Skip to content
Home » Pasirinkimo privilegijos Mastercards dabar

Pasirinkimo privilegijos Mastercards dabar

  • by

„Wells Fargo“ nuo šiandien atidarė paraiškas dviem naujoms „Choice Privileg“ kredito kortelėms.

Pirmą kartą apie naują nemokamą „Choice Privileges® Mastercard®“ kortelę išgirdome vasario mėn., kai „Choice Hotels“ padarė „Wells Fargo“ oficialiu kredito kortelių išdavėju, o „Mastercard“ – išskirtiniu mokėjimų tinklu „Choice Privileges“ programai. Jei turite pasirinkimo privilegijų kredito kortelę, jūsų kortelė netrukus bus konvertuota į „Choice Privilegs Mastercard“.

Dabar „Wells Fargo“ išleido antrąją „Choice Privileges“ kortelę: „Choice Privileges Select Mastercard“, kurios metinis mokestis yra 95 USD ir patraukli registracijos premija.

Viešbučio kredito kortelės gali suteikti didelę vertę, jei dažnai apsistojate pagal tam tikrą viešbučio lojalumo programą. Taigi, štai ką reikia žinoti apie naujas „Choice Privileges Mastercard“ korteles.

Informaciją apie „Choice Privileges Mastercard“ ir „Choice Privileges Select Mastercard“ atskirai rinko „The Points Guy“. Kortelės išdavėjas neperžiūrėjo ir nepateikė šiame puslapyje pateiktos kortelės informacijos.

Naujų „Mastercard“ pasirinkimo privilegijų apžvalga

Prieš pasinerdami į naujų pasirinkimo privilegijų Mastercards detales, apžvelgiame, ką siūlo šios kortelės:

„Mastercard“ pasirinkimo privilegijos Pasirinkimo privilegijos Pasirinkite Mastercard
Pradinė riboto laiko registracijos premija 60 000 taškų išleidus 1 000 USD reikalavimus atitinkantiems pirkiniams per pirmuosius tris mėnesius. 90 000 taškų išleidus 3 000 USD reikalavimus atitinkantiems pirkiniams per pirmuosius tris mėnesius.
Uždarbio normos 5 taškai už dolerį, išleistą viešnagei dalyvaujančiuose „Choice“ viešbučiuose.

3 taškai už dolerį, išleistą tinkamiems pirkiniams degalinėse, bakalėjos parduotuvėse, namų tobulinimo parduotuvėse ir telefono planuose.

1 taškas už dolerį, išleistą kitiems pirkiniams.

10 taškų už dolerį, išleistą viešnagei dalyvaujančiuose „Choice“ viešbučiuose.

5 taškai už dolerį, išleistą tinkamiems pirkiniams degalinėse, bakalėjos parduotuvėse, namų tobulinimo parduotuvėse ir telefono planuose.

1 taškas už dolerį, išleistą kitiems pirkiniams.

Elitiniai naktiniai kreditai kiekvienais metais 10, užtenka bent auksinio elito statusui kiekvienais kalendoriniais metais. 20, užtenka bent jau Platinum Elite statusui kiekvienais kalendoriniais metais.
Metinis mokestis Nėra metinio mokesčio. 95 USD metinis mokestis, atleidžiamas pirmaisiais metais.
Kitos svarbios privilegijos Mobiliojo telefono apsauga.

Jokio užsienio valiutos konvertavimo mokesčio.

World Elite Mastercard privalumai.

Mobiliojo telefono apsauga.

Jokio užsienio valiutos konvertavimo mokesčio.

30 000 premijos taškų kiekvieną paskyros sukaktį.

TSA PreCheck arba Global Entry ataskaitos kreditas.

World Elite Mastercard privalumai.

Susiję: Kurios kredito kortelės siūlo pelningiausią atlygį už viešnagę viešbutyje?

„Mastercard“ pasirinkimo privilegijos: nėra metinio mokesčio

Dabar atidarytos paraiškos gauti naują „Choice Privileges Mastercard“ kortelę. Ribotą laiką kortelė suteikia naujiems pareiškėjams 60 000 taškų registracijos premiją, išleidus 1 000 USD reikalavimus atitinkantiems pirkiniams per pirmuosius tris mėnesius. Remiantis TPG vertinimais, šios premijos vertė yra apie 360 ​​USD.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Ši nemokanti kortelė turi keletą naudingų funkcijų, įskaitant mobiliojo telefono apsaugą, jokių užsienio operacijų mokesčių ir „World Elite Mastercard“ privalumus. Pažvelkite į kitus kortelės privalumus.

KSENIJA OVCHINNIKOVA/GETTY IMAGES

Uždarbio normos

Kai perkate tinkamus pirkinius naudodami naują „Choice Privileges Mastercard“ kortelę, „Choice“ taškų gausite taip:

  • 5 taškai už dolerį, išleistą kvalifikuotai viešnagei dalyvaujančiuose „Choice“ viešbučiuose.
  • 3 taškai už dolerį, išleistą pirkiniams degalinėse, bakalėjos parduotuvėse, namų tobulinimo parduotuvėse ir telefono planuose.
  • 1 taškas už dolerį, išleistą kitiems pirkiniams.

„Choice Hotels“ įsigijo „Radisson Americas“ 2022 m., o vėliau šiais metais planuoja „Radisson Rewards Americas“ integruoti į „Choice Privileges“ programą. Taigi, jūs taip pat turėtumėte uždirbti 5 taškus už JAV, Kanados, Lotynų Amerikos ir Karibų jūros regiono „Radisson“ prekės ženklų išleistą dolerį, kai šiuos viešbučius galima užsisakyti per „Choice“.

Susiję: Nuo Jeloustouno iki Austrijos: 27 viešbučiai, kuriuos galite užsisakyti pigiau naudodami „Choice Hotels“ „Sweet Spot Rewards“

10 elito naktų kreditų auksiniam elito statusui gauti

Kaip pasirinkimo privilegijų „Mastercard“ kortelės turėtojas kiekvienais metais gausite 10 elito naktinių kreditų kaip kortelės sąskaitos privilegiją. Šie elitiniai naktiniai kreditai suteiks jums automatinį Gold Elite statusą ir taip pat gali padėti įgyti aukštesnį pasirinkimo privilegijų statusą.

Tikiuosi, kad Radisson Rewards Americas bus integruota, „Choice Privileges“ programos pakeitimai, įskaitant elito statuso privilegijas. Taigi, nors pasirinkimo privilegijų elito statusas šiuo metu neteikia daug naudingos naudos, vėliau šiais metais jis gali tapti vertingesnis.

Susijęs: Ar vertas viešbučių elito statusas?

Pasirinkimo privilegijos Pasirinkite Mastercard: 95 USD metinis mokestis

Taip pat atidarytos paraiškos dėl naujų pasirinkimo privilegijų Select Mastercard. Ribotą laiką ši kortelė suteikia naujiems pareiškėjams 90 000 taškų registracijos premiją, išleidus 3 000 USD reikalavimus atitinkantiems pirkiniams per pirmuosius tris mėnesius. Remiantis TPG vertinimais, šios premijos vertė yra apie 540 USD.

Be to, ribotą laiką nauji pareiškėjai taip pat negaus 95 USD metinio kortelės mokesčio pirmaisiais metais.

XAVIER LORENZO / GETTY IMAGES

„Choice“ privilegijų turėtojai „Select Mastercard“ taip pat naudojasi keliomis nuolatinėmis privilegijomis, įskaitant mobiliojo telefono apsaugą, jokių užsienio operacijų mokesčių, „World Elite Mastercard“ privilegijas ir „TSA PreCheck“ arba „Global Entry“ ataskaitos kreditą. Dabar pažvelkime į kitus pagrindinius kortelės privalumus.

Uždarbio normos

„Choice Privileges Select Mastercard“ siūlo geresnius uždarbio rodiklius už daugumą pirkinių nei „Choice Privileges Mastercard“. Naudodami pasirinkimo privilegijas Select Mastercard uždirbsite taip:

  • 10 taškų už dolerį, išleistą kvalifikuotai viešnagei dalyvaujančiuose „Choice“ viešbučiuose.
  • 5 taškai už dolerį, išleistą pirkiniams degalinėse, bakalėjos parduotuvėse, namų tobulinimo parduotuvėse ir telefono planuose.
  • 1 taškas už dolerį, išleistą kitiems pirkiniams.

Tai reiškia, kad pagal TPG vertinimus gausite efektyvią 6 % grąžą už reikalavimus atitinkančius apsistojimus dalyvaujančiuose Choice viešbučiuose. Ši viešnagės viešbutyje grąža yra konkurencinga su kai kuriomis geriausių kelionių apdovanojimų kortelėmis, tokiomis kaip Chase Sapphire Reserve® ir „Citi Premier®“ kortelė.

Susiję: 8 geriausios kredito kortelės, skirtos bendriems kelionių pirkiniams

20 elito naktinių kreditų už platinos elito statusą

Kaip pasirinkimo privilegijos Select Mastercard kortelės turėtojas, kiekvienais metais gausite 20 elito naktinių kreditų. Šių elitinių naktinių kreditų pakanka automatiškai platinos elito statusui gauti, tačiau jie taip pat gali padėti įgyti Diamond Elite statusą (tam reikia 40 naktų per metus).

Premijos taškai kiekvienais metais

Keliautojai, turintys pasirinkimo privilegijas Select Mastercard, taip pat gauna 30 000 taškų per kiekvieną paskyros sukaktį. Remiantis TPG vertinimais, šių taškų vertė yra apie 180 USD – daugiau nei pakankamai, kad pateisintų 95 USD metinį kortelės mokestį po pirmųjų metų.

Pagalvojus apie kitą būdą, kasmet gaunate 30 000 pasirinkimo taškų už 95 USD. Taigi jūs iš tikrųjų perkate „Choice“ taškus už 0,31 cento už tašką. Tai gerokai mažiau, nei TPG įvertino pasirinkimo taškus po 0,6 cento, o tai reiškia didelę vertę, jei jums patinka išpirkti pasirinkimo taškus.

Susiję: Kolegijos sporto gerbėjai: galite išpirkti pasirinkimo taškus už išskirtinius renginius ir patirtį

Apatinė eilutė

Naujoji be metinio mokesčio „Choice Privileges“ „Mastercard“ gali būti geras pasirinkimas „Choice“ lojalistams dėl savo 10 elitinių naktinių kreditų per metus ir jokių užsienio operacijų mokesčių. Tačiau uždarbio normos greičiausiai per mažos, kad galėtų konkuruoti su kitais kelionių apdovanojimais ir kasdienėmis išlaidų kortelėmis.

Naujosios pasirinkimo privilegijos „Select Mastercard“ yra patrauklesnis pasiūlymas daugumai „Choice“ lojalių. Riboto laiko registracijos premija ir atleistas metinis mokestis pirmaisiais metais yra puiki priežastis gauti kortelę. Be to, 30 000 taškų per kiekvieną sąskaitos sukaktį ir didesni uždarbio rodikliai turėtų būti pakankamai vertingi, kad būtų pateisinamas ilgalaikis kortelės saugojimas.