Skip to content
Home » Pietvakarių tvarkaraštis pratęstas: Užsukite pigūs skrydžiai

Pietvakarių tvarkaraštis pratęstas: Užsukite pigūs skrydžiai

  • by

Redaktoriaus pastaba: tai pasikartojantis įrašas, reguliariai atnaujinamas naujausia informacija.

Jei dar turite rezervuoti skrydžius ateinantiems mėnesiams, dabar yra puikus laikas įsigyti Pietvakarių skrydžius.

Nors kai kurie vežėjai leidžia užsisakyti skrydžius maždaug prieš 11 mėnesių, „Southwest“ pratęsia rezervavimo langą tik keliems mėnesiams vienu metu.

Anksčiau skrydžius į pietvakarius galėjai užsisakyti tik iki sausio pradžios. Tačiau šiandien „Southwest“ pratęsė savo tvarkaraštį iki 2024 m. kovo 6 d. Tai puikus metas šią žiemą gauti gerą pasiūlymą dėl Pietvakarių skrydžių, įskaitant populiarių atostogų kelionių laikus, pvz., MLK savaitgalį ir Prezidento dieną.

Daugiau pasirinkimų: Pietvakariai prideda 1 naują maršrutą, atnaujina 31 sezoninį maršrutą naujausiame tvarkaraščio pratęsime

Štai ką reikia žinoti apie naujausio Southwest tvarkaraščio pratęsimo padidinimą.

Kam užsisakyti, kai Southwest pratęsia savo tvarkaraštį

KATIE GENTER / TAŠKŲ VAIKINAS

Greitai užsisakę skrydžius, kai Southwest pratęsia savo tvarkaraštį, galite sutaupyti rimtų pinigų. Nors laisvų vietų tikriausiai dar bus kurį laiką, greičiausiai nerasite žemesnių kainų nei dabar didžiausiomis kelionių dienomis.

„Southwest“ pakeitimų ir atšaukimo politika taip pat leidžia lengvai užsisakyti dabar, net jei nesate tikri, kad vyksite į kelionę. Štai Southwest atšaukimo taisyklės, jei atšaukiate likus bent 10 minučių iki suplanuoto skrydžio išvykimo:

  • Jei sumokėjote už „Wanna Get Away“ arba „Wanna Get Away Plus“ bilietą: Gausite lėšas kelionei.
  • Jei mokėjote už „Anytime“ arba „Business Select“ bilietą: galite prašyti grąžinti pinigus į pradinę mokėjimo formą arba priimti kelionės lėšas.
  • Jei išpirkote pietvakarių taškus: Taškai bus automatiškai grąžinti į sąskaitą, iš kurios jie buvo užsakyti, ir jūs galite paprašyti, kad Southwest grąžintų mokesčius ir rinkliavas į jūsų pradinę mokėjimo formą.

Taigi, pasikeitus šeimos kelionių planams, skrydį galite atšaukti nemokamai. Be to, jei po užsakymo kaina sumažėja, galite iš naujo užsisakyti ir gauti skirtumą kaip kelionės lėšas ar taškus. Šia prasme pietvakarių skrydžių užsakymas kelionėms, kurių tikitės, yra labai mažos rizikos situacija.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Susiję: Kaip gauti vietas šeimai „Southwest Airlines“.

Kaip surinkti geriausius pietvakarių pasiūlymus

KYLE OLSEN / TAŠKŲ VAIKINAS

Štai penki patarimai, kaip gauti geriausią pasiūlymą skrydžiams į pietvakarius.

Užsisakykite dabar

Rekomenduojame užsisakyti Southwest skrydžius iš karto, kai atsidaro rezervavimo langas, ypač jei norite skristi piko metu. Nors skrydžiai jau atidaryti, vis dar galite gauti gerų pasiūlymų.

Kaip minėta aukščiau, dėl lanksčios oro linijų politikos užsisakant Southwest skrydžius yra minimali rizika. Taigi, galbūt norėsite užsisakyti dabar, net jei nesate 100% tikri dėl savo planų. Jei norite, kad pinigai būtų grąžinti pagal pradinį mokėjimo metodą, išpirkite Pietvakarių taškus už skrydžius arba užsisakykite brangesnes „Anytime“ arba „Business Select“ kainas.

Susijęs: Ar verta užsiregistruoti Southwest EarlyBird?

Perkelkite Chase Ultimate Rewards taškus į pietvakarius

KATIE GENTER / TAŠKŲ VAIKINAS

Taikant lanksčią oro linijų apdovanojimų politiką, Pietvakarių taškų išpirkimas paprastai yra pageidaujamas būdas užsakyti skrydį į pietvakarius. Jei jums reikia atšaukti skrydį, užsakytą su taškais, jūsų taškai patenka tiesiai į jūsų Rapid Rewards paskyrą, o sumokėtus mokesčius ir rinkliavas galite grąžinti į jūsų kortelę.

Prisiregistravimo premijos uždirbimas naudojant naują Pietvakarių kredito kortelę yra puikus būdas padidinti paskyros balansą, tačiau tai užtruks šiek tiek laiko. Taip pat galite perkelti „Chase Ultimate Rewards“ taškus į „Southwest“ santykiu 1:1, jei turite „Ultimate Rewards“ uždirbančią kortelę, pvz., „Chase Sapphire Preferred Card“, „Ink Business Preferred Credit Card“ arba „Chase Sapphire Reserve“.

Susiję: 9 šaunios vietos, apie kurias nežinojote, kad galite skristi pietvakariuose

Naudokite „Companion Pass“, bet galėsite jį pridėti vėliau

KYLE OLSEN / TAŠKŲ VAIKINAS

„Southwest Companion Pass“ yra vienas vertingiausių apdovanojimų kelionių pramonėje. Galų gale, draugas ar šeimos narys gali skristi su jumis nemokamai (be mokesčių ir rinkliavų) kaip „Companion Pass“ privilegiją. Bilieto galiojimas paprastai baigiasi gruodžio 31 d. metų, einančių po tų metų, kuriais jį uždirbote.

Jei dar neturite kompaniono bilieto, bet planuojate jį uždirbti prieš skrydį, vis tiek galite užsisakyti dabar ir pridėti bilietą kompaniono vėliau. Vienintelis reikalavimas norint į rezervaciją įtraukti savo kompanioną – turi likti bent viena parduodama vieta. Tiesiog atminkite, kad jei skrendate populiariais maršrutais piko metu, yra tikimybė, kad jūsų skrydis bus išparduotas, jei lauksite per ilgai.

Jei norite greitesnio kelio link „Companion Pass“, apsvarstykite galimybę atidaryti vieną iš šių kredito kortelių:

Šie pasiūlymai buvo ką tik pratęsti iki liepos 10 d., todėl dabar puikus metas papildyti savo piniginę.

Susiję: Kaip greitai užsidirbti Southwest Companion Pass

Turėkite omenyje alternatyvias datas

Jei turite šiek tiek lankstumo, pasinaudokite tuo užsisakydami skrydžius. Galite naudoti Southwest pigių skrydžių kalendorių, kad patikrintumėte pigiausias norimų skrydžių datas.

Brangiausios dienos skristi paprastai yra penktadienis ir sekmadienis. Taigi, jei galite perkelti datas kelioms dienoms, kaina gali būti žymiai mažesnė. Žinoma, darbo nebuvimas ar vaikų išėmimas iš mokyklos gali netikti visiems, tačiau turėti atsargines datas gali apsimokėti.

Susiję: Viskas, ką reikia žinoti apie geriausias Southwest Airlines vietas

Ieškokite kainų kritimo

Jei jūsų skrydžio kaina sumažėja nuo užsakymo iki skrydžio, galite lengvai susigrąžinti Rapid Rewards taškų skirtumą į savo paskyrą. Žinoma, šios lanksčios taisyklės vis dar galioja, kai mokate už bilietą grynaisiais, tačiau gausite pietvakarių kelionių lėšas.

Susiję: Kaip pakeisti Pietvakarių skrydžio kainą, kai bilieto kaina sumažėja

Kainodaros pavyzdys

DAVIDAS SLOTNICKAS/TAŠKŲ VAIKINAS

Štai keletas kelionių vasario mėn. kainų pavyzdžių. Pamatysite, kad galite sutaupyti daug pinigų, jei jūsų datos (ir noras skristi jungiamuosius maršrutus) bus lanksčios.

Orange apygardos John Wayne oro uostas (SNA) į Puerto Valjartos Licenciado Gustavo Díaz Ordaz tarptautinis oro uostas (PVR)

Yra daugybė būdų, kaip sutaupyti kitos kelionės į Meksiką metu su taškais ir myliomis. Ir nuo mažiau nei 6 000 „Rapid Rewards“ taškų (plius apie 44 USD mokesčių ir rinkliavų) kitą vasarį galite skristi į Orindžo apygardą iš Puerto Valjartos.

SOUTHWEST.COM

Susiję: 10 šalių, į kurias nežinojote, kad galite skristi iš Pietvakarių

Oklando tarptautinis oro uostas (OAK) – Kahului oro uostas (OGG)

Kai kuriomis sausio mėnesio dienomis į Kahului (Maui saloje) galite skristi iš 11 450 Southwest Rapid Rewards taškų ir apie 6 USD mokesčių ir rinkliavų. Jūs netgi galite skristi 2 už 1 į Havajus su savo Southwest Companion Pass.

SOUTHWEST.COM

Baltimorės/Vašingtono tarptautinis Thurgood Marshall oro uostas (BWI) į Čikagos Midway tarptautinį oro uostą (MDW)

Norintys aplankyti Čikagą, bet kurią sausio dieną galite skristi iš Baltimorės už 9 580 taškų (plius apie 6 USD mokesčių ir rinkliavų). Planuodami kelionę peržiūrėkite mūsų istorijas apie 17 geriausių Čikagos viešbučių ir 8 dalykus, kuriuos galima nuveikti su vaikais Čikagoje.

SOUTHWEST.COM

Niujorko LaGuardia oro uostas (LGA) – Fort Loderdeilo-Holivudo tarptautinis oro uostas (FLL)

Pietvakariai neturi didžiausio Niujorko maršrutų tinklo, tačiau yra keletas paslėptų brangakmenių. Jei norite užsisakyti ankstyvą atostogų kelionę į Pietų Floridą, gruodžio mėnesį vienam asmeniui galite nuskristi vos už 6 160 taškų (plius apie 6 USD mokesčių ir rinkliavų).

SOUTHWEST.COM

Atminkite, kad „Southwest“ leidžia visiems keleiviams į savo skrydžius nemokamai atsinešti du registruotus bagažus (kiekvienas iki 50 svarų), o tai pastebimai skiriasi nuo daugelio kitų JAV oro linijų bendrovių.

Susiję: Pietvakarių bagažo mokesčiai ir kaip jų nemokėti

Apatinė eilutė

Žinodami pietvakarių skrydžio užsakymo ypatybes, galite užsisakyti geriausius skrydžius savo šeimai už mažiausią kainą. Norintys keliauti šį pavasarį turėtų užsisakyti dabar, kad gautų geriausius Pietvakarių pasiūlymus.

Jei jums reikia užsisakyti skrydžius toliau, žinokite, kad Southwest planuoja vėl pratęsti savo tvarkaraštį 2023 m. rugpjūčio 3 d. skrydžiams iki 2024 m. balandžio 8 d.

Papildomi Katie Genter, Andrew Kunesho ir Kyle’o Olseno reportažai.