Skip to content
Home » Pirmą kartą JAV pasų turėtojai gali kreiptis asmeniškai į muges šią vasarą

Pirmą kartą JAV pasų turėtojai gali kreiptis asmeniškai į muges šią vasarą

Ne paslaptis, kad paso gavimas pastaruosius kelis mėnesius užtruko ilgiau nei įprastai.

Ir nors, deja, negalima iš karto ištaisyti viso atsilikimo, JAV paso prašytojai, kuriems sunku susitarti dėl susitikimų pradėti procesą, gali asmeniškai kreiptis į pasų priėmimo muges, vykstančias kas mėnesį visoje šalyje, kurių dauguma yra skirtos užsiregistruoti. pirmą kartą turintiems pasus ir vaikams iki 17 metų.

Vietos paštuose, bibliotekose ir vyriausybinėse įstaigose rengiamos specialios pasų priėmimo mugės naujiems pareiškėjams, o šią vasarą numatyta daug renginių. Tie, kurie turi teisę atnaujinti pasus, turėtų ir toliau tai daryti paštu, kaip nurodo Valstybės departamento pareigūnas.

Norėdami rasti įvykį, galite naudoti Valstybės departamento Priėmimo priemonės paieškos puslapį, kad nustatytumėte būsimus įvykius pagal valstiją.

JAV VALSTYBĖS DEPARTAMENTAS

Dauguma renginių vyksta dienos metu, o kai kurie savaitgaliai yra prieinami, priklausomai nuo vietos. Jei nerandate patogaus renginio, atkreipkite dėmesį, kad naujos vietos pridedamos kas savaitę. Kai kuriems reikia susitikimų, o kai kurie leidžia atvykti per nurodytas valandas.

Asmeniniam paso tvarkymui šiuose renginiuose reikalingi tie patys dokumentai, kaip ir ne šių renginių metu.

Tai apima popierinės formos užpildymą, originalo arba patvirtintos fizinės kopijos ir JAV pilietybės fotokopijos (pvz., gimimo liudijimo), galiojančio asmens tapatybės dokumento ir minėto asmens dokumento fotokopijos (pvz., vairuotojo pažymėjimo) ir pareiškėjo nuotraukos, atitinkančios reikalavimus. Kai kuriose patalpose už papildomą mokestį teikiamos fotografavimo paslaugos.

Susiję: Ką sužinojau atnaujindamas pasą pirmą kartą

Dabartinis pasų tvarkymo laikas

JAV VALSTYBĖS DEPARTAMENTAS

Ir nors šie įvykiai pagreitina jūsų procesą, kai jie bus pateikti, pasų apdorojimo laikas bus toks pat, kai paraiškos pateikiamos pasų priėmimo įstaigose, kaip ir paštu ar bet kuriuo įprastu maršrutu.

Apdovanokite savo gautuosius TPG Daily naujienlaiškiu

Prisijunkite prie daugiau nei 700 000 skaitytojų, kad gautumėte naujausių naujienų, išsamių vadovų ir išskirtinių TPG ekspertų pasiūlymų.

Nuo liepos mėn. Valstybės departamentas numato 10–13 savaičių įprastam pasų išdavimui ir 7–9 savaičių greitam įteikimui, taip pat dar dvi savaites apdorojimui ir išsiuntimui.

Keliautojai, turintys skubių tarptautinių kelionių paso užklausų, gali asmeniškai susitarti dėl skubios kelionės (kelionė per 72 valandas dėl kritinių aplinkybių, tokių kaip mirtis), neskubioms kelionėms per 14 dienų arba užsienio vizos prašymams per 28 kalendorines dienas skambindami telefonu 877-487-2778. . Kiekvienam renginiui reikalingas kvalifikacinių įvykių įrodymas.

JAV VALSTYBĖS DEPARTAMENTAS
JAV VALSTYBĖS DEPARTAMENTAS

Apatinė eilutė

Valstybės departamentas pataria amerikiečiams atnaujinti pasus arba kreiptis dėl jų išdavimo likus mažiausiai šešiems mėnesiams iki kelionės. Tai reiškia, kad dabar yra laikas bet kokiems metų pabaigos kelionių planams.

Ir jei jums reikia pradėti procesą ir kyla sunkumų susitarus dėl susitikimo dėl naujo paso, būtinai patikrinkite internete, ar nėra naujų pasų priėmimo mugių, kurios pridedamos kas savaitę.

Susiję skaitymai: