Skip to content
Home » 4/20: Štai visos taisyklės, susijusios su skrydžiu su marihuana

4/20: Štai visos taisyklės, susijusios su skrydžiu su marihuana

  • by

Jau beveik balandžio 20 d., o žolės buvo legalizuotos rekreaciniais tikslais 21 valstijoje. Šiuo metu 38 valstijos (taip pat Vašingtonas, DC ir trys teritorijos) leidžia turėti marihuaną medicininiais tikslais.

Be to, šiais metais 13 valstijų turi marihuaną reglamentuojančius teisės aktus.

Nors šios valstijos įgyvendino įstatymus savo gyventojams ir lankytojams, marihuana vis dar išlieka federaliniu nusikaltimu kaip neteisėta kontroliuojama medžiaga, už kurią baudžiama vienerių metų kalėjimu ir 1000 USD bauda.

Dėl to taisyklių valdymas tampa painus keliaujant iš valstijos, kurioje legaliai leidžiama marihuana, į valstybę, kurioje ji nėra.

Štai ką reikia žinoti apie skraidymą su piktžolėmis, medicininius ir kitus.

Ar galite skristi su piktžolėmis?

Suderinus su federaliniais įstatymais, JAV muitinė ir sienų apsauga vis dar aiškiai draudžia įvežti bet kokį marihuanos kiekį, kai į JAV įvažiuojama per sausumos sieną, pavyzdžiui, automobiliu.

„Kadangi kai kurios valstijos dekriminalizavo marihuanos vartojimą ir turėjimą, svarbu, kad keliaujantys žmonės aiškiai suprastų, jog federalinis įstatymas vis dar draudžia įvežti bet kokį šio narkotiko kiekį“, – sakė CBP El Paso lauko operacijų direktorius Hectoras Mancha. pareiškimas. „Iš viso nekirskite sienos su marihuanos kiekiu“.

Tačiau keliaujant šalies viduje į puodams palankias valstijas, TSA leidžia produktus, kuriuose yra iki 0,3 uncijos ar mažiau tetrahidrokanabinolio arba THC.

„TSA patikros procedūros yra orientuotos į saugumą ir yra skirtos aptikti galimas grėsmes aviacijai ir keleiviams“, – teigia TSA. „Atitinkamai, TSA apsaugos pareigūnai neieško marihuanos ar kitų nelegalių narkotikų, tačiau jei saugumo patikrinimo metu bus aptikta kokia nors neteisėta medžiaga, TSA perduos šį klausimą teisėsaugos pareigūnui.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Jei TSA nukreiptų jus į vietos policiją, savo nuožiūra galiausiai priklauso vietos valdymo organams, kurie gali imtis veiksmų pagal savo įstatymus arba ne.

Kai kurie oro uostai, įskaitant Čikagos O’Hare tarptautinį oro uostą (ORD), keliautojams netgi suteikia kanapių amnestijos dėžutes, kad galėtų išmesti piktžoles prieš pereinant per saugumo patikros punktus.

Kiti, įskaitant Los Andželo tarptautinį oro uostą (LAX), išleidžia bet kokią jurisdikciją suimti asmenis, jei laikosi valstijos marihuanos įstatymų.

“[Los Angeles Airport Police Division] pareigūnai, kurie yra Kalifornijos taikos pareigūnai, neturi jurisdikcijos suimti asmenis, jei jie laikosi valstijos įstatymų“, – rašoma oro uosto marihuanos politikoje. „Tačiau oro uosto svečiai turėtų žinoti, kad Transporto saugumo administracijos (TSA) patikros stotys priklauso federalinei jurisdikcijai. “.

Ar galite skristi su medicinine marihuana?

Tos pačios TSA ir CBP taisyklės taikomos keliaujant su medicinine marihuana.

„Marihuana ir tam tikri kanapių užpilti produktai, įskaitant tam tikrą kanabidiolio (CBD) aliejų, tebėra neteisėti pagal federalinius įstatymus“, – teigia TSA. Tai neapima produktų, kuriuose THC yra mažiau nei 0,3 % sausos masės arba kurie yra patvirtinti JAV maisto ir vaistų administracijos.

Ar galima skristi su kanapėmis užpiltais produktais?

JAMIE GRILL / GETTY IMAGES

Taisyklės tampa niūresnės keliaujant su kanapėmis užpiltais arba THC produktais, tokiais kaip aliejus, marihuanos lapai, valgomieji produktai ir maišas, kurie pagal federalinius įstatymus yra neteisėti ir todėl neleidžiami keliaujant lėktuvu.

Tačiau kai kurios iš marihuanos pagamintos medžiagos nėra tokios paprastos. Pavyzdžiui, CBD aliejus, gautas iš kanapių, buvo legalus nuo 2018 m., tačiau aliejus tebėra draudžiamas TSA.

Vape rašiklius galite keliauti tik nešiojamuose krepšiuose, tačiau pagal TSA taisykles jų negalima patikrinti, jei juose yra daugiau nei 100 vatvalandžių ličio baterijos. Jei kasetėse, kurias nešiojate Vape rašikliui, yra THC, jos yra neteisėtos federaliniu lygmeniu. Taip pat galite nešiotis marihuanos reikmenis (dubenėlius ar pypkes).

Turėkite omenyje, kad TSA pareigūnai nėra specialiai apmokyti atskirti įvairių rūšių kanapių produktų, o tai reiškia, kad pastebėję ką nors įtartino (pvz., bongo), kuris gali būti siejamas su federaliniu požiūriu neteisėtomis medžiagomis, jie greičiausiai praneš apie tai vietos teisėsaugai. .

Kas nutiks, jei TSA jūsų bagaže aptiks piktžolių?

NACIONALINĖ VALSTYBĖS ĮSTATYMŲ LEIDĖJŲ KONFERENCIJA

Nepriklausomai nuo valstijos įstatymų ar oro uosto jurisdikcijos, jūsų kanapių produktai bus konfiskuoti pagal federalinius įstatymus.

Atsižvelgiant į tai, ar vietos teisėsauga yra suinteresuota toliau nagrinėti šį klausimą, federalinėse taisyklėse galima rasti spragų, susijusių su TSA perdavimu teisėsaugai.

Todėl keliautojai, sugauti su marihuana, turėtų žinoti, kad pasekmės gali labai skirtis priklausomai nuo konkrečios valstijos laikymo politikos.

Apatinė eilutė

HAZEMMKAMAL / GETTY IMAGES

Marihuanos įstatymai įvairiose valstijose skiriasi, o oro uostai skatina keliautojus pasitikrinti konkrečius valstijų, kuriose jie planuoja keliauti, įstatymus.

Pagal įstatymą TSA pareigūnai privalo pranešti apie bet kokius įtariamus įstatymų pažeidimus vietos, valstijos ar federalinėms institucijoms, nes visuose sienos kirtimo punktuose ir oro uostuose galioja federaliniai įstatymai.

Tačiau TSA ir vietos teisėsauga oro uoste, skirtoje vidaus kelionėms, ypač piktžolėms palankiose valstijose, daug daugiau dėmesio skirs galimai saugumo rizikai, o ne žemo lygio narkotikų vykdymui.

Nors mažai tikėtina, kad daugumoje valstijų būsite paminėtas, sulaikytas ar patrauktas baudžiamojon atsakomybėn dėl to, kad į skrydį nešėsi puodą pyragą ar guminukų maišelį, paprasčiausias ir saugiausias variantas yra nekeliauti su marihuana ir pasiimti naują atsargą atvykus į jūsų kelionės tikslas.

Vidaus oro uosto kelionės su marihuana turėtų būti laikomos mažos rizikos, bet ne rizikos veiksniu.

Susiję skaitymai:

Billas Finkas anksčiau prisidėjo prie reportažų.