Skip to content
Home » Jūsų vadovas apie United Airlines elito statusą visą gyvenimą

Jūsų vadovas apie United Airlines elito statusą visą gyvenimą

  • by

Nesvarbu, ar esate atsidavęs verslo keliautojas, ar aistringas lėktuvų statytojas, milijono mylių statuso pasiekimas liudija jūsų nuolatinį „United Airlines“ globą.

Nors reikia daug skristi su mokamais bilietais, milijonai milerių visą gyvenimą naudojasi „United Airlines“ elito statusu ir gali pasidalinti savo statusu su palydovu. Skirtingai nuo „American Airlines“ elito statuso ir „Delta Air Lines“ programos „Million Miler“, „United“ siūlo „Million Milers“ kelią į savo itin išskirtinę neskelbtą pasaulinių paslaugų pakopą.

Tiesą sakant, tik nedidelė dalis „United“ daugiau nei 100 milijonų „MileagePlus“ narių kada nors turės teisę į visą gyvenimą trunkantį statusą. Tačiau dažniausiai „United“ skraidantis Tomas Stukeris su „United“ uždirbo daugiau nei 23 milijonus skrydžio mylių. Ir net jei neskraidote beveik tiek pat, kiek Tomas, vis tiek galite siekti užsitarnauti Milijono Milerio statusą ir visam gyvenimui įgyti „United Premier“ elito statusą.

Štai ką reikia žinoti apie visą gyvenimą trunkantį elito statusą „United Airlines“.

Jungtinės viso gyvenimo skrydžio mylios

Net jei sumokėsite už visos kainos Polaris sėdynę, visą gyvenimą uždirbsite tiek pat skrydžio mylių, kiek ir ekonomiškos klasės keleivis su nuolaida. KYLE OLSEN / TAŠKŲ VAIKINAS

Šiais laikais didžiosios JAV oro linijų lojalumo programos suteikia statusą daug išleidžiantiems, o ne dažnai keliaujantiems. Štai kodėl „United“ skraidyklės kiekvienais metais turi pelnyti „Premier“ kvalifikacinius taškus arba PQP ir „Premier“ kvalifikacinių skrydžių derinį, kad gautų „United Premier“ statusą.

Tačiau „United“ suteikia „Million Miler“ statusą pagal bendrą atstumą, kurį nuskriejote mokamuose „United“ ir „United Express“ valdomuose skrydžiuose, įskaitytais „MileagePlus“. Visą gyvenimą trunkančios skrydžio mylios nesibaigia ir nenustatomos iš naujo.

Kaip minėta, visą gyvenimą trunkančių skrydžio mylių galite uždirbti tik mokėdami „United“ ir „United Express“ vykdomus skrydžius. Dauguma grynųjų pinigų, įskaitant Jungtinę bazinę ekonomiką, uždirba viso gyvenimo mylių. Nepriklausomai nuo jūsų salono klasės, už kiekvieną nuskridtą fizinę mylią uždirbate visą gyvenimą trunkantį skrydžio mylią (remiantis suplanuotomis skrydžio myliomis, o ne tikru skrydžio atstumu).

Tačiau nors dabar galite užsidirbti PQP ir PQF už kai kuriuos apdovanojimus užsakydami, neuždirbsite viso gyvenimo mylių už apdovanojimus. Be to, partnerių oro linijų vykdomi skrydžiai neuždirba viso gyvenimo mylių.

Kai prisijungiate prie „MileagePlus“ paskyros, skiltyje „Premier progresas“ matysite savo gyvenimo mylias.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

UNITED.COM

Susiję: Ar verta visą gyvenimą siekti elito statuso?

Milijono Milerio statusas su „United“.

„Star Alliance“ partnerių vykdomi skrydžiai nepriartins jūsų prie Million Miler statuso. KYLE OLSEN / TAŠKŲ VAIKINAS

Štai ko reikia norint uždirbti milijono mylių statusą su „United“:

Visą gyvenimą trunkančios skrydžio mylios Būsenos lygis
1 milijonas. Premier auksas.
2 mln. Premier Platinum.
3 mln. Premier 1K.
4 mln. Pasaulinės paslaugos.

Skirtingai nuo „American“ ir „Delta“, kurios siūlo žemiausią statuso pakopą skraidyklėms, kurios per programą pasiekia 1 milijoną skrydžio mylių, „United“ nariams siūlo vidutinės klasės „Premier Gold“ auksą visam gyvenimui, kai jie pasiekia 1 mln.

„Premier Gold“ suteikia daug tų pačių privilegijų, kaip ir aukščiausio lygio „United“ statusas, pvz., prieiga prie Economy Plus sėdimų vietų užsakymo metu, Marriott Bonvoy Gold Elite statusas ir Star Alliance auksinis statusas.

Tada už kiekvieną papildomą milijoną nuskridusių mylių pagerinsite savo statusą. Visą gyvenimą būsite Global Services narys, jei uždirbsite 4 milijonus skrydžio mylių. Paprastai tai yra daugiausiai išleidžiančių „United“ būsenų pakvietimas.

Kai kurie TPG skaitytojai pranešė, kad „United“ nebeskiria „PlusPoint“ taškų „Premier Platinum“ ir 1 tūkst. viso gyvenimo elito nariams, kurie nebeatitinka metinių savo statuso pakopų reikalavimų. Pareiškime „United“ atstovas patvirtino, kad tai įvyko dėl techninės klaidos, tačiau daugelis „Million Milers“ liko be „PlusPoints“, nepaisant visų pastangų. Taigi, kaip milijoninis milierius, nesitikėkite plius taškų, jei neatitinkate PQP (arba PQP ir PQF) reikalavimų jūsų atitinkamam statusui.

Tačiau galima teigti, kad geriausia „United Million Miler“ programos dalis yra dalytis savo dabartine būsena su draugu. Pavyzdžiui, jei esate 2 milijonų mylių turėtojas, visą gyvenimą turintis „Premier Platinum“ statusą, bet šiuo metu turite „Premier 1K“ statusą, galite paskirti savo sutuoktinį taip pat mėgautis „Premier 1K“. Tačiau atminkite, kad dabartinę savo būseną galite dalytis tik su sutuoktiniu, partneriu ar asmeniu, kuris gyvena jūsų namų adresu.

Jei esate milijonas mylių, galite pasirinkti savo kompanioną „United“ svetainėje.

Susiję: Kaip aš naudoju savo „United PlusPoints“, kad padidinčiau atnaujinimo galimybę

Kiek laiko užtrunka norint įgyti milijono mylių statusą?

Skrydis tolimųjų reisų ekonomine klase yra pigiausias būdas užsidirbti United Million Miler statusą. KYLE OLSEN / TAŠKŲ VAIKINAS

Kadangi „United“ įskaito tik viso gyvenimo skrydžio mylias už mokamus „United“ vykdomus skrydžius, uždirbti 1 milijoną viso gyvenimo skrydžio mylių (jau nekalbant apie 4 mln.) nėra lengva. Jei per metus uždirbate 100 000 skrydžio mylių, prireiks dešimtmečio, kol uždirbsite 1 milijoną skrydžio mylių.

Jei atitinkate vienkartinio skrydžio iš San Francisko tarptautinio oro uosto (SFO) į Niuarko Liberty tarptautinį oro uostą (EWR) statusą visą gyvenimą trunkančiam skrydžiui, štai ko reikėtų norint užsitikrinti statusą visam gyvenimui:

  • „Premier“ auksas visą gyvenimą: 390 skrydžių (apie 2150 skrydžio valandų).
  • „Premier Platinum“ visam gyvenimui: 780 skrydžių (apie 4300 skrydžio valandų).
  • Visą gyvenimą trunkanti Premier 1K: 1 170 skrydžių (apie 6 450 skrydžio valandų).
  • Visą gyvenimą trunkančios pasaulinės paslaugos: 1560 skrydžių (apie 8600 skrydžio valandų).

Žinoma, jei dažnai keliaujate tolimaisiais „United“ skrydžiais, gausite „Million Miler“ statusą su mažiau skrydžių.

Susiję: geriausios „United Airlines“ skrajučių kredito kortelės

Apatinė eilutė

Jei esate atsidavęs „United“ skrajutei, apsvarstykite galimybę patikrinti savo „Million Miler“ balansą, kad pamatytumėte, kaip arti esate vienos iš gyvenimo pakopų.

Nors mačiau, kad „United“ skrydžio keleiviai bėga, kad užsidirbtų daugiau skrydžio mylių per visą gyvenimą, nerekomenduojame skristi vien tam, kad sukauptumėte viso gyvenimo mylių. Be to, Milijono Milerio statusas yra vienintelis paskelbtas būdas visam gyvenimui užrakinti „United elite“ statusą ir nereikia nerimauti dėl perkvalifikavimo metai iš metų.

Papildomas Ethano Steinbergo pranešimas.