Skip to content
Home » Paskutinė galimybė: suaktyvinkite ir uždirbkite 5% „Amazon“ ir „Lowe’s“ iki birželio mėnesio („Chase Freedom“ / „Freedom Flex“)

Paskutinė galimybė: suaktyvinkite ir uždirbkite 5% „Amazon“ ir „Lowe’s“ iki birželio mėnesio („Chase Freedom“ / „Freedom Flex“)

  • by

Redaktoriaus pastaba: tai pasikartojantis įrašas, nuolat atnaujinamas nauja informacija ir pasiūlymais.

Po stiprios metų pradžios su pirmojo ketvirčio kategorijomis „Chase Freedom“ (nebepasiekiama naujiems kandidatams) ir „Chase Freedom Flex℠“ kortelių turėtojai šį ketvirtį uždirbo daugiau iš pavasario pirkinių iš „Amazon“ ir „Lowe’s“.

Dabar yra jūsų paskutinė galimybė pasinaudoti šiomis premijų kategorijomis. Jei dar to nepadarėte, turėsite juos suaktyvinti iki birželio 14 d.

Po aktyvinimo kortelės nariai gali susigrąžinti 5 % (arba 5 taškus už išleistą dolerį) iš iki 1500 USD išlaidų šiose kategorijose per tinkamą ketvirtį ir 1 % (arba 1 tašką už išleistą dolerį) po to.

Nesvarbu, ar užsisakote naują garderobą ir pavasario valymo priemones iš „Amazon“, ar papuošiate savo lauko erdvę pirkiniais iš Lowe’s, jūs turėsite papildomą atšokimą, žinodami, kad naudodami pavasario pirkinius uždirbate 5 %. savo „Freedom“ arba „Freedom Flex“ kortelę.

Štai kaip viskas veikia.

Chase Freedom ir Freedom Flex Q2 2023 kategorijos

Dabar iki birželio 30 d. „Chase Freedom“ ir „Chase Freedom Flex“ kortelių nariai gali uždirbti 5% grynųjų pinigų (arba 5 taškus už dolerį) išleidę šiose kategorijose:

Kaip minėta aukščiau, turite suaktyvinti savo kortelę, kad atrakintumėte premijų uždirbimo galimybes šiose kategorijose.

TAŠKŲ VAIKINAS

Šį procesą paprasta užbaigti internetu per Chase paskyrą – nurodant pavardę, paskutinius keturis kortelės skaitmenis ir pašto kodą. Registracija atidaryta.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Antrojo ketvirčio premijų kategorijų analizė

Pavasaris yra metas, kai atnaujiname savo stilių ir namus, o šios kategorijos puikiai tinka padėti mums užsidirbti, kol tai darome. Nesvarbu, ar puošiate savo spintą, ar imasi visos virtuvės atnaujinimo, įvertinsite papildomus taškus, uždirbtus tiek „Amazon“, tiek „Lowe’s“.

Čia yra informacija apie premiją:

  • „Amazon“: Nesvarbu, ar tai būtų pavasario valymo reikmenys, nauja apranga, elektronika ir kt., kortelės naudotojai gali pradėti naują sezoną ir uždirbti pinigų šioje „vieno langelio“ parduotuvėje.
  • Lowe’s: Pradėkite renovacijos ar naujo dizaino projektą, kurio laukėte įgyvendinti, ir uždirbkite daugiau pinigų iš prekių ir įrankių. Galioja parduotuvėje ir internetu.

Atminkite, kad Chase riboja 5% grąžinimą (arba 5 taškus už dolerį) iki pirmųjų 1500 USD, išleistų kombinuotose premijų kategorijose kiekvieną ketvirtį, kai suaktyvinate premiją. Kai pasieksite didžiausią sumą, už šiuos pirkinius susigrąžinsite 1 %.

Dažniausiai užduodami klausimai apie „Chase Freedom“ ir „Chase Freedom Flex“ premijų kategorijas

Kaip veikia besisukančios kategorijos?

Kiekvieną ketvirtį Chase skelbia premijų kategorijų grupę, kuri per ateinančius tris mėnesius uždirbs 5% grynųjų pinigų (arba 5 taškus už dolerį). Paprastai šios kategorijos skelbiamos mėnesio viduryje prieš prasidedant naujam ketvirčiui, kad kortelės nariai galėtų iš anksto suaktyvinti naujas kategorijas. Tačiau savo kategorijas galite suaktyvinti iki paskutinio ketvirčio mėnesio vidurio.

Kategorijos linkusios periodiškai kartotis – pavyzdžiui, bakalėjos parduotuvės, restoranai ir degalinės yra įprastos kategorijos, kurios dažnai pasirodo pinigų grąžinimo kalendoriuje. Taigi, priklausomai nuo kategorijų ir nuo to, ar galite jas maksimaliai padidinti, šios dvi kortelės per metus gali pasiūlyti nemažą pinigų grąžinimo ar premijos taškų dalį.

Susiję: Peržiūrėkite visą mūsų „Chase Freedom Flex“ kortelės apžvalgą

Kiek pinigų grąžinti galiu uždirbti kiekvieną ketvirtį?

Chase apriboja 5% grąžinimą (arba 5 taškus už dolerį) iki pirmųjų 1500 USD, išleistų kombinuotose premijų kategorijose kiekvieną ketvirtį, kai suaktyvinate premiją.

Nors tai neatrodo daug, laikui bėgant pinigų grąžinimas didėja. Kiekvieną ketvirtį padidinę pinigų grąžinimo kategorijas, kas ketvirtį uždirbsite 75 USD grynųjų pinigų, o per metus – iki 300 USD. Kreditinė kortelė be metinio mokesčio yra labai vertinga.

Arba, kadangi jūsų uždirbti pinigai grąžinami kaip „Ultimate Rewards“ taškai, kiekvienais metais galite gauti iki 30 000 „Ultimate Rewards“ premijų. Tarkime, kad jūs taip pat turite aukščiausios kokybės produktą, pvz., „Chase Sapphire“ pageidaujamą kortelę. Tokiu atveju galite sujungti Ultimate Rewards taškus, kuriuos uždirbate su Chase Freedom arba Freedom Flex kortele, su taškais, kuriuos uždirbate iš aukščiausios kokybės Ultimate Rewards uždirbimo kortelės, ir jie tampa visiškai perleidžiami.

Tokiu atveju TPG Chase taškus vertina po 2 centus, todėl 30 000, kuriuos galite uždirbti per metus, būtų verti daugiau kaip 600 USD.

Kaip kiekvieną ketvirtį suaktyvinti 5% kategorijas?

Galite eiti į Chase svetainę ir suaktyvinti 5% pinigų grąžinimą (arba 5 taškus už dolerį) už šį ketvirtį. Taip pat galite užsiregistruoti naudodami „Chase“ programą mobiliesiems, todėl šiais metais turėsite reguliariai lankytis viena kredito kortelių svetaine mažiau.

Štai kaip užsiregistruoti:

  1. Eikite į „Chase“ premijos aktyvinimo puslapį arba prisijunkite prie savo „Chase“ paskyros.
  2. Įveskite savo pavardę, paskutinius keturis kortelės numerio skaitmenis ir atsiskaitymo pašto kodą. Jei po ranka neturite kortelės, prisijunkite prie Chase paskyros, kad gautumėte šiuos skaičius.
  3. Norėdami užsiregistruoti, spustelėkite „Suaktyvinti 5%“.
  4. Jei turite kelias „Chase Freedom“ korteles, būtinai užregistruokite kiekvieną.
  5. Išsaugokite aktyvinimo ekrano kopiją, jei vėliau kiltų kokių nors problemų, tačiau taip pat turėtumėte gauti pranešimą „Esate aktyvuotas! patvirtinimo el.

Ar galiu turėti „Chase Freedom“ ir „Chase Freedom Flex“, kad padvigubinčiau savo uždarbio galimybes?

Taip, galite turėti abi korteles. Taigi, jei jau turite Chase Freedom ir norite pridėti Chase Freedom Flex prie savo piniginės, galite tai padaryti. Atminkite, kad originali „Freedom“ kortelė nebėra atvira naujiems pareiškėjams.

Bet jei norėtumėte turėti tik vieną, „Freedom Flex“ galima įsigyti keičiant produktą.

Ir, žinoma, taip pat norėsite įsitikinti, kad turite teisę gauti naują Chase kortelę.

Kaip maksimaliai padidinti savo „Freedom“ ir „Freedom Flex“ korteles?

Svarbiausias dalykas yra įsitikinti, kad aktyvavote savo kortelę, kad kiekvieną ketvirtį gautumėte 5% grynųjų pinigų (arba 5 taškus už dolerį) konkrečiose kategorijose, o tada iš tikrųjų naudojate kortelę pirkdami tose kategorijose.

Kalendoriuje galite nustatyti pasikartojantį priminimą arba prisiregistruoti gauti TPG naujienlaiškį (kas ketvirtį siunčiame priminimą, kai laikas aktyvuotis – taip pat patarimai ir gudrybės, kaip maksimaliai padidinti kortelės strategiją ir išpirkti puikių apdovanojimų). .

Dar geriau, suporavus su Chase kredito kortele, kuri uždirba visiškai perleidžiamus Ultimate Rewards taškus, pvz., Chase Sapphire Reserve arba Chase Sapphire Preferred Card, Chase Freedom Flex 5 % grynųjų pinigų grąžinimas veiksmingai tampa 5 Ultimate Rewards taškais už dolerį, nes galite išmokti viską. apie tai mūsų vadove, kuriame išsamiai aprašoma „Chase Trifecta“.

Tokiu atveju su „Freedom Flex“ uždirbtus taškus galėsite perkelti į „Ultimate Rewards“ taškus ir kelionių partnerius, pvz., „Southwest“, „Hyatt“ ir „United“.

Kokios yra bendros „Freedom and Freedom Flex“ premijų kategorijos?

Žinoma, taip pat norėsite įsitikinti, kad visus metus galėsite maksimaliai padidinti kitas premijų kategorijas. Čia pateikiamos ankstesnės „Chase Freedom“ ketvirčio kategorijos iki 2012 m., todėl galite nuspręsti, ar bendros kategorijos yra prasmingos jūsų išlaidų modeliams:

Metai/ketvirtis Premijų kategorijos
2023 – II ketvirtis Amazon ir Lowe’s.
2023 – I ketvirtis Maisto prekių parduotuvės, abonementai į sporto salę ir kūno rengybos klubai, „Target“.
2022 – IV ketvirtis PayPal ir Walmart.
2022 – 3 ketvirtis Degalinės, automobilių nuoma, kino teatrai ir tam tikros gyvos pramogos.
2022 – II ketvirtis Amazon.com ir pasirinkite srautinio perdavimo paslaugas.
2022 – I ketvirtis eBay ir bakalėjos parduotuvės.
2021 – IV ketvirtis PayPal ir Walmart.
2021 – 3 ketvirtis Maisto prekių parduotuvės ir pasirinktos srautinio perdavimo paslaugos.
2021 – II ketvirtis Degalinės ir namų tobulinimo parduotuvės.
2021 m. – I ketvirtis Didmeninės prekybos klubai, pasirinktos transliacijos paslaugos ir interneto, kabelinės ir telefono paslaugos.
2020 – IV ketvirtis PayPal ir Walmart.
2020 – 3 ketvirtis Amazon.com ir Whole Foods Market.
2020 – II ketvirtis Maisto prekių parduotuvės, abonementai į sporto salę ir kūno rengybos klubai bei pasirinktos srautinio perdavimo paslaugos.
2020 – I ketvirtis Degalinės; interneto, kabelinės ir telefono paslaugos; ir pasirinkite srautinio perdavimo paslaugas.
2019 – IV ketvirtis Chase Pay, PayPal ir universalinės parduotuvės.
2019 – 3 ketvirtis Degalinės ir transliacijos paslaugos.
2019 – II ketvirtis Maisto prekių parduotuvės ir namų tobulinimas.
2019 – I ketvirtis Degalinės, vaistinės ir rinkliavos.
2018 – IV ketvirtis Didmeninės prekybos klubai, universalinės parduotuvės ir „Chase Pay“.
2018 – 3 ketvirtis Lyft, Walgreens ir degalinės.
2018 – II ketvirtis Bakalėjos, PayPal ir Chase Pay.
2018 – I ketvirtis Mobiliosios piniginės, degalinės ir interneto, kabelinių ir telefono paslaugų prekeiviai.
2017 – IV ketvirtis „Walmart“ ir universalinės parduotuvės.
2017 – 3 ketvirtis Restoranai ir kino teatrai.