Skip to content
Home » Kaip užsisakyti verslo klasės bilietą į Europą 45 000 mylių į abi puses

Kaip užsisakyti verslo klasės bilietą į Europą 45 000 mylių į abi puses

  • by

Kaip Europos pilietis, turintis draugų ir šeimos narių šiame regione, Europa yra mano kelionės tikslas. Siekdamas sutaupyti lėktuvo bilietų, uždirbu „Capital One“ mylių ir „Citi ThankYou“ taškų, kuriuos abu galima pervesti į „Turkish Airlines“ programą „Miles&Smiles“.

Ši programa siūlo puikią apdovanojimų diagramą ir fantastiškus verslo klasės skrydžių pasiūlymus iš JAV į Europą, kai skrydžiai į vieną pusę kainuoja mažiau nei 50 000 mylių. Tai vienas geriausių išpirkimo pasiūlymų keliaujant į Europą.

Kodėl tai ypatinga

Verslo klasė Turkish Airlines lėktuve Boeing 787-9. (ZACH HONIG / THE POINTS GUY).

„Turkish Airlines“ apdovanojimų bilietai į Europą yra neįtikėtina vertybė, kai lyginate jų kainas su kitų vežėjų kainomis. „United MileagePlus“ apmokestina mažiausiai 80 000 mylių už skrydį į Europą verslo klase į vieną pusę. Šiuo metu vežėjas visus apdovanojimo bilietus įkainoja dinamiškai ir paprastai prideda papildomą mokestį už partnerių skrydžius. Dabar „Star Alliance“ partnerių oro linijų bendrovėse reguliariai rasite verslo taupymo bilietus į Europą daugiau nei 100 000 Jungtinių mylių.

Kita vertus, „Air Canada Aeroplan“ apmokestina pagal skrydžio trukmę. Skrydžiai iš Rytų pakrantės prasideda nuo 60 000 taškų, bet greitai pakyla, kai užsisakote ilgesnius skrydžius. Be to, „Avianca LifeMiles“ ima 63 000 „LifeMiles“ už skrydį į vieną pusę verslo klasės į Europą.

„Turkish“ taiko tuos pačius 45 000 mylių už visus skrydžius į Europą, todėl visi apdovanojimai regionui yra nuspėjami ir prieinami.

TURKISHAIRLINES.COM

„MileagePlus“, „Aeroplan“ ir „LifeMiles“ pranašumas yra tas, kad, priešingai nei „Turkish Miles&Smiles“, jie neprideda priemokų už kurą, kad apmokėtų bilietus tokiems vežėjams kaip „Lufthansa“ ir „Swiss“. Šių papildomų mokesčių galite išvengti užsisakę keletą Star Alliance partnerių, kurie neprideda priemokų už kurą. Tai apima šiuos vežėjus, skraidančius iš JAV į Europą:

Taigi, jei užsisakote Turkijos mylias, laikykitės šių oro linijų, kad gautumėte geriausius apdovanojimų bilietų pasiūlymus. Jūs neturėtumėte mokėti daugiau nei kilmės ir paskirties šalių taikomi mokesčiai ir rinkliavos. Tai apima TSA saugumo mokestį ir iškrovimo mokesčius, kuriuos taiko kai kurios šalys.

Susiję: 7 puikios oro linijų programos, skirtos „Star Alliance“ apdovanojimams užsisakyti

Kaip užsisakyti šį apdovanojimą

VAALAA/SHUTTERSTOCK.COM

Daugumą Star Alliance apdovanojimų galite užsisakyti Turkish Airlines svetainėje; tačiau reguliariai pastebėsite, kad Turkish Airlines svetainė rodo, kad apdovanojimams vietos nėra, nors iš tikrųjų yra. Jei taip atsitiks, apsvarstykite galimybę paskambinti „Turkish Airlines Miles&Smiles“ numeriu 800-874-8875.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Štai kaip užsisakyti „Star Alliance“ apdovanojimo skrydžius Turkish Airlines svetainėje.

1 veiksmas: prisijunkite prie „Turkish Airlines“ paskyros

Eikite į Turkish Airlines svetainę ir prisiregistruokite arba prisijunkite prie savo paskyros. Šiuos mygtukus rasite viršutiniame dešiniajame puslapio kampe.

TURKISHAIRLINES.COM

2 veiksmas: Raskite „Star Alliance“ užsakymo puslapį

Dabar turite pereiti į „Star Alliance“ užsakymo puslapį. Spustelėkite savo vardą viršutiniame dešiniajame ekrano kampe ir išskleidžiamajame meniu pasirinkite „Miles Transactions“. Tada raskite skyrių „Žvaigždžių aljanso apdovanojimo bilietas“ ir spustelėkite „Užsakyti dabar“.

TURKISHAIRLINES.COM

3 veiksmas: ieškokite savo skrydžio

Ekrano centre įveskite norimą maršrutą ir spustelėkite raudoną rodyklę, kad pradėtumėte paiešką.

TURKISHAIRLINES.COM

4 veiksmas: pasirinkite skrydį

Jūsų paieškos rezultatai bus rodomi ekrano centre. Spustelėkite mygtuką „Verslo klasė“, kad pamatytumėte tik verslo klasės skrydžius. Spustelėkite jo kainą, kad pamatytumėte daugiau informacijos, tada spustelėkite mygtuką „Pasirinkti šį skrydį“, kad pradėtumėte užsakymo procesą.

TURKISHAIRLINES.COM

5 veiksmas: patvirtinkite skrydžius ir sumokėkite

Dabar turėtumėte pamatyti skrydžio santrauką. Jei viskas atrodo gerai, įveskite keleivio informaciją ir vykdykite ekrane pateikiamus nurodymus, kad rezervuotumėte bilietą.

TURKISHAIRLINES.COM

Susiję: geriausios svetainės, kuriose galima ieškoti „Star Alliance“ apdovanojimų

Kaip uždirbti taškų už šį apdovanojimą

Nors Jungtinėse Valstijose nėra Turkijos prekės ženklo kredito kortelių, galite pervesti apdovanojimus iš trijų programų su perleidžiamomis valiutomis tiesiai į „Miles&Smiles“ santykiu 1:1:

Lengviausias būdas uždirbti Bilt taškų yra pridėti Bilt Mastercard® (žr. įkainius ir mokesčius) į savo piniginę. Kol per atsiskaitymo ciklą įsigysite bent penkis pirkinius iš kortelės, gausite 1 tašką už dolerį už nuomą (iki 100 000 taškų kiekvienais kalendoriniais metais), plius 3 taškus už dolerį už pietus ir 2 taškus už dolerį kelionėms.

Tuo tarpu yra keletas kortelių, kurios uždirba perleidžiamų Capital One mylių, įskaitant:

  • „Capital One Venture Rewards“ kredito kortelė (95 USD metinis mokestis, žr. įkainius ir mokesčius): nauji kortelės nariai uždirba 75 000 papildomų mylių išleidę 4 000 USD pirkiniams per pirmuosius tris mėnesius nuo sąskaitos atidarymo.
  • „Capital One Venture X Rewards“ kredito kortelė (395 USD metinis mokestis, žr. įkainius ir mokesčius): nauji kortelės nariai uždirba 75 000 papildomų mylių išleidę 4 000 USD pirkiniams per pirmuosius tris mėnesius nuo sąskaitos atidarymo.
  • „Capital One VentureOne Rewards“ kredito kortelė (nėra metinio mokesčio, žr. tarifus ir mokesčius): nauji kortelės nariai uždirba 20 000 papildomų mylių, kai išleisite 500 USD per pirmuosius tris mėnesius nuo sąskaitos atidarymo.
  • „Capital One VentureOne“ apdovanojimai už gerą kreditą (nėra metinio mokesčio, žr. įkainius ir mokesčius).
  • „Capital One Spark Miles“ verslui (0 USD metinis mokestis pirmaisiais metais, tada 95 USD, žr. tarifus ir mokesčius): Nauji kortelės nariai gali uždirbti 50 000 papildomų mylių, išleidę 4 500 USD per pirmuosius tris sąskaitos atidarymo mėnesius.

Galiausiai, čia yra keletas puikių galimybių uždirbti „Citi ThankYou“ taškų:

Susijęs: Ar „Citi ThankYou Rewards“ yra labiausiai neįvertinta ir nesuprasta programa?

Apatinė eilutė

Tai viena geriausių vietų užsakyti verslo klasės bilietus į Europą: 45 000 mylių skrydžiai su Turkish Airlines Miles&Smiles programa.

Gausite geriausią pasiūlymą, kai vieną iš šių bilietų užsisakysite vežėjui, kuris prie bilietų neprideda didelių kuro mokesčių. Tai apima pagrindinius vežėjus, tokius kaip United, SAS ir LOT Polish Airlines. Galite tai panaudoti, kad gautumėte itin pigų verslo klasės apdovanojimo bilietą su nedidelėmis išlaidomis.

Papildomas Beno Smithsono pranešimas.