Skip to content
Home » Japonijos lėktuvų bilietų pasiūlymas: platus verslo klasės prieinamumas tik 60 000 mylių

Japonijos lėktuvų bilietų pasiūlymas: platus verslo klasės prieinamumas tik 60 000 mylių

  • by

Tiesa, „American Airlines AAdvantage“ programa ką tik oficialiai tapo dinamiška dėl apdovanojimų kainų ir kad, kaip ir grynųjų pinigų, vidutinės skrydžių apdovanojimų kainos pastaraisiais metais augo.

Tačiau gerų pasiūlymų vis dar yra. Pavyzdžiui, kaip skamba skrydis į Tokiją gulinčioje sėdynėje kitų metų vyšnių žydėjimo sezono metu?

Šiuo metu galite užsisakyti puikų pasiūlymą net trims verslo klasėms Japan Airlines už 60 000 American Airlines AAdvantage arba Alaska Airlines ridos plano mylių į vieną pusę. Šiuos skrydžius „Japan Airlines“ siūlo tiesiogiai iš įvairių didžiųjų miestų (pavyzdžiui, San Francisko, Dalaso ir Čikagos), taip pat iš įvairių „Oneworld“ partnerių oro uostų, tokių kaip Aliaska ir American.

Susijęs: „Japan Airlines“ verslo klasės TPG skrydžio apžvalga

Tokijas 2017 m. balandžio mėn. CLINT HENDERSON / THE POINTS GUY

Avialinijos: „Japan Airlines“ ir kiti „Oneworld“ vežėjai.
Maršrutai: Nuo Bostono, Dalaso, Los Andželo, Niujorko, San Francisko ir kt. iki Tokijo.
Kaip užsisakyti: Užsisakykite pas Oneworld partnerį, iš kurio norite naudotis mylių atstumu; „American Airlines“ rezervuotumėte „American“ svetainėje.
Kelionės datos: Nuo 2024 m. sausio iki balandžio mėn.
Užsakė: KAIP GALIMA GREIČIAU.

Susiję: Tai yra geriausios kredito kortelės norint uždirbti oro linijų mylių

Kaip užsisakyti verslo klasės apdovanojimus Japonijoje

Kaip matote atlikdami lanksčios datos paiešką, vasario ir kovo mėnesiais vienas asmuo iš San Francisko tarptautinio oro uosto (SFO) į Tokijo srities oro uostus (pavaizduotas kodu TYO) yra plačiai paplitęs.

AA.COM

Tačiau tai ne tik vieniems keliautojams (ar tik iš Kalifornijos) skirtas pasiūlymas. Tie patys skrydžiai buvo prieinami net trims keleiviams, tačiau į paiešką įtraukus daugiau keleivių, prieinamumas nėra toks plačiai paplitęs.

Atminkite, kad „American Airlines“ užsakymų kalendorius galioja iki 2024 m. kovo vidurio, tačiau jis atidaromas jau 2024 m. balandžio mėn. pradžioje, jei norite užsisakyti per „British Airways“.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

„British Airways“ ridos, mokesčių ir rinkliavų išlaidos yra didesnės, tačiau jūs galite perkelti taškus į „British Airways“ iš daugelio pagrindinių kredito kortelių taškų programų. Tai yra geras pasirinkimas, jei neturite Amerikos ar Aliaskos mylių.

Užsisakyti verslo klasę į abi puses Japan Airlines naudojant American Airlines pagal šį pavyzdinį maršrutą iš San Francisko, reikės 120 000 Amerikos mylių ir 52,65 USD. Tai puikus pasiūlymas dėl sėdynės, kuri parduodama už tūkstančius dolerių.

Galimas apdovanojimas už verslo klasės skrydžius į Japoniją. AA.COM

Kaip matote, prieinamumas (šiuo metu) yra daug geresnis nei įprastai.

Galimas apdovanojimas už verslo klasės skrydžius į Japoniją. AA.COM
Verslo klasė pirmyn ir atgal iš San Francisko į Tokiją už 120 000 AAdvantage mylių ir 52,65 USD mokesčių ir rinkliavų. AA.COM

Prieinamumas iš Niujorko srities

Užsisakiau bilietus iš Niujorko į Tokiją už 120 000 Amerikos AAdvantage mylių.

Mano atveju radau laisvų vietų Niuarko Liberty tarptautiniame oro uoste (EWR) ir John F. Kennedy tarptautiniame oro uoste (JFK). Galų gale sumokėjau tiek pat mylių už startą Niujorke ir susisiekimą Kalifornijoje, tarsi būčiau užsisakęs tiesiai iš Vakarų pakrantės – tik 60 000 mylių į abi puses.

Iš Niuarko į San Franciską Aliaskoje skrisiu pirmąja klase, o po to skrisiu į Hanedos oro uostą (HND) Japan Airlines verslo klase. Tai viena geriausių vertybių, kurias radau per ilgą laiką „American Airlines“ mylių atžvilgiu.

Tiesą sakant, tai gali būti geriausias pasiūlymas, kurį turėjau nuo tada, kai 2017 m. skridau Japan Airlines verslo ir pirma klase.

Skrydžiai iš Niuarko į Tokiją. AA.COM
Skrydžiai iš Tokijo į Niujorką. AA.COM

Grįždamas skrisiu „Japan Airlines“ į Čikagos O’Hare tarptautinį oro uostą (ORD), o vėliau prisijungsiu prie „American Airlines“ skrydžio į LaGuardia oro uostą (LGA). Iš viso išleidau 120 000 „American Airlines“ mylių ir tik 58,25 USD mokesčių ir rinkliavų.

Kelionė pirmyn ir atgal iš Niujorko srities į Tokiją tik už 120 000 AA mylių ir 58 USD mokesčių ir rinkliavų. AA.COM

Pavyzdys iš Bostono srities

Panašų maršrutą galite rasti iš Bostono. Šiuo atveju į Tokiją per San Franciską su grįžimu per Čikagą. Vėlgi, tik už 120 000 mylių ir 58,25 USD mokesčių ir rinkliavų.

„American Airlines“ apdovanojimų užsakymas iš Bostono į Tokiją. AA.COM
„American Airlines“ apdovanojimų užsakymas iš Bostono į Tokiją. AA.COM

Skrydis iš Los Andželo per Aliaskos mylias

Kaip minėta, šias keliones taip pat galite rasti naudodami Aliaskos ridos plano mylias. Atrodo, kad prieinamumas nėra toks plačiai paplitęs per Aliaską, bet man pavyko rasti skrydžių iš Los Andželo tarptautinio oro uosto (LAX) į Tokiją už 120 000 Aliaskos mylių ir apie 81 USD mokesčių ir rinkliavų.

Vėlgi, tai yra maršrutas per San Franciską. Atsargiai: Aliaskoje yra daug galimybių išpirkti mišrias kajutes, todėl įsitikinkite, kad esate verslo klasėje ant visų kojų. Kartais Aliaska jums parodys pirmąją klasę trumpųjų nuotolių, o ne ilgų atstumų atkarpoje, kur tai yra svarbiausia.

Jei ant apdovanojimo kainos matote mažą verslo klasės sėdynės piktogramą, žinokite, kad ilga koja bus autobuse. Jei tamsesniame langelyje nerodomas mažas simbolis, abi kojos veikia (pirmos klasės buitinė).

Verslo klasė nuo LAX iki Tokijo naudojant Aliaskos ridos plano mylias. ALASKAAIR.COM

Apatinė eilutė

Tai neįtikėtina galimybė patogiai nuvykti į Tokiją ar net leistis į kelionę į tolimesnes Azijos vietas Japonijoje. Retai matome galimybes keliauti verslo klase už šias apdovanojimų kainas, todėl rekomenduojame kuo greičiau pradėti tai daryti, jei Japonija buvo jūsų pageidavimų sąraše.

Kad suprastumėte, koks mielas šis sandoris, to maršruto iš Bostono į Tokiją kaina grynaisiais yra daugiau nei 18 000 USD, jei užsakoma grynaisiais.

CLINT HENDERSON / TAŠKŲ VAIKINAS

Susiję skaitymai: