Skip to content
Home » „Delta“ uždraudžia „TikTok“ darbuotojų asmeniniuose mobiliuosiuose telefonuose, vadovaudamasi panašia Pietvakarių taisykle

„Delta“ uždraudžia „TikTok“ darbuotojų asmeniniuose mobiliuosiuose telefonuose, vadovaudamasi panašia Pietvakarių taisykle

„Delta Air Lines“ savo darbuotojams uždraus naudoti „TikTok“ asmeniniuose įrenginiuose, jei tie patys įrenginiai bus naudojami bet kuriai su darbu susijusiai sistemai pasiekti, penktadienį pranešė oro linijų bendrovė.

Atmintinėje darbuotojams, kuriuos matė TPG ir patvirtino keli aviakompanijos darbuotojai, oro linijų bendrovė nurodė JAV reikalavimą, kad vyriausybiniai rangovai neturėtų „TikTok“ ar jokios patronuojančios bendrovės „ByteDance“ programos įrenginiuose, naudojamuose darbui vyriausybei atlikti. „Delta“, kaip ir dauguma oro linijų, parduoda skrydžius vyriausybei ir siūlo užsakomuosius skrydžius.

Norite daugiau naujienų su oro linijomis? Prisiregistruokite gauti nemokamą TPG dvisavaitinį aviacijos informacinį biuletenį.

Pagal atmintinę, darbuotojai, kurie naudojasi savo asmeniniais telefonais ar kitais įrenginiais, pvz., planšetiniais kompiuteriais, norėdami pasiekti bet kurią „Delta“ sistemą, įskaitant el. paštą, planavimą, darbuotojų intranetą ir kitas sistemas, turi pašalinti programėlę iki darbo dienos pabaigos. penktadienis. Daugelis darbuotojų el. paštui ir tvarkaraščiams tvarkyti naudoja asmeninius telefonus.

Iš karto nebuvo aišku, ar „Delta“ ir toliau naudos savo „TikTok“ kanalą, kuris penktadienio vakarą turėjo daugiau nei 512 000 sekėjų. Aviakompanija iš karto neatsakė į TPG prašymą pakomentuoti.

Atmintinė, kuri buvo paskelbta penktadienį, atitinka panašią taisyklę, kurią nustatė „Southwest Airlines“, apie kurią pirmą kartą pranešė Gary Leffas. „Southwest“ darbuotojams pasakė, kad užblokuos programą iš savo tinklo, tačiau neatrodė, kad taikytų apribojimų asmeniniams įrenginiams, nors iš karto nebuvo aišku, ar asmeniniais įrenginiais vis tiek bus leista pasiekti darbo funkcijas, pvz., el. paštą.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Neaišku, kaip į reikalavimus planuoja reaguoti kitos oro linijos, įskaitant „American“ ir „United“, kurios iš karto nepateikė prašymo pakomentuoti.

Išaugus „TikTok“ populiarumui, kai kurie vyriausybės pareigūnai išreiškė susirūpinimą dėl privatumo ir atkreipė dėmesį į galimybę Kinijos vyriausybei daryti įtaką Pekine įsikūrusiai įmonei, kad gautų informacijos apie amerikiečius.

Per pastaruosius kelerius metus oro linijų bendrovės, be kitų prekių ženklų, sulaukė sėkmės „TikTok“ su trumpais vaizdo įrašais, apimančiais nuo niekšiško savęs nuvertinimo iki operacijų užkulisinių žvilgsnių.

Darbuotojai taip pat susilaukė rezonanso mažesnėse bendruomenėse ir plačiojoje pasaulio auditorijoje – pilotai, skrydžių palydovai, rampos darbuotojai ir kiti dokumentuoja savo gyvenimą darbe ir juokauja savo bendraamžiams.

Susiję skaitymai: