėdų plotą.

Atsidarius „B-East“ klubui, „United“ uždarys esamą „B-West“ klubą ir atnaujins jį panašiu stiliumi kaip ir kitas klubas Concourse B, o pabaiga planuojama 2024 m. „United“ pastatys „Polaris“ holą Denveryje, bet tai yra dar pora metu.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Kai viskas bus pasakyta ir padaryta, „United“ turės daugiau nei 100 000 kvadratinių pėdų klubo ploto Denveryje, įskaitant naują „Club Fly“ koncepciją. Tačiau patobulinimai susiję ne tik su didesniu pėdsaku.

Kiekvienas naujas klubas bus sukurtas taip, kad atspindėtų Mile High City ir Koloradą, ir yra daug kuo jaudintis. Netikite manimi? Ateikite ir pasižvalgykite po naująjį A-West klubą.

2 aukštų išdėstymas

„United“ A-West klubas turės dviejų aukštų išdėstymą – vieną iš nedaugelio tinkle esančių holų, apimančių kelis lygius.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Kai pakilsite eskalatoriumi į registratūros zoną, rasite bekontakčius įėjimo vartus, kuriais pateksite į poilsio kambarį. Iš ten jūs pasirenkate, ar norite praleisti laiką pirmame ar antrame lygyje.

JUNGTIS

Iš abiejų atsiveria fantastiški vaizdai į aikštę ir asfaltą, taip pat gausu natūralios šviesos. Į vakarus nukreiptos holo langų sėdynės tikrai bus populiariausios per dramatišką Denverio saulėlydį virš Kolorado uolų.

Naujasis A-West holas abiejuose lygiuose sieks 24 900 kvadratinių pėdų.

Kolorado tematikos dizainas

Nuo to momento, kai įeisite į vidų, jūs tikrai pastebėsite daugybę patobulinimų, palyginti su esamais „United“ Denverio klubais, pradedant dizainu.

JUNGTIS

„United“ šiame poilsio kambaryje pasirinko Kolorado temą, o remiantis atvaizdais, jūs tikrai liksite sužavėti. Tikėkitės daug natūralios medienos, pilkų kilimų, mėlynų akcentų ir įdegio odos apdailos.

JUNGTIS

Šiuo metu holas vis dar labai statomas, tačiau jau galite pamatyti Kolorado įkvėpimą. Pavyzdžiui, „United“ įrengė gabionines sienas aplink įėjimo prieškambario perimetrą, siekdama uolų užpildytų sienų, besidriekiančių Interstate 70, kad rieduliai nenukristų ant kelio.

Šiame klube taip pat bus du židiniai – po vieną kiekviename lygyje. Po natūraliu ąžuolu išklotomis lubomis prie židinių bus įrengta mediena užpildyta sieninė vitrina. Darant prielaidą, kad gatavas produktas atrodo panašus į atvaizdus, ​​greičiausiai atrodysite, kad įėjote į jaukų slidinėjimo namelį, o ne į judrią oro uosto terminalą.

JUNGTIS

Tiesą sakant, būtent taip Alexas Dorowas, „United“ poilsio salonų, aukščiausios kokybės paslaugų ir svetingumo direktorius, suformulavo šią naują erdvę. „Jei Ralph Lauren turėtų statyti slidinėjimo namelį, kaip jis atrodytų? jis paklausė komandos projektavimo proceso metu.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Patogumai pasauliui po pandemijos

Be apdailos, „United“ sąmoningai kuria erdvę pasauliui po pandemijos. Tai reiškia, kad čia rasite daugiau privačių darbo vietų nei daugelyje kitų Jungtinių klubų, kad galėtumėte paremti tuos, kurie dirba iš kelio.

Taip pat bus keli aukšti bendro darbo stalai, kurie puikiai tiks vieniems skrajutėms.

Taip pat valgomojo zonoje bus įrengti vieno, dviejų ir keturių stalų ir kabinų deriniai, kurie tiks keliaujantiems vieniems arba su draugais ir šeima.

JUNGTIS

Kalbėdamas apie valgomojo zonas, „United“ stengiasi atnaujinti poilsio salono maitinimą, sakė Dorowas ir erzino vietos įkvėptus variantus, kurie keisis sezoniškai. „Kai sakome, kad vietinis, tai ne tik išvaizda ir pojūtis, bet ir tai, ką paragauji“, – paaiškino Dorow.

Visuose trijuose naujuose Denverio holuose bus „United“ firminės hidratacijos sienos ir asmeninės vandens butelių pildymo stotelės. Anot Dorow, oro linijų bendrovė gavo atsiliepimų, kad vis daugiau keliautojų nori, kad vandens buteliai būtų užpildyti snapeliais – į šį prašymą „United“ mielai kreipiasi savo naujausiuose postuose.

Pažymėtina, kad naujasis „A-West United Club“ nesiūlys dušo kabinų, o tai yra bėda, atsižvelgiant į tai, kad artimiausiais metais oro linijų bendrovė planuoja perkelti savo tolimuosius tarptautinius skrydžius į A salą.

Kiekviename lygyje rasite lyčiai pritaikytą tualetą (su privačiais prekystaliais nuo grindų iki lubų), visų lyčių tualetą ir šeimos kambarį.

Kaip ir esamuose „United“ holuose, tikėkitės greito ir nemokamo „Wi-Fi“ bei patogios prieigos prie maitinimo lizdų ir USB prievadų.

Artėja staigmena

Nors atrodo, kad naujieji holai bus esminis „United“ Denverio centro atnaujinimas, „Dorow“ per „hard-hat“ turą neišleido visų dalykų.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Tiesą sakant, jis erzino visiškai naują patogumą, kuris debiutuos visuose trijuose naujuose Denverio klubuose. „Kai atidarysime šias poilsio patalpas, pamatysite keletą naujų būdų, kurie leis klientams susipažinti ir vieniems su kitais“, – sakė jis.

Konkrečios informacijos jis nesidalino, bet nuolat minėjo „linksmus artefaktus“ ir „žaidimus“. Ką tai reiškia, gali spėlioti, bet gera žinia ta, kad mums liko vos keli mėnesiai, kol sužinosime.

ZACHAS GRIFFAS / TAŠKŲ VAIKINAS

Dar geriau, net jei ši staigmena yra kvaila, bent jau likusi salė atneš kai kurių labai reikalingų „United“ Denverio centro patobulinimų.