Skip to content
Home » „Southwest Wanna Get Away Day“ loterijos: gaukite papildomų taškų, skrydžių su nuolaida ir dar daugiau tik šią savaitę

„Southwest Wanna Get Away Day“ loterijos: gaukite papildomų taškų, skrydžių su nuolaida ir dar daugiau tik šią savaitę

  • by

2023 m. birželio 13 d

Skaityti 3 min

Lėktuvai kyla ir leidžiasi San Francisko tarptautiniame oro uoste (SFO)

„Southwest Wanna Get Away Day“ loterijos: gaukite papildomų taškų, skrydžių su nuolaida ir dar daugiau tik šią savaitę

Šiame įraše yra nuorodų į vieno ar kelių mūsų reklamuotojų produktus. Mes galime gauti kompensaciją, kai spustelėsite nuorodas į tuos produktus. Šiame puslapyje išvardytiems pasiūlymams taikomos sąlygos. Norėdami gauti paaiškinimą apie mūsų reklamavimo politiką, apsilankykite šitas puslapis.

Šią savaitę švenčia „Southwest Airlines“ gimtadienį, o aviakompanija švenčia „Wanna Get Away Day“ loteriją, suteikdama skrajučiams galimybę per savaitę laimėti iki 20 mln. „Rapid Rewards“ taškų.

Iki sekmadienio „Southwest“ pristatys kasdienes dovanas internete, įskaitant skrydžius su nuolaida ir papildomų taškų uždirbimo galimybes „Rapid Rewards“ kortelių turėtojams.

SOUTHWEST.COM

Sandorio pagrindai

Pirma, keliautojai gali užsiregistruoti, kad kasdien laimėtų tam tikrą skaičių Rapid Rewards premijos taškų, kurių kiekis yra ribotas per dieną. Pirkti nereikia. Norėdami dalyvauti, turite užsiregistruoti internetu iki sekmadienio 23:59 CDT, būti bent 19 metų amžiaus ir legaliai gyventi JAV (išskyrus Aliaskos, Floridos, Niujorko ir Rodo salos gyventojus).

Be to, Southwest iki šiol paskelbė dar du sandorius, įskaitant galimybę užsidirbti papildomų taškų Southwest Rapid Rewards kredito kortelių turėtojams.

SOUTHWEST.COM

Visi Southwest Rapid Rewards kredito kortelių turėtojai gali uždirbti iki 10 taškų už dolerį iki 500 USD, pirkdami pietvakarius iki sekmadienio. Tai yra premijos taškai, sukrauti už įprastą uždarbį, įskaitant:

Keliautojai taip pat gali gauti iki 40% nuolaidą bazinėms rudens skrydžiams, kurie užsakomi iki ketvirtadienio. Kelionėms nuo rugpjūčio 15 d. iki gruodžio 14 d. užsisakykite internetu naudodami kodą „40OFF“. Šis pasiūlymas galioja kelionėms, užsakytoms iki ketvirtadienio 23:59 PDT. Taikomos užtemimo datos, įskaitant lapkričio 16–27 d.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

SOUTHWEST.COM

Atkreipkite dėmesį, kad 40% nuolaida taikoma tik bazinei kainai ir neįtraukiami papildomi mokesčiai ar rinkliavos.

Apatinė eilutė

Kasdien patikrinkite „Southwest“ reklamos puslapį, kuriame rasite septynių dienų pasiūlymų iki sekmadienio.

Susiję skaitymai:

Teminis vaizdas pagal TAYFUN COSKUN / GETTY IMAGES

Redakcinis atsisakymas: čia pateiktos nuomonės yra tik autoriaus, o ne banko, kredito kortelių išdavėjo, oro linijų bendrovės ar viešbučių tinklo nuomonės, ir jų neperžiūrėjo, nepatvirtino ar kitaip nepatvirtino nė vienas iš šių subjektų.