Skip to content
Home » IHG maisto ir gėrimų apdovanojimai: kaip uždirbti ir išpirkti

IHG maisto ir gėrimų apdovanojimai: kaip uždirbti ir išpirkti

  • by

2022 m. viduryje „IHG Hotels & Resorts“ pradėjo naują lojalumo programą, pavadintą „IHG One Rewards“. Vienas patrauklus šios programos aspektas yra Milestone Rewards, kurį galite pradėti uždirbti vos 20 naktų IHG nuosavybėse per kalendorinius metus.

Jei norite, galite pasirinkti maisto ir gėrimų apdovanojimus kiekvienoje „Milestone Rewards“ pakopoje. Iš pradžių IHG išpirko maistą ir gėrimus tik tam tikruose prekių ženkluose JAV ir Kanadoje. Tačiau dabar galite išpirkti maisto ir gėrimų apdovanojimus IHG viešbučiuose ir kurortuose visame pasaulyje.

Štai viskas, ką reikia žinoti apie IHG maisto ir gėrimų apdovanojimus.

Susiję: 19 geriausių IHG viešbučių pasaulyje

Kokie yra IHG maisto ir gėrimų apdovanojimai?

„InterContinental Buckhead Atlanta“. KATIE GENTER / TAŠKŲ VAIKINAS

„IHG One Rewards“ apdovanojimai už maistą ir gėrimus yra kreditai, kuriuos galite panaudoti už maisto ir gėrimų pirkimą, nuskaitytą už jūsų kambarį daugelyje IHG viešbučių ir kurortų. Mokesčių už maistą ir gėrimus tipai skiriasi priklausomai nuo nuosavybės. Vis dėlto paprastai yra tinkami pirkimai restorane, maitinimas kambaryje, maistas ir gėrimai mini bare, susiję arbatpinigiai ir kai kurie mokesčiai.

Išimtys apima pirkinius pardavimo automatuose ir dovanų parduotuvėse, trečiųjų šalių maisto pristatymus iš išorės, restoranus, kuriuose neleidžiama apmokestinti svečių kambario sąskaitos ir mokesčius, susijusius su mini baro mokesčiais.

Šiuo metu neįtraukiami pirkimai „Holiday Inn Express“, „Avid“, „Staybridge Suites“ ir „Candlewood Suites“ parduotuvėse, sandėliukuose ir spintelėse. Tačiau IHG planuoja netrukus leisti šių prekių ženklų svečiams išpirkti maisto ir gėrimų atlygį už tam tikrus pirkinius.

Susiję: Ko vertas „IHG One Rewards“ elito statusas?

Kaip užsidirbti atlygį už maistą ir gėrimus

Apsistokite IHG viešbučiuose ir kurortuose, pavyzdžiui, „InterContinental Phuket Resort“ Tailande, kad gautumėte maisto ir gėrimų apdovanojimus kaip „Milestone Rewards“. KATIE GENTER / TAŠKŲ VAIKINAS

Apdovanojimų už maistą ir gėrimus galite uždirbti naudodami „IHG One Rewards“ programos „Milestone Rewards“. „Milestone Rewards“ gaunate kas 10 elito kvalifikacinių naktų kiekvienais kalendoriniais metais, pradedant nuo 20 ir tęsiant iki 100 naktų.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

„Milestone Rewards“ pasirinkimai skiriasi taip:

  • 20 naktų: 5000 premijos taškų, du 20 USD vertės maisto ir gėrimų apdovanojimai arba vienas patvirtinamas komplekto atnaujinimas.
  • 30 naktų: 5000 premijos taškų arba du 20 USD vertės maisto ir gėrimų apdovanojimai.
  • 40 naktų (pasirinkite du): 10 000 premijos taškų, penki 20 USD vertės maisto ir gėrimų apdovanojimai, vienas patvirtinamas komplekto atnaujinimas (vienas limitas) arba viena metinė poilsio erdvės narystė (1 limitas).
  • 50 naktų: 10 000 premijos taškų arba penki 20 USD vertės maisto ir gėrimų apdovanojimai.
  • 60 naktų: 10 000 premijos taškų arba penki 20 USD vertės maisto ir gėrimų apdovanojimai.
  • 70 naktų (pasirinkite du): 10 000 premijos taškų, penki 20 USD vertės maisto ir gėrimų apdovanojimai, du patvirtinami komplekto atnaujinimai (vienas limitas) arba viena metinė poilsio erdvė (viena).
  • 80 naktų: 10 000 premijos taškų arba penki 20 USD vertės maisto ir gėrimų apdovanojimai.
  • 90 naktų:10 000 premijos taškų arba penki 20 USD vertės maisto ir gėrimų apdovanojimai.
  • 100 naktų: 10 000 premijos taškų arba penki 20 USD vertės maisto ir gėrimų apdovanojimai.

Kaip matote, kiekviename etape galite pasirinkti atlygį už maistą ir gėrimus. Apdovanojimai už maistą ir gėrimus paprastai nustoja galioti praėjus 12 mėnesių nuo atrankos, nors IHG pratęsė visus 2022 m. pasirinktus maisto ir gėrimų apdovanojimus iki 2023 m. pabaigos.

IHG išduoda apdovanojimus už maistą ir gėrimus šešiomis valiutomis pagal jūsų gyvenamąją šalį. Jungtinių Valstijų gyventojai gauna 20 USD, tačiau IHG taip pat išleidžia atlygį už maistą ir gėrimus eurais, svarais sterlingų, Kinijos juaniais, Japonijos jenomis ir Saudo Arabijos rialais. Jei jūsų šalyje nenaudojama viena iš šių valiutų, IHG išduos jūsų maisto ir gėrimų atlygį JAV doleriais.

TPG vertina IHG taškus po 0,5 cento. Jei sutinkate su šiuo vertinimu, už kiekvieną etapą turėtumėte gauti daugiau naudos iš maisto ir gėrimų nei papildomų taškų. Tačiau tam tikruose etapuose galbūt norėsite pasirinkti patvirtinamą komplekto atnaujinimą arba metinę narystę poilsio kambaryje, jei manote, kad tai suteiktų daugiau naudos.

Susiję: Geriausi IHG paplūdimio viešbučiai, pradedant šeimoms pritaikytais kurortais ir baigiant prabangiomis viešnagėmis

Kaip pasinaudoti maisto ir gėrimų apdovanojimais

Maitinimas prie baseino „Holiday Inn Resort Kandooma Maldives“. KATIE GENTER / TAŠKŲ VAIKINAS

Dabar, kai žinote, kaip uždirbti atlygį už maistą ir gėrimus, pažiūrėkime, kaip juos panaudoti. Prisiregistravę prie daugelio IHG prekių ženklų galite išpirkti maisto ir gėrimų premijas. Pagrindinės išimtys yra „Holiday Inn Club Vacations“, „Mr & Mrs Smith“ nuosavybė (kurių nebeužsakoma per IHG, nes „Hyatt“ įsigijo Mr & Mrs Smith) ir „InterContinental Alliance Resorts“.

Jei atlygį už maistą ir gėrimus išpirksite nuosavybėje, kurioje naudojama kita valiuta, nei buvo išduotas apdovanojimas, premijos suma bus konvertuota į viešbučio vietinę valiutą. Ir jei išpirksite atlygį už maistą ir gėrimus už mažesnę nei nominalią vertę, pvz., išpirksite 20 USD atlygį, kai kambario sąskaitoje turėsite tik 15 USD tinkamų maisto ir gėrimų mokesčių, jūs neteksite likusios vertės.

Norėdami išpirkti maisto ir gėrimų atlygį viešnagės metu, atidarykite IHG One Rewards programėlę arba prisijunkite prie savo paskyros IHG svetainėje. Jei einate į IHG svetainę norėdami išpirkti, paskyros pagrindinio puslapio skiltyje „Mėgaukitės prizais“ spustelėkite „Žiūrėti atlygį“.

Apdovanojimus už maistą ir gėrimus galite rasti savo apdovanojimų piniginėje. IHG.COM

Skiltyje „Atlyginimai už viešnagę“ matysite maisto ir gėrimų apdovanojimus. Spustelėkite „Išpirkti“ ant vieno iš maisto ir gėrimų premijų, kad pradėtumėte išpirkimo procesą.

Apdovanojimai už maistą ir gėrimus yra vienas iš kelių apdovanojimų, kuriuos galite rasti savo apdovanojimų piniginėje. IHG.COM

Neseniai išpirkau vieną iš savo maisto ir gėrimų apdovanojimų Holiday Inn Resort Kandooma Maldives. Šios ekrano kopijos yra iš mano išpirkimo. Pasirinkite tinkamą viešnagę – mano atveju, 001 kambarį Kandooma Maldives – ir spustelėkite „Tęsti išpirkti“.

Jūsų kambarys turėtų būti rodomas čia, jei esate užsiregistravę, kad galėtumėte apsistoti. IHG.COM

Kitame puslapyje buvo rodomas mano maisto ir gėrimų atlygio kreditas, taikomi mokesčiai ir likę mokesčiai po kredito. Spustelėjau „Taip, pritaikyti šį kreditą mano sąskaitai“.

Tada pamačiau puslapį, primenantį, kad kiekvieną atlygį už maistą ir gėrimus galėsiu panaudoti tik vieną kartą. Puslapyje taip pat pateikiama nuoroda į maisto ir gėrimų apdovanojimų sąlygas. Spustelėjau „Taip, išpirkti šį atlygį“, kad pasinaudočiau maisto ir gėrimų premija.

Turite patvirtinti, kad kiekvieną atlygį už maistą ir gėrimą galima panaudoti tik vieną kartą. IHG.COM

Kitame puslapyje pamačiau patvirtinimą, kad IHG mano sąskaitai pritaikė maisto ir gėrimų atlygį.

Patvirtinimas, kad mano atlygis už maistą ir gėrimus buvo pritaikytas mano sąskaitai. IHG.COM

Atminkite, kad prieš išsiregistruodami turėsite išpirkti maisto ir gėrimų premijas, jei norite jas panaudoti viešnagei.

Susiję: Geriausi IHG naminiams gyvūnėliams pritaikyti viešbučiai gyvūnų mylėtojams

Apatinė eilutė

Puiku, kad IHG One Rewards nariai dabar gali išpirkti maisto ir gėrimų apdovanojimus visame pasaulyje. Dauguma svečių, kurie pakankamai dažnai apsistoja IHG viešbučiuose ir kurortuose, kad uždirbtų „Milestone Rewards“, greičiausiai ras daug galimybių jais pasinaudoti. Geriausia, kad išpirkimo procesas yra greitas ir paprastas.