Skip to content
Home » Pasinaudokite šia rezervavimo spraga, norėdami pigiai skristi verslo klase iš Niujorko į Paryžių

Pasinaudokite šia rezervavimo spraga, norėdami pigiai skristi verslo klase iš Niujorko į Paryžių

  • by

Jei trokštate aplankyti Europą, bet norite būti tikri, kad ilgai skrydžio metu jaučiatės patogiai, peržiūrėkite šiuos pigius verslo klasės bilietus į Paryžių. Galite užsisakyti „American Airlines“ skrydį per „JetBlue“, kad užsitikrintumėte vietas už daug mažiau pinigų, nei išleistumėte užsakydami tiesiogiai.

Sandorio pagrindai

Avialinijos: JetBlue.

Maršrutai: Niujorkas – Paryžius.

Kaip užsisakyti: Ieškokite ir užsisakykite šių „American Airlines“ bilietų tiesiogiai „JetBlue“ svetainėje.

Kelionės datos: Nuo 2023 m. liepos mėn. iki 2024 m. gegužės mėn., laisvumas per šventes.

Užsakė: Kuo greičiau.

Skrydžių pavyzdžiai

Šios nuolaidos taikomos skrydžiams iš John F. Kennedy tarptautinio oro uosto (JFK) į Paryžiaus Šarlio de Golio oro uostą (CDG) tiesioginiams skrydžiams. Šiuo metu vasaros skrydžiai kainuoja apie 1 960 USD, kaip ir 2024 m. pavasarį.

Skrydžiai aplink Padėkos dieną ir Kalėdas kainuoja šiek tiek mažiau – 1 650 USD, o 2024 m. sausio mėn. bilietų kainos siekia 1 310 USD. (Negalime garantuoti, kad toliau nurodyti skrydžiai į abi puses bus pasiekiami, kai užsisakysite.)

Tarkime, kad Padėkos dieną norite praleisti tyrinėdami Šviesos miestą. Lapkričio 22 d. skriskite naktį iš Niujorko ir nusileiskite Paryžiuje lapkričio 23 d. 6.35 val.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

JETBLUE.COM

Savaitę praleidę mieste, išvykite lapkričio 30 d. 11.25 val., o į Niujorką atvykite 14.10 val.

JETBLUE.COM

Šie tarifai taikomi gulimoms verslo klasės sėdynėms. Į bilieto kainą taip pat įeina įėjimas į „Flagship® Lounge“ ir „Admirals Club®“, pirmenybinė registracija, pirmenybinis įlaipinimas ir du nemokami registruoto bagažo vienetai. Jei reikia pakeisti skrydį, keitimo mokesčių nėra. Visa tai gausite tik už 1 653 USD – maždaug 1 300 USD mažiau nei užsakydami per „American“.

JETBLUE.COM

Kaip matote, tas pats skrydis kainuotų 2 954 USD, jei užsakytumėte jį per Amerikos svetainę.

AA.COM

Maksimaliai padidinkite savo pirkinį

Nepamirškite naudoti kreditinės kortelės, kuri uždirba papildomų taškų perkant lėktuvo bilietus, pvz.:

Apatinė eilutė

Šios gulimos verslo klasės sėdynės skrydžiuose iš Niujorko į Paryžių yra daug pigesnės nei įprastai. Kelionės datos yra lanksčios ir tęsiasi iki 2024 m. pavasario, todėl vis tiek galite planuotis iš anksto. Užsisakę per „JetBlue“, o ne „American“, sutaupysite papildomų pinigų – tiesiog atminkite, kad gali prireikti bandymų ir klaidų, kad surastumėte tvirtą pasiūlymą.

Susiję skaitymai: