Skip to content
Home » Naujas „JetBlue“ maršrutas: Skriskite į Amsterdamą iš NYC nuo 475 USD į abi puses

Naujas „JetBlue“ maršrutas: Skriskite į Amsterdamą iš NYC nuo 475 USD į abi puses

  • by

Galbūt girdėjote, kad „JetBlue“ neseniai Amsterdamą pavertė trečiąja vieta Europoje.

Niujorke įsikūręs vežėjas rugpjūčio 29 d. pradės skrydžius į Amsterdamo oro uostą Schiphol (AMS) iš Johno F. Kennedy tarptautinio oro uosto (JFK). Ką tai reiškia keliautojams?

Galimi pigūs rudens skrydžiai į Nyderlandų sostinę – nuo ​​475 USD ekonomiškai ir 1 894 USD už daug prabangesnę „JetBlue Mint“.

Herengrachto kanalas Amsterdame. GREGAS GIBBAS / GETTY IMAGES

Sandorio pagrindai

Aviakompanija: JetBlue.
Maršrutai: Nuo Niujorko iki Amsterdamo.
Kaip užsisakyti: Tiesiogiai su JetBlue.
Kelionės datos: nuo rugsėjo iki gruodžio pradžios, išskyrus Padėkos dieną.
Užsakyti iki: Šis sandoris šiuo metu neturi pabaigos datos, bet gali būti išparduotas.

Skrydžių pavyzdžiai

Tarkime, kad rugsėjo pabaigoje norite leistis į savaitės kelionę į Amsterdamą. Iš Niujorko galite išskristi rugsėjo 27 d. 22 val. (tikiuosi) miegoti lėktuve ir nusileisti Amsterdame rugsėjo 28 d. 11:35 val.

JETBLUE.COM

Beveik savaitę praleidę važinėdami dviračiais nuostabiais kanalais, valgydami stroopwafelius ir apsilankę muziejuose, galite grįžti į Niujorką 13.35 val., o nusileisti 16 val.

JETBLUE.COM

Šie skrydžiai taikomi „Blue Basic“ bilieto kainai, kuri leidžia keleiviui pasiimti vieną rankinį bagažą, nes tai yra transatlantinis skrydis. Registruotas bagažas kainuoja 65 USD į abi puses.

Kaip matote aukščiau esančiuose paveikslėliuose, „Mint“ sėdynės yra prieinamos tuose pačiuose skrydžiuose už didesnę kainą. Bendra kelionė į abi puses kainuos 1893,75 USD.

JETBLUE.COM

Savo ruožtu galėsite mėgautis praėjimu, asmeniniu aptarnavimu ir patogiomis gulimomis sėdynėmis – puikiai tiks skrydžiui per naktį. Jei pasirinksite sėdėti priekinėje eilėje „Mint Studio“, be visų „Mint Suite“ privalumų galėsite mėgautis 22 colių televizoriumi, veidrodine spintele, daugiau saugyklos ir svečio sėdyne kitam „Mint“ keliautojui.

Užsiregistruokite mūsų kasdieniniam naujienlaiškiui

Atnaujintas „Mint Suite“. JETBLUE

Pirmiau minėtų skrydžių kainos buvo nurodytos paskelbimo metu. Negalime garantuoti, kad pirmiau minėti skrydžiai į abi puses bus pasiekiami, kai užsisakysite.

Maksimaliai padidinkite savo pirkinį

Nepamirškite naudoti kreditinės kortelės, kuri uždirba papildomų taškų pirkdami lėktuvo bilietus. Jei dažnai lankotės JetBlue, apsvarstykite galimybę naudoti šias korteles:

Arba naudokite bendrą kelionės kredito kortelę, kuri uždirba papildomų taškų perkant lėktuvą, pvz.:

Informaciją apie JetBlue Plus kortelę, JetBlue kortelę ir JetBlue vizitinę kortelę savarankiškai surinko „The Points Guy“. Kortelės išdavėjas neperžiūrėjo ir nepateikė šiame puslapyje pateiktos kortelės informacijos.

Apatinė eilutė

Nesvarbu, ar keliaujate į Amsterdamą norite skristi ekonomiškai, ar pasirinkti erdvesnę verslo klasės sėdynę, „JetBlue“ siūlo puikias galimybes.

Skrydžiai ne tik prieinamos kainos, bet ir išvyksta gana patogiu laiku.

Maža to, ruduo yra puikus metas aplankyti šį žavų Olandijos miestą, nes čia mažiau turistų. Jei trokštate apžiūrėti Amsterdamą, užsisakykite anksčiau, kol kainos nepadidės.

Susiję skaitymai: