Skip to content
Home » Maksimalus sustojimų ir atvirų žandikaulių padidinimas apdovanojimo bilietuose

Maksimalus sustojimų ir atvirų žandikaulių padidinimas apdovanojimo bilietuose

  • by

Suprasti sustojimų ir atvirų žandikaulių sudėtingumą apdovanojimo bilietuose gali būti neįtikėtina, tačiau tai gali būti puikus būdas aplankyti dvi ar daugiau vietų už vienos kainą.

Kai kuriose oro linijų programose taikomos švelnios maršruto parinkimo taisyklės, kurias galite panaudoti kurdami kelionę po Europą ar Aziją, o kartais net ir mažą maršrutą aplink pasaulį. Šiandien išnagrinėsime kai kurių populiariausių oro linijų sustojimo ir atviro žandikaulio taisykles, kurios padės jums priimti labiausiai pagrįstą sprendimą, kaip galėtumėte perkelti taškus ir vėliau maksimaliai padidinti savo atlygį.

Pasinerkime.

Kas yra sustojimai ir atviri žandikauliai?

„United“ lėktuvas prie vartų. KYLE OLSEN / TAŠKŲ VAIKINAS

Jei nesate susipažinę su sustojimais ir atvirais žandikauliais, pradėkite čia.

Aukšto lygio sustojimas yra ilgas sustojimas mieste pakeliui į galutinę kelionės tikslą, kur išvykstate iš oro uosto. Tai skiriasi nuo persėdimo, kuris paprastai yra trumpas susisiekimas, kurio metu būnate oro uoste. Sustojimo ir sustojimo apibrėžimas gali skirtis priklausomai nuo maršruto, tačiau tarptautiniams apdovanojimams skirtų bilietų atveju tai paprastai yra bet koks susisiekimas, trunkantis mažiausiai 24 valandas.

Tuo tarpu atviras žandikaulis reiškia skristi į vieną miestą, o paskui išvykti iš kito skristi namo. Pavyzdžiui, jei norite skristi iš Orlando tarptautinio oro uosto (MCO) į Dublino oro uostą (DUB), o tada grįžti iš Paryžiaus Šarlio de Golio oro uosto (CDG) į Orlandą, tai atviras žandikaulis.

Galite užsisakyti kiekvieną etapą kaip atskirą bilietą į vieną pusę, tačiau dėl to gali būti taikomi papildomi mokesčiai, jei reikės pakeisti savo planus. Beveik visais atvirais žandikauliais esate atsakingas už savo transportavimą tarp atvykimo ir išvykimo oro uostų (aukščiau pateiktame pavyzdyje Dublinas ir Paryžius). Galite nusipirkti bilietą į vieną pusę pigių skrydžių bendrovėse arba naudoti kitą transporto priemonę, pvz., traukinį ar autobusą, kad užpildytumėte atvirą žandikaulį.

Susiję: Kas yra sustojimai ir atviri žandikauliai apdovanojimo bilietuose?

Ar negalite sukurti atvirų žandikaulių su keliais bilietais į vieną pusę?

„American Airlines“ lėktuvai stovėjo terminale. KYLE OLSEN / TAŠKŲ VAIKINAS

Apskritai, taip. Dauguma oro linijų programų leidžia užsisakyti vienkartinius apdovanojimus. Galite sukurti savo atvirą žandikaulį, jei jūsų norima oro linijų bendrovė neleidžia atvirų žandikaulių. Naudojant ankstesnį pavyzdį, būtų galima užsisakyti bilietą į vieną pusę iš Orlando į Dubliną ir kitą bilietą į vieną pusę iš Paryžiaus į Orlandą.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Tačiau čia yra keletas priežasčių, kodėl galbūt nenorėsite to daryti.

Galite atmesti „nemokamą“ skrydį

Kaip matysite, kai kurios programos leidžia sustoti, todėl galite naudoti miestą kaip tarpinę stotelę prieš važiuojant į tikslą.

Taigi galite naudoti Dubliną kaip kelių dienų sustojimą prieš išvykdami į Paryžių. Skrydis iš Dublino į Paryžių gali būti prieinamas už mažai papildomų taškų arba be jokių papildomų taškų. Vienas iš pavyzdžių yra „United MileagePlus“ ekskursantų privilegija, kai tarpregioninis skrydis daugumoje tolimųjų reisų pirmyn ir atgal arba kelių miestų maršrutuose nėra papildomų mylių – tereikia sumokėti mokesčius ir rinkliavas iš Dublino į Paryžių.

Pokyčiai gali būti netvarkingi

Nors didžiosios JAV oro linijos nebetaiko permokėjimo ir keitimo mokesčių už daugumą apdovanojimų bilietų, turėti du bilietus į vieną pusę dažnai reiškia dvigubai didesnius mokesčius ir dvigubą galvos skausmą, kai įvyksta pakeitimų.

Kai kurios programos taip pat žinomos dėl ilgo laikymo laiko, taigi, jei turite bilietą, užsisakę dvi programas, reikės daugiau pastangų.

Galite mokėti daugiau priemokų

Kai kurie vežėjai prideda priemokas, kai pradedate kelionę tam tikruose regionuose. Pavyzdžiui, „Delta SkyMiles“ paprastai prideda „vežėjo nustatytą tarptautinį mokestį“, kai pradedate apdovanojimo maršrutą Europoje. Į abi puses, ekonominės klasės bilietą iš Niujorko Johno F. Kennedy tarptautinio oro uosto (JFK) į Briuselio oro uostą (BRU) turėsite sumokėti tik 66 USD mokesčių ir rinkliavų (plius reikiamą mylių skaičių). Tačiau užsakant bilietą į vieną pusę, prasidedantį Briuselyje, vienam asmeniui kainuoja 120 eurų (apie 130 USD).

Kūdikis ant rankų gali būti daug brangesnis

Jei keliaujate su kūdikiu rankose (taip pat žinomu kaip vaikas ant kelių), kai kurie vežėjai reikalauja, kad tarptautiniais skrydžiais sumokėtumėte 10 % suaugusiojo bilieto kainos. Bilietai į vieną pusę dažnai yra nepaprastai brangūs, todėl užsisakę bilietą į abi puses arba keliuose miestuose galite sutaupyti pinigų, kai kalbama apie šį mokestį.

Susiję: 25 oro linijos, leidžiančios šeimoms sujungti mylias

Geriausios sustojimų ir atvirų žandikaulių programos

Seni JAV vežėjai kadaise siūlė dosnias maršruto taisykles apdovanojimų bilietams, tačiau tai nebėra tiesa. Atminkite, kad oro linijos gali keisti savo apdovanojimų maršruto taisykles be įspėjimo.

Pateikiame geriausių kelionių planų sustojimų ir atvirų žandikaulių programų sąrašą.

Air Canada Aeroplan

„Air Canada“ lėktuvas. VYTAUTAS KIELAITIS/SHUTTERSTOCK

Mes daug rašėme apie Aeroplan sustojimą.

Už 5 000 taškų galite pridėti sustojimą prie bet kurio bilieto į vieną pusę, o prie bilieto į abi puses galite pridėti iki dviejų sustojimų (už 5 000 taškų už vienetą). Taip pat galite turėti atvirą žandikaulį savo biliete, bet tik tarp skrydžių į vieną pusę, o ne tarp jungiančių miestų ar tarpinių sustojimų.

Be „Air Canada“ metalo, „Aeroplan“ sustojimą galite naudoti „Star Alliance“ partneriuose, tokiuose kaip „United“, „Lufthansa“ ir ANA. „Aeroplan“ sustojimas taip pat veikia su ne aljanso partneriais, tokiais kaip „Emirates“, „Gulf Air“, „Oman Air“ ir „Vistara“. Tarp visų „Aeroplan“ partnerių galite užsisakyti daugybę kūrybingų skrydžių.

Štai keletas mūsų mėgstamiausių Aeroplan sustojimų verslo klasėje:

  • Sustojimas Omane: Amano karalienės Alijos tarptautinis oro uostas (AMM) – Maskato tarptautinis oro uostas (MCT) – Dubajaus tarptautinis oro uostas (DXB) už 25 000 taškų.
  • Sustojimas Japonijoje: Los Andželo tarptautinis oro uostas (LAX) – Tokijo Naritos tarptautinis oro uostas (NRT) – Singapūro Changi oro uostas (SIN) už 90 000 taškų.
  • Sustojimas Šveicarijoje: iš Majamio į Ciuricho oro uostą (ZRH) į Neapolio tarptautinį oro uostą (NAP) už 75 000 taškų.
  • Sustojimas Turkijoje: Vašingtono Dulles tarptautinis oro uostas (IAD) – Stambulo oro uostas (IST) – Balio Ngurah Rai tarptautinis oro uostas (DPS) už 92 500 taškų.

Tiesiog atminkite, kad sustojimai neleidžiami kelionėms tik Šiaurės Amerikoje, įskaitant JAV, Kanadą, Meksiką, Karibų jūrą ir Centrinę Ameriką.

Galite užsisakyti sustojimą Aeroplan naudodami aircanada.com paieškos funkciją keliuose miestuose.

Susijęs: Visas Aeroplan sustojimo ir maršruto taisyklių vadovas

„Air France-KLM Flying Blue“.

Air France Boeing 777-300ER verslo klasė. KYLE OLSEN / TAŠKŲ VAIKINAS

„Flying Blue“ yra viena iš naujausių programų, siūlančių sustojimus. Geriausia, kad norint sustoti „Flying Blue“ nereikia jokių papildomų mylių.

„Flying Blue“ apdovanojimo bilietuose, kuriuos visiškai valdo „Air France“ ir (arba) KLM, galite pridėti tarpinį sustojimą iki vienerių metų. Daugeliui keliautojų tai reiškia, kad galite sustoti Paryžiaus arba Amsterdamo oro uoste Schiphol (AMS) kelioms dienoms prieš išvykdami į galutinę kelionės tikslą.

Norėdami užsisakyti sustojimą „Flying Blue“, turėsite paskambinti „Flying Blue“ numeriu 1 (800) 375-8723.

Susijęs: pagrindinis vadovas, kaip uždirbti ir išpirkti naudojant „Air France-KLM Flying Blue“.

Alaska Airlines ridos planas

Alaska Airlines lėktuvas prie vartų. RYAN SMITH / THE POINTS GUY

„Alaska Airlines Mileage Plan“ siūlo patrauklius aukščiausios kokybės keleivių salono apdovanojimų tarifus, ypač keliaujant į Aziją. Jame taip pat pateikiamos dosnios sustojimų ir atvirų žandikaulių taisyklės.

Galite turėti vieną sustojimą vienam skrydžiui į vieną pusę ir naudoti atvirą žandikaulį tarptautiniams apdovanojimų bilietams. Tačiau, naudodamiesi sustojimu Aliaskoje, vienam apdovanojimo bilietui galite naudoti tik vieną partnerių oro bendrovę ir Aliaską. Norėdami išvengti šio apribojimo, galite užsisakyti du bilietus į vieną pusę kelionės į abi puses maršrutus ir naudoti skirtingus partnerius išvykstamiesiems ir atvykstamiesiems skrydžiams.

Paprastai sustojimai Aliaskoje leidžiami tik tolimiems tarptautiniams skrydžiams jūsų partnerių oro linijų centre. Cathay Pacific atveju tai būtų Honkongo tarptautinis oro uostas (HKG). Tuo tarpu „Japan Airlines“ leistų sustojimus Tokijo oro uoste – Naritos tarptautiniame oro uoste (NRT) arba Hanedos oro uoste (HND).

Štai keletas mūsų mėgstamiausių Mileage Plan sustojimų verslo klasėje:

  • Sustojimas Suomijoje: LAX į Helsinkio oro uostą (HEL) į Romos Fiumicino Leonardo da Vinci oro uostą (FCO) 70 000 mylių.
  • Sustojimas Anglijoje: Niuarko Liberty tarptautinis oro uostas (EWR) – Heathrow oro uostas (LHR) – Edinburgo oro uostas (EDI) 65 000 mylių.
  • Sustojimas Fidžyje: LAX iki Nadi tarptautinio oro uosto (NAN) iki Sidnėjaus oro uosto (SYD) 55 000 mylių.

„Alaska Airlines“ sustojimus galite užsisakyti naudodami alaskaair.com paiešką keliuose miestuose.

Susiję: 6 dalykai, kuriuos reikia žinoti apie „Alaska Airlines“ ridos plano programą

ANA ridos klubas

ANA lėktuvai oro uoste. TUNGCHEUNG/SHUTTERSTOCK

ANA Mileage Club turi sustojimą…