Skip to content
Home » 5 priežastys, kodėl verta įsigyti „Hilton Honors American Express“ vizitinę kortelę

5 priežastys, kodėl verta įsigyti „Hilton Honors American Express“ vizitinę kortelę

Tarp mūsų mėgstamų kelionių apdovanojimų kredito kortelių ir verslo kredito kortelių, bendro prekės ženklo viešbučio vizitinė kortelė kartais gali iškristi. Tačiau jei jūsų kelionės apima „Hilton“ būstą, net retkarčiais, turėtumėte apsvarstyti „Hilton Honors American Express“ vizitinė kortelė kitai kredito kortelei.

„Hilton“ portfelyje „Hilton Honors Business Amex“ yra labiausiai panašus į asmeninį „Hilton Honors American Express Surpass®“ kortelė. Abi turi panašias išmokas ir uždarbio struktūras, tačiau „Hilton Honors Business Amex“ turi tam tikras verslo premijų kategorijas ir privilegijas, kurios smulkaus verslo savininkams bus patrauklios.

Turėdami dabar padidintą pasveikinimo premiją – 150 000 „Hilton Honors“ premijos taškų ir nemokamą nakties atlygį išleidę 4 000 USD pirkiniams per pirmuosius tris narystės kortelės mėnesius, galite pastebėti, kad ši kortelė yra per gera, kad ją praleistumėte. Vis dėlto, jei norite tos nemokamos nakties, turėsite veikti greitai, nes šis pasiūlymas baigiasi liepos 19 d.

Susiję: Kas turi teisę gauti verslo kredito kortelę?

Plačios premijų kategorijos

Kaip ir tikėtasi, „Hilton Honors Business Amex“. uždirba papildomų taškų už „Hilton“ pirkinius: 12 taškų už dolerį, išleistą perkant tiesiogiai „Hilton“ portfelyje esančiuose viešbučiuose ir kurortuose. Kadangi TPG vertina „Hilton Honors“ taškus po 0,6 cento, tai yra įspūdinga 7,2 % jūsų „Hilton“ pirkinių grąža.

WESTEND61 / GETTY IMAGES

Tačiau, be „Hilton“ savybių, „Hilton Honors Business Amex“ uždirba papildomų taškų įvairiose premijų kategorijose. Už šiuos verslo ir kelionių pirkinius jis uždirba 6 taškus už dolerį, t. y. 3,6 % grąžą, remiantis TPG vertinimais:

  • Automobilių nuoma tiesiogiai užsakyta pasirinktose automobilių nuomos įmonėse
  • Skrydžiai užsakyti tiesiogiai iš oro linijų arba per „American Express Travel“.
  • Siuntimo tiekėjai
  • JAV degalinės
  • JAV restoranai
  • Belaidžio telefono paslaugos, perkamos tiesiogiai iš paslaugų teikėjų

Už visus kitus pirkinius, įsigytus naudojant šią kortelę, už dolerį gausite 3 taškus. Naudodamiesi šiomis plačiomis premijų uždirbimo galimybėmis, greitai surinksite pakankamai taškų, kad padengtumėte kitą viešnagės „Hilton“ dieną.

Susiję: Kuri kredito kortelė uždirba daugiausiai taškų už „Hilton“ viešnages?

Nemokami „Priority Pass“ apsilankymai

Jei neturite aukščiausios kokybės kortelės, į kurią įeina įėjimas į oro uosto poilsio kambarį, 10 „Priority Pass“ apsilankymų, kuriuos gausite su šia kortele, yra vertinga nauda. Kai jums reikia atlikti kokį nors darbą arba norite ramiai sėdėti ir pavalgyti per ilgą pertrauką, šie apsilankymai jums padės.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Tai geriausias „Priority Pass“ holas JAV JT GENTER / THE POINTS GUY

Vos už 95 USD „Hilton Honors Business Amex“.metinis mokestis (žr. įkainius ir mokesčius) yra daug mažesnis nei mokestis už daugumą kortelių, į kurias įeina įėjimas į poilsio kambarį, ir 329 USD, kuriuos mokėtumėte, jei 10 apsilankymų paketą pirktumėte tiesiai iš „Priority Pass“.

Susiję: 9 geriausi „Priority Pass“ holai JAV

Aukso statusas

Su „Hilton Honors Business Amex“., gausite automatinį Hilton Honors Gold elito statusą. Turėdami tokį statusą gausite 80 % premiją už mokamas Hilton viešnages, du nemokamus butelius vandens per viešnagę, penktą nakvynę nemokamai, laisvos vietos pagerinimą, maisto ir gėrimų kreditą ir svečias ir premija, kai apsistosite 40 tinkamų naktų.

CONRAD WASHINGTON, DC / FACEBOOK

TPG vertina „Hilton Honors Gold“ statusą 1220 USD per metus, todėl vien ši nauda daugiau nei pateisina kortelės metinį mokestį.

Susijęs: „Hilton Honors“ apdovanojimų keliautojų vadovas

Prailginta garantija ir pirkimo apsauga

Jausitės puikiai žinodami, kad jūsų vertingi verslo pirkiniai yra apsaugoti, kai naudojate savo „Hilton Honors Business Amex“.. Kai naudojate kortelę, pirkinio garantiją galite pratęsti vieneriems metams.*

WESTEND61 / GETTY IMAGES

Be to, jei jūsų prekė pavogta arba netyčia sugadinama per pirmąsias 90 dienų nuo pirkimo datos, galite būti ramūs žinodami, kad jums bus taikoma iki 1 000 USD už kiekvieną atvejį (iki 50 000 USD vienam kortelės nariui per kalendorinius metus).*

* Tinkamumas ir išmokų lygis priklauso nuo kortelės. Taikomos sąlygos ir apribojimai. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite americanexpress.com/benefitsguide. Polisus pasirašo AMEX Assurance Company.

Susiję: Visas jūsų apsipirkimo „American Express“ kortelėse apsaugos vadovas

Jokio poveikio Chase 5/24 būsenai

Kai gausite naują kredito kortelę, tikriausiai galvojate, kaip tai paveiks jūsų „Chase 5/24“ būseną. Be su verslu susijusių premijų uždirbimo kategorijų ir verslo išlaidų valdymo įrankių, puikus privalumas yra tai, kad jis nebus įtrauktas į „Chase 5/24“ skaičiavimus.

ILONA TITOVA/GETTY IMAGES

Taigi, jei šiuo metu esate 4/24, galite gauti „Hilton Honors Business Amex“. ir vis tiek turite teisę gauti Chase kortelę.

Susiję: Geriausi būdai naudoti „Chase 5/24“ lizdus

Apatinė eilutė

Jei dar neturite daugiau premium kortelės, pvz „American Express“ verslo platinos kortelė® arba Hilton Honors American Express Aspire kortelę „Hilton Honors Business Amex“. yra puiki galimybė gauti rimtų Hilton privilegijų už nedidelį metinį mokestį.

Be dabartinio padidinto pasveikinimo pasiūlymo, „Hilton Honors Business Amex“ turi „Hilton Honors Gold elito“ statusą, 10 nemokamų „Priority Pass“ apsilankymų ir pirkimo apsaugą. Geriausia, kad kortelės gavimas neturi įtakos jūsų Chase 5/24 stovėjimui.

Turėdami šias privilegijas, „Hilton Honors Business Amex“ įtraukimas į savo vizitinės kortelės strategiją yra puikus žingsnis.

Norėdami gauti daugiau informacijos, peržiūrėkite visą „Hilton Honors Business Amex“ apžvalgą.


Programos nuoroda: „Hilton Honors Business Amex“.


Norėdami sužinoti „Hilton Honors Business Amex“ įkainius ir mokesčius, spustelėkite čia.

Informaciją „Hilton Aspire“ kortelei „The Points Guy“ surinko savarankiškai. Kortelės išdavėjas neperžiūrėjo ir nepateikė šiame puslapyje pateiktos kortelės informacijos.